Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

JATKA Lucerna 2 krest paneliste 120116Autor knihy JATKA o masových vraždách, odebírání orgánů a čínském řešení problémů JATKA Lucerna 6 Gutmann a kniha 120116s disidenty Američan Ethan Gutmann, žijící v Londýně, měl náročný týden v ČR. Zúčastnil jsem je jeho setkání ve Sněmovněpodvýboru pro lidská práva a křtu knihy JATKA v Paláci Lucerna 12.ledna, spojeného s promítáním otřesného dokumentu HARD TO BELIEVE (Neuvěřitelné). Knihu představil na svém blogu MUDr. PhDr. Jan Payne, PhD. Vše organizovaly spolky Lidská práva bez hranic z.s. a Asociace Falung Gong ČR z.s. Odvedly neskutečný kus práce. Za jejich morální a finanční podporu obdržel diplom Karel Janeček a jeho nadace. V současnosti obchodují s lidskými orgány Čína a stále více tzv. Islámský stát. Bohužel už na transplantaci do Číny jezdí i občané České republiky…

JATKA SN 1 vse 120116Jednání sněmovního podvýboru zklamalo. Jednak chybějícími poslanci, jejich postupným,JATKA SN 2 Gutmann 120116 pozdním příchodem (viz časy na fotografiích) a trapnými otázkami. Místopředseda ing. Leo Luzar za KSČM budil dojem „už aby to skončilo“ a viditelně se nudil. Kultivovaně se chovala a vystupovala pouze předsedkyně Ing. Markéta Adamová za TOP 09. Ta také jako jediná z poslanců přišla na křest knihy a zúčastnila se i promítání. Následné diskuse se už nezúčastnila. Byl to další příklad, kdy poslanci obsazují výbory, podvýbory a pak nestíhají, kdy kvalita nutně trpí. Jsem přesvědčen, že při pevném poslaneckém platu, bez příplatků za účast ve výborech a podvýborech, by v tolika nebyli a jejich práce by byla mnohem kvalitnější.

JATKA SN 3 poslanci 120116Při křtu knihy byla kavárna v Lucerně zcela zaplněná. Skvěle promluvil dr. Jan Payne, kdy mj.JATKA SN 4 poslanci 120116 porovnal sílu nebezpečí hrozící disentu – začal předlistopadovou, která byla mírná vůči 50-tým létům a skončil čínskou, která je daleko horší než ta z 50-tých let. Přikládám zvukový záznam celého slavnostního aktu křtu knihy. Připomněl bych nedávnou výstavu HUMAN BODY (lidské tělo) právě v Paláci Lucerna. Tuším v únoru 2014 informovali při besedě v Knihovně Václava Havla pánové Gutmann a Kilgour (bývalý kanadský politik) o tom, že německý autor výstavy měl speciální laboratoře vedle věznice, či přímo v ní, aby mohl „efektivně zpracovat“ právě popravené. Návštěvníci výstavy se tak dívaly na části těl popravených, kteří dost možná vrahy nebyli, ale zcela nevinnými příslušníky Falang Gongu.

JATKA SN 5 poslanci 120116Občané by měli oslovovat své poslance, senátory a nutit je ke konání. Např. Izrael a TaiwanJATKA SN 6 poslanci 120116 už zakázal, svým občanům jezdit do Číny na transplantace. Čeští občané tam jezdí! Občané zákonodárci by měli interpelovat a požadovat na ministru zdravotnictví údaje o počtu občanů ČR, kteří podstupují transplantaci v ČR a v Číně. Na každý pád by byla na místě zákonná norma, která by tento mravný obchod se „smrtí a životem“ zakázala!    

Dokument HARD TO BELIEVE trvá hodinu. Je alarmující! Česky už je jeho anglická verze JATKA Lucerna 7 Gutmann 120116otitulkovaná. Jedná se o možnosti umístění na You Tube. ČT by ho měla zakoupit a pomoci tak autorům uhradit náklady. To by ovšem musela být skutečně veřejnoprávní. Zatím se dokument promítá pouze v uzavřené společnosti.JATKA Lucerna 5 publikum 120116

Dne 19.ledna bude v KVH od 19:00 hod. přednáška prof. FFUK Olgy Lomové na téma Čína sama o sobě. Věřme, že v KVH bude brzy i tento dokument promítnut. Bude tak pokračováno v naplnění odkazu presidenta Václava Havla, který si nebezpečí Číny uvědomoval a podporoval Čínou okupovaný Tibet.

Celostátní média tyto akce ignorovala. Budeme-li upřednostňovat obchod bez hranic na účet mravů bez hranic. Zkrachuje na konec obchod i morálka. Proto bychom k dění v Číně neměli být lhostejní, jinak se staneme také sami oběťmi – jako náš textilní a sklářský průmysl. Další mohou být na řadě!

 

Jan Šinágl, 15.1.2016

* * *

Svědectví o násilném odebírání orgánů v Číně

JATKA Lucerna 8 krest verejnost 120116JATKA Lucerna 4 krest diplom 120116JATKA revers

JATKA Gutmann avers

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)