Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 29.05.2024 00:07
  "Česká republika nemá letectvo, má aeroklub, ve kterém má pár ...

  Read more...

   
 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ricar Marek… Nemůžu po 7 letech, které mně a mojí rodině vzal SYSTÉM, přistoupit na falešnou hru Ricar partena spravedlnost a právo a stát se figurkou ve hře mocných. Před 7 lety jsem byl mafií „pohřben“, nemám nic, nejsem nikdo, na mém „hrobě“ slaví politická prostituce, lidská špína a STRACH… a právě já, který více nejsem, než jsem, Vás volám: nemlčte!, překonejte svůj strach!, nenechte se zneužívat!, neposluhujte!, pomozte!

 Nevinný člověk, který se pokusil pomoci PČR v boji proti korupci na nejvyšších místech, skončil nakonec sám ve vězení. Nadaný člověk, kterého si každá normální země váží, přišel o takřka vše. Má poškozené zdraví, rodina je roky bez táty, manželka bez manžela, děti bez otce… Už roky marně usiluje o obnovu procesu, kde snad nešlo porušit více zákonů, zásad práva, spravedlnosti, dobrých mravů a zdravého rozumu. Kauza je dalším nepěkným obrazem stavu práva a naší společnosti.

Odpovědní se neustále zbavují odpovědnosti a přehazují si vzájemně tento „horký brambor“, známí politici, které jsem o této kauze informoval, mi dávají za pravdu, ale neodváží se nic udělat – „stateční“ jsou pouze mezi čtyřma očima. Nedivím se jim – mají také rodiny. Ve věci jsem naposledy napsal NSZ JUDr. Pavlu Zemanovi dne 3.4.2016. Ministr spravedlnosti JUDr. Robert Pelikán, ač dobře o kauze informován mlčí a nekoná. Nekonali všichni předchozí ministři od Pospíšila, Benešovou, Blažka a Válkovou. Oba poslední ministři ani nenašli odvahu podat žádost o milost k rukám prezidenta Zemana. Na místě současné eurokomisařky Věry Jourové, Jiřího Paroubka a dalších politiků, bych neměl klidné spaní. Kauzu připomínám v tomto čtyřstránkovém dokumentu, který jsem už rozdal v tisících kopií v českém, německém a anglickém jazyce. Informována byla velvyslanectví západních zemí, poslanci EP i EK. Toto nám všem vzkazuje ing. arch. Marek Řičář:

Jourova 2„Kdo mlčí ke zločinu, stává se jeho spojencem… a kdo se jednou ohne, už zůstane ohnutý Paroubek Jirido konce života. Moji předkové zločinu neposluhovali, ať už to byl zločin nacistický nebo komunistický, a ani já se neohnu před zločinným SYSTÉMEM, který svou moc staví na zneužívání zákona, justice a policie pro potřeby korupční mafie a na strachu a poslušnosti lidí. Proto budu bojovat až do úplného konce a nemůžu nikdy akceptovat „trest“ za něco, co jsem nespáchal a spáchat nemohl. Nemůžu po 7 letech, které mně a mojí rodině vzal SYSTÉM, přistoupit na falešnou hru na spravedlnost a právo a stát se figurkou ve hře mocných. Před 7 lety jsem byl mafií „pohřben“, nemám nic, nejsem nikdo, na mém „hrobě“ slaví politická prostituce, lidská špína a STRACH… a právě já, který více nejsem, než jsem, Vás volám: nemlčte!, překonejte svůj strach!, nenechte se zneužívat!, neposluhujte!, pomozte!“

Pomoci můžete alespoň podpisem této petice: http://www.petice24.com/a/75729 - do dnešního dne ji podepsalo 777 občanů. Nepochybně by ji podepsaly statisíce, kdyby o petici věděli a znaly pravdu - zatím je ukryta před zraky veřejnosti, ale jednou „Pravda vyjde na světlo jako olej na vodu“, jak říkal Jan Antonín Baťa.

Ing. arch. Marek Řičář (stále pod jménem Josef Marek z pětiletého programu na ochranu svědků, včetně jeho manželky a pěti dětí) se v současnosti nachází ve věznici v Příbrami. Je vězněm svědomí nás všech. Můžete mu poděkovat a posílit ho v naději zasláním pohledu či dopisu na tuto adresu:

Ing. arch. Marek Říčař

Jozef Marek – vězeň svědomí

Věznice Příbram

P.O. Box 1

261 15 Příbram I.

Blahopřání a poděkování jsem odeslal před třemi dny… Zvláštní, Marek Řičář má stejné datum narození jako Milan Paumer, který by dnes oslavil 85 let… Dědeček Marka Řičáře byl poslancem za první republiky. V 50-tých letech si odseděl 10 let kriminálu…

Jan Šinágl, 7.4.2016

* * *

Dnes by se dožil 85.let Milan Paumer…

* * *

CVVM: Podle většiny Čechů je zkorumpována většina veřejných činitelů

Česká veřejnost zůstává skeptická v pohledu na míru korupce ve veřejné sféře. Zhruba dvě třetiny Čechů jsou stejně jako loni přesvědčeny, že zkorumpována je většina nebo téměř všichni veřejní činitelé. Podle Čechů je korupce stále nejvíce rozšířena v politických stranách a při rozdělování evropských dotací, následují ministerstva, celní úřady a stavební úřady. Zjistil to průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění. Názor, že je do korupce zatažena většina veřejných činitelů, sdílí 44 procent lidí. Dalších 22 procent je přesvědčeno o zkorumpování téměř všech těchto činitelů. ČRo, 7.4.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)