Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pozvanka FP VN 5.2.2022NL Palacky plakat 2.2.2022Takto se radují v Kanadě, skutečné lidství, naplněné olympijským duchem a jeho poselstvím světu - https://www.jdemespolecne.cz/ - ve SRN už i děti protestují proti opatřením.

***

Doporučuji najít si čas na obě videa níže – na prvním osobní představení účastníků a jejich následné vystoupení, včetně dvou školáků. Na druhém videu neuvěřitelné informace od zdravotní sestry pracující v Izraeli. Pokud i tato videa YouTube zcenzuruje, najde se jistě jiná, svobodná platforma. V záloze jsou i mnou pořízené zvukové záznamy. J.Š.

Tisková konference za naše děti (zvuk od 2:45 min.)

Online přenos tisková konference za naše děti. Vystoupí zástupci profesí - hasiči, policisté, zdravotní sestry, lékaři, akademici, studenti a zástupci občanských iniciativ. Pohovoříme v kruhu o současné celospolečenské situaci.

Praha 27.1.2022: Přelomová 1.ČS KONFERENCE – COVID 19

 ***

Diskuze se zdravotní sestrou ve státě Israel Martinou Paletovou, RN, MPH, MA, BA, BA (Hons)

O zkušenostech a současné situaci v Israeli Přispějte na natáčení rozhovorů a online přenosy.

Síla zdravého rozumu roste. Bude vláda nucena ustoupit, nebo odstoupit?

Číslo transparentního účtu: 12122128/2010

Děkujeme za Vaší podporu

***

Právě byla založena Petice na podporu pana MUDr. Milana Kubka. Má 198 podpisů za 24 hod. Většinou neznámá jmena. O osobnosti signatářů vypovídají jejich komentáře. Situce musí být pro předsedu ČLK zoufalá, když už potřebuje podporu peticí několika pár občany. Většina lékařů veřejně proti MUDr. Kubkovi neprotestuje, kupodivu ani petici masově nepodepisuje?

Ani pandemie, která není, nemůže existovat věčně. I umělá, účelově  vyvolaná, má svůj vyměřený čas rozpadu, kdy už se sama hroutí. Tíže lží, podvodů, manipulací, nemravného obchodu s lidským zdravím, už je mravně, ekonomicky a zdravotně zcela neúnosná. Je třeba ji urychleně zastavit, přestat rozkrádat a rozhazovat zbytečně peníze, aby jich nebyl nakonec nedostatek na skutečnou, potřebnou zdravotní péči.

Rozkradly se a vyhodily zcela zbytečně „do vzduchu“ stovky miliard. Nyní je třeba další stovky miliard zachránit i tím, že začneme normálně žít a vydělávat peníze opět poctivou prací. Vyčítali jsme našim předkům, jak mohli dopustit zločinný komunistický systém. Nedopusťme, aby nám stejnou otázku kladly budoucí generace!

 

Jan Šinágl, 3.2.2022

***

Ottawa: „Protesty se vymkly kontrole.“ Kanadská metropole vyhlásila nouzový stav

Praha 27.1.2022: Přelomová 1.ČS KONFERENCE – COVID 19

Praha 5.2.2022: Václavské náměstí spojovalo očkované i neočkované

Eric Clapton: Naočkovaní jsou oběťmi hromadné hypnózy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)