Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Indoctrinated brain aversNapadá hipokampus, paměťové centrum mozku. Protein spike záměrně vypíná mentální imunitní systém. Řešení mozkové mlhy, která je důsledkem spike proteinu, lze podle doktora Nehlse zvrátit pomocí dvou jednoduchých složek, vitaminu D a mikrodávky lithia. To, co se bude dít dál, rozhodne o tom, zda budeme moci zůstat sami sebou, nebo o to navždy přijdeme.

Viz rozhovor v pořadu Tuckera Carlsona, 1. dubna 2024https://www.youtube.com/watch?v=UPQDFdYOeS8

Kniha: Indoktrinovaný mozek

Michael Nehl: Indoktrinovaný mozek: Jak se úspěšně bránit globálnímu útoku na vaši duševní svobodu - Ochrana duševní svobody: Mentalita: ochrana duševní paměti: Boj proti útokům na mozek

Na celém světě klesají duševní schopnosti, zejména u mladých lidí, a zároveň prudce stoupá počet depresí. Navíc Alzheimerova choroba postihuje každého čtyřicátého člověka a věk, kdy začíná, se rychle snižuje. Zdá se však, že místo toho, aby se situace napravovala, se spíše zhoršuje. Je to jen náhoda?

Kniha "Indoktrinovaný mozek" hovoří o silném problému mozku způsobeném vnějšími silami. Michael Nehls, lékař a genetik, ukazuje důkazy, že mnoho špatných věcí, které se dějí, jsou součástí plánu, jehož cílem je poškodit naši schopnost samostatně myslet.

Říká, že boje o viry, klimatické změny a hranice mezi zeměmi usnadňují poškozování našeho mozku. To ovlivňuje naši schopnost myslet a být sami sebou. Ještě však není pozdě. Nehls hovoří o tom, jak můžeme těmto škodlivým procesům porozumět a chránit svůj mozek. Dává naději, že si stále můžeme zachovat svou lidskost a kreativitu. To, co se bude dít dál, rozhodne o tom, zda budeme moci zůstat sami sebou, nebo o to navždy přijdeme.

***

PFIZERGATE: 100 miliard za covidové vakcíny „vylétlo komínem“. Hlavní evropský žalobce Laura Codruța Kövesi prošetřuje šéfku EK Ursulu von Layen

Prof. Petr Piťha: „Obávám se úplného rozpadu společnosti.“

P.S.

Kdo ještě neztratil zdravý rozum, vidí stále více, jak se vzdalujeme od skutečného života a jen prázdně existujeme. Stává se z nás „zboží“ v rukou mocných a bohatých, kteří nás ovládají stále více. Nedivme se, že narůstají duševní poruchy napříč generacemi. Pokud to nedokážeme zastavit a změnit, připomene nám to příroda. JŠ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #4 Jan Šinagl 2024-05-01 10:43
Chystá se velká prověrka všech vakcín, selhávají i ty na černý kašel.

Podle náměstka ministra zdravotnictví Jakuba Dvořáčka se i na covidové vakcíny dostane, byť ne hned. „U těch jsme stanovili výjimku, protože jsme stále vázaní společnou evropskou smlouvou platnou až do roku 2026. S tím nic neuděláme, tyto vakcíny budou mít ještě dva roky plnou úhradu státu,“ řekl Dvořáček. Jakmile ale dvouletá překlenovací lhůta pomine, čeká na vakcíny proti nemoci covid-19 naprosto stejná podmínka jako na ostatní látky.

lidovky.cz/.../...
-1 #3 Jan Šinagl 2024-05-01 10:38
„Nerozhodovali lidé z praxe. Covid neřídili doktoři, ale politici,“ říká bývalá předsedkyně etické komise České lékařské komory

epochtimes.cz/.../...
-1 #2 Jan Šinagl 2024-05-01 10:36
Rozhodnutí Nejvyššího soudu Spojených států:
Covid vakcíny NEJSOU vakcíny.

