Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Myslenky zlocince avers HofmanovaMyslenky zlocince revers HofmanovaKonkrétní trestné činy, orlické vraždy, prevence, vyšetřování, vyšetřovací metody, videa. Besedy se zúčastnil i bývalý komisař kriminální policie a velitel SKPV okresu Beroun pplk. Václav Filip, občan Žebráka.  

S přestávkou toto podvečerní vyprávění trvalo takřka 3 hod. První část byla více informativní a méně „atraktivní“. Obsah druhé to bohatě vynahradil, zejména videa z výslechu pachatelů či rekonstrukce trestných činů. Občas se celý sál i zasmál, např. když jeden Rom, při rekonstrukci krádeže cigaret, povídá na kameru: „Když se krade, musí se rychle.“

Myslenky zlocince Motto HofmanovaKD Zebrak Filip Hofmanova 10.4.2024Bylo to o skutečně poctivé práci policistů, když ji dělat mohou a mají pro ni předpoklady. I plk. Jiřina Hofmanová měla konflikty s nadřízenými, nedala se a bojovala. Její postřeh: „Nejhorší je zapamatovat si lež.“ To pomáhá ke snadnějšímu usvědčení pachatelů, kteří jsou někdy ze lží až na pokraji psychického kolapsu – viz lhaní jedné lékařky – vražedkyně.

Na místě byly nabízeny k prodeji dvě knihy, z nichž Myšlenky zločince v české kotlině jsem si zakoupil (velmi si vážím věnování i toho, že mne a moji práci oba policisté znají). Zvukový záznam besedy: PRVNÍ ČÁSTDRUHÁ ČÁST a malá FOTOGALERIE. JŠ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-2 #1 Jan Šinagl 2024-04-16 07:59
Vážený pane Šinágle, ještě jednou Vám chci poděkovat za půjčku.

Včera 15. 4. 2024 byla provedeno zajištění a zdokumentování lešení, které je předmětem trestní žaloby na mého syna.

Tragikomická fraška nic jiného, když toto vše mělo proběhnout již v roce 2020, kdy bylo podáno trestní oznámení a neproběhly ze strany PČR ani SZ žádné úkony.

Teď po 4 létech od rozjetí štvavé a vykonstruované kauzy, která má úzkou spojitost s plk. Šigutem je jasné, že to bylo vše vymyšlené skupinou lidí kolem plukovníka.

Syn náhodou objevil, že jakési stejné lešení se nachází za domem mého bývalého zákazníka a neprodleně tuto skutečnost nahlásil na PČR, tedy ihned 15. ledna 2024 !!!!

Nedělo se vůbec nic i když PČR má ihned provést zajištění věci ani SZ nekonal. Až po třech měsících 15. 4. 2024 se tedy konalo ohledání. Samozřejmě nic neproběhlo tak, jak mělo.


Byl to jen formální úkon pro úkon. Vůbec nezajistili další kusy lešení. které byly na vedlejším pozemku a stačilo pouze prohlášení majitele, že pozemek již patří někomu jinému, což není pravda a ihned na místě šlo nahlédnutím do katastru zjistit, že majitel LŽE !!! Nikdo z PČR ani SZ nic dál nedokumentovali , protože nechtěli.

Mimo to byl syn v pátek 12. 4. 2024 napaden majitelem nemovitosti, kde se ONO předmětné "zpronevěřené" lešení nachází, kdy k napadení došlo na veřejné komunikaci. Nahlášeno PČR, protože došlo k poškození vozidla, kdy se útočník dobýval do vozidla syna. Naštěstí ve vozidle byla také další osoba, která byla svědkem události.


J. Domanská
16.4.2024

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)