Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 04.03.2024 08:07
  The fact that this is a layered and sensitive matter is shown ...

  Read more...

   
 • 04.03.2024 07:52
  Že jde o vrstevnatou a citlivou záležitost, ukazuje jedna ...

  Read more...

   
 • 03.03.2024 11:12
  Špičky tenisového svazu posílaly „malé domů“ přes rodinu a ...

  Read more...

   
 • 03.03.2024 11:00
  Pokud by PČR jednala bezchybně, není co řešit. Pokud pochybila ...

  Read more...

   
 • 03.03.2024 10:52
  14 mrtvých. 25 zraněných. Pořad ABJ probírá vraždění v Praze.

  Read more...

   
 • 03.03.2024 09:09
  V Senátu se připojím a budu hlasovat pro pozměňovák zaručující ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

UkrajinaDramatický apel z Kyjeva:LIDÉ ČTĚTE A ŠIŘTE!!!

To ještě nepíši o některých zprávách, které nejsou potvrzeny stoprocentně – bráním  se senzaci, ale pokud se potvrdí, že byli angažování ruští odstřelovači, pak už by to byl, za určitých okolností, akt agrese.

TV TRWAM  bude dostupná i těm divákům, kteří nemají satelit či kabelovou televizi – tedy těm, kteří realizují příjem televize těmi nejjednoduššími a nejlevnějšími prostředky. Je to vítězství po dlouhém boji, peticích, masových manifestacích v desítkách polských měst.

 

Dobrý večer,

Příloha k Ukrajině, kterou sledujeme zde v Polsku velice pozorně, neboť v první řadě by negativním vývojem situace v zemi bylo ohroženo Polsko a další státy mající společnou hranici s Ukrajinou. To ještě nepíši o některých zprávách, které nejsou potvrzeny stoprocentně – bráním  se senzaci, ale pokud se potvrdí, že byli angažování ruští odstřelovači, pak už by to byl, za určitých okolností, akt agrese.

Tu hodinu, kdy TVP bude vysílat  vzpomínku na Ryszarda Kuklinského, oznámím jakmile bude vysílací rozvrh dní a hodin. TVP jej zveřejňuje 14 dní dopředu, takže v úterý 28. ledna už by měl vyjít program na 11.02.  Uvidíme, zda dodrží TVP  svůj slib!  Příznivou zprávou je, že 15. Února TV TRWAM zahájí provoz ze sítě terestrických vysílačů. Význam tkví v tom, že tímto bude TV TRWAM  dostupná i těm divákům, kteří nemají satelit či kabelovou televizi – tedy těm, kteří realizují příjem televize těmi nejjednoduššími a nejlevnějšími prostředky. Je to vítězství po dlouhém boji, peticích, masových manifestacích v desítkách polských měst.

V.Kebrle, 25.1.2014

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)