Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

KSCM_NSDAPŽaloba na ochranu osobnosti na Haló Noviny, ve věci podjatosti soudců, zamítnuta. Smysl pro morálku chybí zcela, sebereflexe toho, co udělali, když do KSČ vstoupili, nulová.

Moje první žaloba na poslance za KSČM Miroslava Grebeníčka st. skončila úspěšně. Druhá už neúspěšně. V první rozhodoval bývalý ústavní soudce JUDr. Miloš Holeček, nebyl členem KSČ. Při této žalobě na Haló Noviny, resp. vydavatelství FUTURA a.s., „hlásné trouby“ KSČM, rozhodovali vždy soudci, kteří byli členy KSČ. Domnívám se proto, že mi bylo upřeno právo na spravedlivý proces, zaručené Ústavou ČR, díky podjatosti soudců na všech dosavadních soudních stupních.

MSP-Futura-prg_080313Vnímám to stejně, jako kdybych po II.světové válce žaloval vydavatelství deníku NSDAP a soudil mne soudce, který byl také členem NSDAP. Tuto zřejmou, mnohostupňovou podjatost opět soud neuznal, nezbude mi než se odvolat. Není přece možné, aby žalobu na ochranu osobnosti deníku zločinecké organizace KSČM, která se od své zločinné minulosti není ochotna stále plně distancovat, rozhodovali pouze soudci, kteří v minulosti svým členstvím v KSČ morálně zcela selhali a tento zločinný režim podporovali. Soudce, který nepřizná svoji podjatost jako bývalý člen KSČ, ve věci týkající se člena komunistické strany, jen potvrzuje svoji pokračující bezcharakternost. Na konci jednání a rozsudku jsem to  okomentoval – i jménem všech obětí této zrůdné ideologie! Smutné, že se nedostavil ani jeden zástupce médií a nikdo z řad veřejnosti, tedy ani nikdo z těch, které po léta u soudů svoji účastí a svým zpravodajstvím podporuji.

MS Praha jednání ve věci žaloby na Haló Noviny a  vydavatelství FUTURA – 8.3.2013

Vynesení rozsudku soudcem JUDr. Pavlem Slavíčkem – 8.3.2013

Nepřítel spravedlnosti – pochopitelně nespravedlnosti, resp. současné „spravedlnosti“, omlouvám se za chybu. Jednání proběhlo symbolicky v den inaugurace Miloše Zemana prezidentem a výročí bitvy u Sokolova. Pochopitelně, že v jeho inauguračním projevu nezaznělo ani slovo o KSČM – více k tématu zítra v mém článku.

Ve věci trestných oznámení na moji osobu podaných dokumentaristou Martinem Vadasem a Agenturou MM, které skončily u PK Hořovice, byly obě přestupková řízení v symbolický den výročí „vítězného února“ 25.2,2013, zastavena.

Ve věci trestního oznámení Martina Vadase jsem převzal text politického vězně Jiřího Kubíka, se kterým se ztotožňuji. Pan Vadas pracoval v Armádním filmu, studoval v Paříži, zatímco Jiří Kubík si „užíval“ vězení v jednom z nejhorších komunistických koncentráků v Minkovicích u Liberce – o tom samozřejmě Armádní film nenatočil ani metr filmu!

Rozhodnutí ve věci trestního oznámení Martina Vadase – 25.2.2013

Rozhodnutí ve věci trestního oznámení Agentury MM – 25.2.2013

Obě se stejným zdůvodněním: … bylo dne 18. 2. 2013 dle § 76 odst. 2 citovaného zákona zastaveno, neboť sankce, kterou lze za přestupek uložit, je bezvýznamná vedle trestu, který bude podle očekávání uložen obviněnému z přestupku za jiný čin v trestním řízení.

Podle PK Hořovice jsem už předem odsouzen ve věci žaloby pro mé údajné popírání genocidia Helenou Vondráčkovou, Martinem Michalem a Bohuslavem Hubálkem?

OS Beroun žalobu už mezitím zrušil, nicméně státní zástupce JUDr. Josef Šebek podal stížnost ke KSZ v Praze. Politická objednávka nebyla zřejmě ještě vyřízena podle představ…?! Uvidíme, osobně si veřejné projednávání tohoto skandálu přeji. Jedná se o ústavou zaručené právo na svobodné vyjádření názoru a pravdu o naší nedávné minulosti, která stále nechce být mnohými slyšena.

 

Jan Šinágl, 9.3.2013

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

+2 #4 Jan Šinagl 2013-03-11 09:13
Nepřekvapuje mne, jak se množí pomluvy a útoky na moji osobu a moji rodinu ani to, že se to týká výlučně témat spojených s nacismem, komunismem a českých Němců. U náročnějších témat vládne většinou od těchto "kritiků" klid a převládá kultivovaná diskuse. Je to jen důkazem potřebnosti mého zpravodajství, které vadí mnohým z mnoha příčin, které nemusím informovaným a slušným návštěvníkům mého webu jistě vysvětlovat. J.Š.
+1 #3 korda45 2013-03-11 08:54
S těmi členy NSDAP jakožto soudci v poválečném Německu bych situaci nesrovnával, po válce soudili dokonce členové stanných soudů, jejichž jediným rozsudkem byla smrt. A co takhle Gehlen- šéf tajné služby v SRN a jeho minulost ?
-2 #2 Karel Rabský 2013-03-10 00:46
Pane Šinagl,
k tomu namalovanému znaku mohu jen konstatovat, že jste ve svých šedesáti ještě v hluboké pubertě. Bohužel už se to nezlepší a bude se to jen stupňovat do závěrečné fáze. Váš otec byl členem té strany?
Rab.
+2 #1 Jan Herna,Th.Dipl. 2013-03-09 18:25
Udivuje mi, že soudce MS PrahaPavel Slavíček považuje za diskriminační, když by bývalý komunista nesměl soudit komunisty.
Naopak já považuji za diskriminační, že bývalý člen organizace, která byla prohlášena za zločineckou, může ještě soudit. Taková osoba by měla sama ze své funkce soudce odstoupit.Pokud to neudělá, nemá na soudcovském místě právo sedět, protože tímto jednáním porušil platný zákon.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)