Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dne 1.11.2016 byla projednávána žaloba členů KPC ČR na nezákonný průběh Sněmu KPV ČR ze dne 2.12.2015. Média mlčela, alespoň po zadání na Goggole se nic neobjeví? Poslechněte si rozsudek jménem republiky. Plk. Josef Hejtmánek, roky bojující proti nedemokratickým praktikám vedení KPV ČR, v čele s předsedkyní MUDr. Naděždou Kavalírovou a ing. Františkem Šedivým, si ho už neposlechne. Také dokázal být úspěšný se svoji žalobou na KPV ČR, která pravomocný rozsudek nerespektovala. Připomínám minulost dr. Kavalírové, nositelky řádu TGM I.stupně, jejíž soudní spis je dodnes utajený. Po předčasném propuštění v 50-tých letech pracovala, tuším celých 19 let na komunistickém ministerstvu, byla členkou SČSP (Svaz čs-sovětského přátelství atd.). Předseda Klubu dr. Milady Horákové ing. Šedivý, čestný občan Řevnic, zase mohl pracovat po propuštění v Melantrichu, zatímco jiní političtí vězni byli rádi, když sehnali manuální práci. Také nese odpovědnost za defraudaci peněz z tvz. Emingerova fondu (dar kanadského krajana 1 milion dolarů), které vedení KPV ČR nestydatě a účelově přejmenovalo na Zdravotní a sociální fond. Čechoameričan Jan Beneš už také nemůže vypovídat… Také jsem žaloval KPV ČR, konkrétně ing. Šedivého, kdy na ČT prohlásil, že jsem „darebák“. Obávám se, že darebákem a byl a je on, jak dokazuje tento rozsudek.   

 

 

KPV ČR se jistě odvolá k VS Praha, kde je velké procento bývalých členů KSČ ve funkci soudců. Obávám se, že opět bude vedení KPV ČR úspěšné, jako v případě mé žaloby u VS Praha, ale časy se mění, tak doufejme k lepšímu. Poslechněte si zvukový záznam z jednání tohoto zločinného vedení KPV ČR – plk. Josef Hejtmánek 16:58 min.: „Já mám právo se hájit“. … „Drž hubu, drž hubu! Nikdo Ti nedal slovo abys vystoupil, nemáš tady co dělat. Vypadni a hotovo. Ty hajzle co si ty myslíš že jsi, posranej důstojník. Ty nebudeš mluvit. Tady nemáš co dělat.“ Vláda by udělala lépe, kdyby těch šest či osm milionů korun každoročních dotací KPV ČR posílala přímo jeho členům!

Jan Šinágl, 20.11.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)