Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá čvn 21 @20:00 -
Žebrák: 70 let hvězdárny
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů
út čvc 16 @13:00 -
OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů
st čvc 17 @12:45 -
MS Praha: Dubovcová versus MZV ČR

Nejnovější komentáře

 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:23
  Jsem zvědavá, jaké dopady to bude mít na soudkyni a další ...

  Read more...

   
 • 14.06.2024 08:49
  Naši vládní politici jdou ve stejných stopách jako pokrokářští ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

RKI logoPo masivních protestech veřejnosti Institut Roberta Kocha (RKI) konečně zveřejnil protokoly z krizových konzultací o covidu, a to z velké části bez redakčních úprav. Podle RKI institut zpřístupňuje dokumenty, které si můžete přečíst ZDE, z důvodu „veřejného zájmu“. Tento zájem veřejnosti vyjádřilo v neposlední řadě více než 12 000 signatářů petice „Úplné vyšetření koronaviru ihned!“ na stránkách PatriotPetition.org.

Protokoly byly znovu prozkoumány, aby se zjistilo, které pasáže je ještě třeba znehodnotit. Podle poskytnutých informací byly v nové verzi redigovány pouze některé osobní údaje a obchodní a podniková tajemství třetích stran.

Dokumenty se týkají období od ledna 2020 do dubna 2021. „Zbývající zápisy do konce jednání v červenci 2023 zveřejní RKI co nejdříve po příslušné kontrole a zapojení třetích stran,“ pokračoval institut.

Zveřejnění dříve redigovaných pasáží, jak bylo požadováno v petici, je velkým úspěchem našeho společného aktivismu a otevírá cestu k naléhavě potřebnému komplexnímu vyšetřování koronavirů! Všem signatářům petice patří naše upřímné poděkování!

Pokud se podíváte na výbušnou povahu nyní zveřejněných, dříve redigovaných pasáží, je vám okamžitě jasné, proč je RKI chtěl zveřejnit až po našem masivním tlaku veřejnosti. Například na začátku očkovací kampaně s vakcínami s genem mRNA RKI poznamenal: „Účinek vakcíny zatím není znám“. U povinných roušek bylo například začerněno: „Povinné roušky pro žáky základních škol jsou kriticky diskutovány, možné dlouhodobé důsledky“ a „trvalé/zvýšené nošení roušek může také škodit“.

Vliv politiky na RKI je rovněž zřejmý: „Pan [pozn. ministr zdravotnictví] Spahn nařídil, aby do kritérií pro hodnocení rizik závažných událostí byla vložena pasáž o uzavírání škol“ a „pokud RKI nevyhoví politickému požadavku, hrozí, že političtí činitelé [...] již nebudou RKI do podobných zakázek zapojovat“. Nyní lze černé na bílém vyčíst, že Německo požádalo o radu ohledně represivních opatření komunistickou Čínu: „Kontakt s čínským velvyslanectvím iniciovala Leopoldina. Příští středu se uskuteční schůzka s čínským velvyslanectvím [...]. Kromě toho velvyslanectví přislíbilo, že RKI v budoucnu obdrží současný balíček čínské zdravotní komise“.

Nyní zveřejněné protokoly RKI dokazují, že politici v mnoha případech záměrně jednali proti doporučením vědců, aby prosadili co nejrestriktivnější opatření, která jsou v rozporu se základními právy. Zveřejnění těchto skutečností nesmí zůstat bez následků! Především všichni ti, kteří byli pronásledováni tyranií koronavirů, musí být nyní konečně okamžitě a v plném rozsahu rehabilitováni.

https://www.patriotpetition.org/uber-uns/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)