Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Klinovec 16.2.2023Aktualizováno 30.7.2023: Horská služba ČR konečně „zareagovala“…

***

Takto informoval Seznam.cz o události: Pětiletý hoch byl po pádu na Klínovci v bezvědomí, letěl pro něj vrtulník – skutečnost byla zcela jiná!

Dobrý den,

zpráva která je na vašich stránkách a na všech ostatních není pravdivá. Měli byste zjistit jak to bylo a pak psát. Bylo to úplně jinak. Máme svědky. Chlapeček nespadl a zasekl se v sněhovém toboganu na Klínovce. Byli jsme u toho a můj syn a manžel zachránili to dítě. Mluvila jsem pak s jeho maminkou a určitě to nenecháme tak to. Budu psát dál, ať všichni rodiče budou opatrní a hlavně ten skiareál Klínovec měl by odpovědět na událost. Chtěla bych, ať co nejvíc lidí uslyší pravdu.

Byli jsme s rodinou na  Klínovci od 13-16.2, a 16.2 jsme zachránili dítě. Ale všechny portály nepíšou pravdu. Asi píšou to, co potřebuje ski areál. Psala jsem na Seznam, ČT, iDNES a nikdo nereaguje. Přišla jsem na to, že zprávy na internetu nejsou pravdivé. Chtěla bych, ať co nejvíc lidí uslyší pravdu a ne to co píšou.

Můj syn si všiml, že ve sněhovém kopci je zaseknuto dítě. Hned zavolal pomoc. Nic jsem nemohla udělat a zavolala manžela. Nemohl vytáhnout dítě, protože chlapeček se zasekl helmou ve sněhovém toboganu. Hned jsem běžela na pokladni skiareálu zavolat záchranáře. Cestou jsem poprosila jednoho pána ať běží do sněhového kopce vytáhnout dítě z toboganu. Chlapeček už nedýchal, ale manžel mu nadýchal do pusy a chlapeček začal slinit.

Ve 12:41, už na pokladně, jsem zavolala záchranáře. Není správné napsat nepravdivou informaci. Naopak je třeba upozorňovat rodiče ať nenechají děti samotné. Hráli si tam na  kopci jenom děti a udělali v tom kopci sněhový tunel. Chlapeček se zasekl, protože měl na hlavě helmu. Nikdo z dozoru tam nebyl. Mám fotky a slyšela jsem jak pracovníci mezi sebou mluvili, že musejí zbourat ten kopec sněhu. Areál Klínovec by měl odpovědět na událost. Chtěla bych, ať co nejvíce lidí uslyší pravdu.

***

Přepsáno z SMS. V jiných zemích by tato ukrajinská rodina byla zvána do médií, jako příklad ostatním. Místo aby jí, synovi a manželu záchranná služba z Klínovce poděkovala, přisvojuje si záchranu chlapce s pomocí médií. CHUCPE!

Skvělá ukázka pevného charakteru a hrdosti ukrajinské dívky, od které by se mohlo učit mnoho českých dospělých. Současně ukázka síly ruské propagandy, která oslovuje nízké pudy a plebejství. JŠ   

***

„Žádná normální média by neměla citovat rusského mluvčího Peskova nebo kohokoliv podobného! Russové o všem týkajícím se Ukrajiny od roku 2014 lhali, takže není žádný důvod jim dávat jakýkoliv prostor. Kdo to dělá, pomáhá russké propagandě a lžím.“ Timothy Snyder

  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)