Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...

   
 • 17.04.2024 19:23
  Zdravím Vás pane Šinágle, něco se děje. Ministr Blažek podal ...

  Read more...

   
 • 16.04.2024 07:59
  Vážený pane Šinágle, ještě jednou Vám chci poděkovat za půjčku.

  Read more...

   
 • 13.04.2024 09:48
  Není podstatné kolik lidí sleduje informace, ale kdo a jak ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Drosten ChristianJeště v květnu 2020 o něm server Aktualně.cz píše jako o německém virologovi, který „ukazuje, jak mluvit o covidu,“ a „vysvětluje anticovidová opatření“, za což dostal ocenění – Záslužný řád Spolkové republiky Německo první třídy.

Po vypuknutí pandemie covidu-19 se stal Christian Drosten poradcem německé vlády a Evropské komise. Byl předním komunikátorem vydávaných opatření mezi vládou a veřejností. Některá média Drostenovi vytvářela pozitivní PR a dala mu přezdívku „Strážce Německa“. Jeho podcast nazvaný Das Coronavirus-Update mit Christian Drosten na stanici Norddeutsche Rundfunk údajně dosahoval sledovanosti až patnáct milionů posluchačů. Jeho vliv a dopad na společnost tedy nebyl zanedbatelný.

Dnes víme, že Christian Drosten byl fanouškem experimentování s výzkumem zisku funkce (obohacování/posilování funkcí virů). Je spoluzakladatelem skupiny „Vědci pro vědu“ (Scientists for science), která výzkum obhajuje a volá pro zmírnění regulací těchto experimentů. Jinými slovy tato skupina lobbuje za širší provádění experimentů, které později vedly ke světové pandemii.

Drosten zde společně s ostatními uvádí, že „důrazně odsuzuje konspirační teorie, které naznačují, že covid-19 nemá přirozený původ“.

Dnes můžeme s jistotou říci, že toto prohlášení silně ovlivnilo média po celém světě, která začala opakovat, že virus je přirozeného původu, což nebyla pravda. Jejich prohlášení mimo jiné přenášela i britská rozhlasová a televizní společnost BBC.

O laboratorním původu viru se začalo hovořit až v roce 2021 a později bylo zjištěno, že s největší pravděpodobností unikl z Wuchanského virologického institutu, což tato skupina vědců záměrně popírala. Drosten se podobně jako Fauci vyhnul veškeré odpovědnosti za svá veřejná prohlášení a rady, které dával k vedení odezvy na pandemii.

Jeho snahy o umlčování některých vědců však pokračují i v říjnu 2023. Drosten prohlašuje (viz videozáznam v reportáži v čase 12:27), že by měl být vědecký názor na určitá témata korigován a řízen tak, aby v médiích mohli vystupovat pouze vybraní „skuteční vědci“.

Na závěr dodejme, že doktor Fauci pozval na tajnou konferenci o covidu-19 pouze vědce, kteří byli příznivci výzkumu zisku funkce a měli (jako on sám) vazby s virologickou laboratoří ve Wu-chanu.

Více podrobností a zdrojů naleznete ve videoreportáži zde.

Celý článek>

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)