Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Windlin Doris II… Hořké proto, že se to vůbec stalo, celá ta následná celoroční blamáž, manipulace se zákony a jejich zneužívání a to impotentní vyústění ... bez určení a postihu. Zásadní na tom je zjištění, že je to možné, že městští strážnici skutečně mohou nezákonně šikanovat své občany! ... a dovolání proti tomu neexistuje. Primátor a zastupitelé to totiž zazdí. …

Surfisté tohoto webu si jistě pamatují kauzu Švýcarky žijící v Česku, malířky Doris Windlin. Celý příběh je zaznamenáván v samostatném seriálu v levé nabídce menu: Šikana malby - příběh D.W. V těchto dnech radní na tiskové konferenci magistrátu prezentovali, že Vyhláška o buskingu nebude, nic nebude! O tom LOAJÁLNĚ A CENZUROVANĚ napsali ...

Primátor a vedení magistrátu v Karlových Varech završili celoroční blamáž impotentním úskokem. Nijak nedořešili protizákonnou šikanu umělců, provozovatelů buskingu a zneužívání městské policie k této činnosti. Vzdali správní řízení s malířkou i se zastupitelem, které 10.prosince 2012 perlustrovali. Vzdali dořešení, aby nastavili zejména pro sebe samotné, pro úředníky a pro městské policisty mantinely, za kterými budou provozovatelé buskingu před nimi ochránění a svobodní. Nepotrestali nejvyššího náčelníka policie, tedy primátora Kulhánka, městské policisty a jejich ředitele, ani úředníky, že se podíleli na nezákonné šikaně občanů.

Aktuální tiskové prohlášení prošpikovali radní lživými výroky o jediném případu právě u malířky Doris W., která byla naopak jediná natolik odvážná, že se pustila společně s se zastupitelem Jiřím K. do střetu s městskou policií a magistrátem. Případů šikany je totiž nepřeberně. Poznali ho nejen malíři, ale také hudebníci či artisté a tanečníci ...

Poučení pro provozovatele buskingu? Nedali se a postavili se zlovůli Města. Zvítězili nad ním. Vypadá to jako SLADKÉ VÍTĚZSTVÍ BUSKINGU pro K.Vary, ale zároveň je pěkně HOŘKÉ. Hořké proto, že se to vůbec stalo, celá ta následná celoroční blamáž, manipulace se zákony a jejich zneužívání a to impotentní vyústění ... bez určení a postihu. Zásadní na tom je zjištění, že je to možné, že městští strážnici skutečně mohou nezákonně šikanovat své občany! ... a dovolání proti tomu neexistuje. Primátor a zastupitelé to totiž zazdí.

Jaké je poučení pro nešťastné městské strážníky, kteří byli právě těmi koncovými vykonavateli nezákonné magistrátní zlovůle? VYHÝBEJTE SE BUSKERŮM!

http://www.radnicnilisty.cz/bez_vyhlasky/

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)