Robert F. Kennedy Jr. zvítězil proti všem farmaceutickým lobbistům.
Vakcíny proti Covid-19 NEJSOU vakcíny. Nejvyšší soud ve svém rozhodnutí potvrzuje, že újma způsobená genovou terapií mRNA-Covid je NEVRATNÁ.

Vzhledem k tomu, že Nejvyšší soud je nejvyšším soudem ve Spojených státech, žádné další odvolání již nebude podáváno a všechny možnosti odvolání byly vyčerpány.
Robert Kennedy ve svém prohlášení zdůraznil, že tento úspěch je možný pouze díky mezinárodní spolupráci mnoha právníků a vědců. Toto rozhodnutí samozřejmě vytváří mezinárodní precedens.

Očekává se, že toto rozhodnutí ovlivní zejména Švýcarsko, protože Švýcarsko má ve své federální ústavě zvláštní postavení. Jednak je norimberský zákoník zmíněn v článku 118b ústavy a ve Švýcarsku je podle článku 119 federální ústavy zakázáno neoprávněné použití genetického inženýrství na lidech. To je doplněno článkem 230bis trestního zákoníku, což znamená, že pachatelé mohou strávit až 10 let ve vězení.

Ale tento historický rozsudek by měl dát pauzu i zbytku světa, protože Norimberský kodex má mezinárodní platnost a je také zahrnut v článku 7 Mezinárodního paktu o občanských a politických právech.

V případě trestních obvinění by prohlášení mělo zmínit skandál Contergan, aby tato obvinění získala zvláštní váhu.

Těchto případů se aktivně účastní německý právník Reiner Fuellmich a dalších více než 100 německých právníků.

ŽÁDNÁ MÉDIA o tom neinformují ani ve Švýcarsku, ani v Evropě.
Bohužel je téměř matematicky zřejmé, že jelikož se jedná o destruktivní záležitost, která může změnit finanční a ekonomické plány vlivné lobby farmaceutického sektoru, veřejnost o ní není informována.

Jsme uprostřed reklamní kampaně, jejímž cílem je povzbudit lidi k očkování a následnému přeočkování do příští zimy.

Je velmi pravděpodobné, že pokud se zprávy o tomto historickém rozsudku někdy objeví, bude příliš pozdě na to, aby zkorumpovaný lékařský establishment, který je v souladu s postoji farmaceutické lobby, postoupil v očkovací kampani dále.

Vyzýváme všechny čestné lidi dobré vůle, aby toto historické rozhodnutí Nejvyššího soudu Spojených států šířili co nejvíce.

Pro naše vlastní dobro, ale především pro dobro našich dětí a vnoučat...nedov olme lobbistům, aby nám nenávratně ničili zdraví a ohrožovali naše životy.

Zprávu si můžete prohlédnout na následujícím odkazu:

foxnews.com/.../......

Newyorský nejvyšší soud dal za pravdu zaměstnancům, propuštěným kvůli jejich odmítnutí očkování a nařídil jim vyplácet kompenzační mzdy | Fox News.

Tak nevím, co si o tom mám myslet!? Díky penězům a touze světového kapitálu po stále větších výdělcích, se lidstvo nakonec nechá dobrovolně vyhubit?

Z naší korespondence.

P.S.
Příroda vyhraje vždy, jen člověk opakuje stále stejné chyby, protože je ve své podstatě neměnný a nepoučitelný.
-1 #1 Jan Šinagl 2024-04-09 06:59
Napsal mi podnikatel u USA:

Neznám nikoho dalšího, kdo by nedostával Vaše e-mailové zprávy. Stát(y) v koordinaci s určitými odvětvími, mediálními platformami, vyhledávači atd. blokují subjekty/zápisy , které nechtějí. Pokud jsou Vaše příběhy v rozporu s jejich agendou, jejich AI vás pravděpodobně identifikovala a zařadila Vaše zprávy na černou listinu. Nevím, jak to lze napravit.

Naše softwarová společnost má obecně s doručováním e-mailů velké potíže, což má již dva roky negativní vliv na naše podnikání.
Stále nemáme řešení tohoto problému.
Rádi Vás slyšíme.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)