Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

ne čvn 16 @13:00 -
Přerov: 79. výročí masakru na Švédských šancích
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů

Nejnovější komentáře

 • 10.06.2024 16:07
  Půlroční angažmá se po návratu domů vydávalo za velký úspěch ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:56
  Tolik k „úžasné práci Covida“ Berseta, bezcharakterníh o ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:50
  Soviel zum "wunderbaren Covid-Job" des Charakterlumpen Berset ...

  Read more...

   
 • 07.06.2024 09:38
  Masakr práva ve Zlíně pokračuje a organizovaný zločin kvete.

  Read more...

   
 • 05.06.2024 19:53
  Fialova vláda prohrála soud s whistleblowerem , jemuž zrušila ...

  Read more...

   
 • 03.06.2024 10:25
  Mnoho chytrých lidí na této síti naprosto správně poukazují na ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Jungman_JiriOtřesné a neuvěřitelné jaké zrůdy si v talárech platí daňoví poplatníci. Po policistovi Martinu Barkocim, Američanovi Gilbertu McCrayovi má tento novodobý Urválek na svědomí dalšího policistu Jiřího Jungmana. Škoda, že jsem se o soudním jednání u VS v Praze dozvěděl pozdě!

… Než abych Vás zatěžoval sáhodlouhým popisem svého případu, zasílám Vám k přečtení Nález Ústavního soudu k mému případu a dva z mála vyváženě napsaných článků k mému případu (více asi bylo těch negativních, neboť média buď nedostala dostatečné informace, nebo byly články záměrně zkresleny v můj neprospěch). Pokud budete mít zájem o seznámení se s dalšími rozhodnutími soudů v mém případu, rád Vám je poskytnu. Vím, že mě samotnému nemůžete nijak pomoci. Možná však Váš zájem o soudce Lněničku a jeho nestandardní metody rozhodovací činnosti by mohl pomoci mnohým dalším, kteří se před ním ocitnou. …

Vážený pane Šinágle,

obracím se na Vás ve věci svého případu. Činím tak z důvodu, že velmi dobrým způsobem poukazujete na nepravosti soudců. Samozřejmě jsem v trestním řízení zastoupen obhájcem, velmi dobrým. Nicméně zvůle, které se mi dostává ze strany soudce Vrchního soudu JUDr. Lněničky, jde mimo rámec jakýcholiv možností uplatnění práva na spravedlivý proces ze strany obhajoby.

Než abych Vás zatěžoval sáhodlouhým popisem svého případu, zasílám Vám k přečtení Nález Ústavního soudu k mému případu a dva z mála vyváženě napsaných článků k mému případu (více asi bylo těch negativních, neboť média buď nedostala dostatečné informace, nebo byly články záměrně zkresleny v můj neprospěch). Pokud budete mít zájem o seznámení se s dalšími rozhodnutími soudů v mém případu, rád Vám je poskytnu. Vím, že mě samotnému nemůžete nijak pomoci. Možná však Váš zájem o soudce Lněničku a jeho nestandardní metody rozhodovací činnosti by mohl pomoci mnohým dalším, kteří se před ním ocitnou. Obracím se na Vás jako na bojovníka za pravdu a spravedlnost, kterých je v ČR bohužel stále méně a méně.

Předem děkuji, že se s mým případem alespoň seznámíte.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jiří Jungman

17.6.2013

* * *

Spravedlnost po česku 2: více „soudců“ a „spravedlnosti“ – Pavel Chabr, blog iDNES – 1.5.2013

Případ Jiřího Jungmana aneb Když soudy nedodržují zákony – Zdeněk Ondráček, ČESKÁ POZICE – 26.9.2012

Nález Ústavního soudu České republiky – 18.9.2012

* * *

VS Praha jako za totality !!!

Kauza policisty Martina Barkociho – VS Praha 26.8.2009 – „soudce“ JUDr. Jiří Lněnička

VS Praha předvedl výkon hodný 50.let, jen na místě dr. Milady Horákové stál někdo jiný!

VS Praha 8.2.2012 - „soudce“ JUDr. Jiří Lněnička

* * *

Neumím si představit, že tomuto naprosto zločinnému jednání „soudce“ Lněničky není schopna naše společnost žádným způsobem zabránit. Tzv. „vrahů v taláru“ si naše společnost už „užila“ snad dost?! Věřím, že odpovědným osobám a institucím budou k odvolání „soudce“ Lněničky z funkce a volání k jeho odpovědnosti dostačovat mnou poskytnuté důkazy. Policistovi Jiřímu Jungmanovi pomohu stejně tak, jako jsem pomáhal romskému policistovi Martinovi Barkócimu a pomáhám Američanovi Gilbertu Mc Cray. Všichni tři jsou nevinné oběti tohoto novodobého „pankráckého kata“. Ústavou zaručené právo na spravedlivý proces bylo touto justiční zrůdou naprosto flagrantně porušeno. Jeho konání je natolik odpuzující a alarmující, že v úvahu mimo naprosté bezcharakternosti už musí být brán v potaz i jeho duševní stav. Doporučuji k přečtení zejména článek Pavla Chabra, abyste si plně uvědomili hrůznost této justiční zvůle. Jednání „Pankráckého kata“ Lněničky patří do těch nejprimitivnějších pater lidské společností, resp. spodiny, pokud je toto slovo vůbec schopno pojmout a vyjádřit hrůznost jeho jednání…?!

 

Jan Šinágl, 18.6.2013

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)