Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt bře 30 @17:30 -
Praha AC: Člověk a média
út dub 25 @12:30 -
OS Praha 1: JUDr. Vratislav Vajnar

Nejnovější komentáře

 • 25.03.2023 09:35
  Proruští dezoláti. twitter.com/.../...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 10:35
  Kdo řekne veřejně v Rusku, že na Ukrajině je válka, dostane 15 ...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 09:16
  Další lidský příběh z nelidské války: Ukrajinský operátor ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 18:20
  "Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 17:36
  „Rada, kterou mu mohu dát, nebo spíše tvůrcům jeho projevů, je ...

  Read more...

   
 • 21.03.2023 21:49
  Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že je ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Fauci opiceHenry Makow

Pentagonský program biologických zbraní namířený proti Američanům - čtvrtek, 16. března 2023 11:57

TÉMA: Dr. Anthony Fauci, nejlépe placený federální zaměstnanec USA, vyvíjí od roku 2002 biologické zbraně pro Pentagon. V roce 2014 Obama po úniku informací z laboratoře uzavřel 18 Fauciho experimentů. 300 špičkových vědců si stěžovalo na jeho nebezpečný výzkum biologických zbraní.

Robert Kennedy Jr. říká Jimmymu Dorovi: "Vzali peníze, které jim dal Cheney [z Patriot Act], 2,2 miliardy dolarů, a protekly přes NIH [Národní institut zdraví] a všechny šly přes Anthonyho Fauciho. Takže počínaje rokem 2002 dostal Anthony Fauci od Pentagonu 68% navýšení za to, že se zabýval vývojem biologických zbraní, a dostal navýšení o miliardy dolarů ročně, a pak začal profitovat ze všech svých z funkcí.

V roce 2014 unikly tři z těchto brouků z různých, vysoce prestižních laboratoří v USA. Kongres o tom uspořádal slyšení. Všichni byli zděšeni. 300 špičkových vědců poslalo Obamovi dopisy, ve kterých psali, že musí Fauciho zavřít, protože se chystá vytvořit pandemii.

Obama tedy nařídil moratorium. V té době měl Fauci pod sebou osmnáct různých experimentů, které se prováděly po celých USA. Přesunul je do Wuhanu, kde je mohl dělat mimo dohled těchto 300 vědců a zvědavých úředníků Bílého domu, kteří se ho snažili zavřít.

Pokračoval v tom se stejnými lidmi, které financoval tady, Ralphem Baricem a Peterem Dazakem. Ti přesunuli své operace do laboratoře ve Wuhanu."

Podívejte se na níže uvedený odkaz. Jsou tam cenná videa a reportáže na toto téma.

https://threadreaderapp.com/thread/1636123938911825920.html

***

Proč největší bojovník proti zdravému rozumu neodešel do důchodu, který je vyšší než plat prezidenta?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)