Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 02.02.2023 08:39
  „Reflektuji a přijímám kritiku, kterou vůči mně veřejnost má ...

  Read more...

   
 • 01.02.2023 07:01
  Bez komentáře, aneb jak (ne)závislí novináři oslavují s gen.

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:56
  Deset let za mřížemi až doživotí hrozí třem žákům osmé třídy ...

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:39
  Soukromou konverzaci ruských manželů u stolu v restauraci ...

  Read more...

   
 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Miroslav Ransdorf v EP – Marta Bayerová v Senátu – otřesný dokument ROZEZLENÍ

Komunistická senátorka Marta Bayerová připomíná svým chováním a způsoby Martu Gottwaldovou. Sledujte její vystupování od 15:10 minuty. Náhodně jsem sledoval i její vystoupení v senátu, svůj příspěvek pro jistotu četla. Obávám se, že z její hlavy nebyl, resp. ani být nemohl. Obávám se, že kdyby mluvila spatra, bavil by se celý Senát. Vskutku kovaná soudružka s IQ na patřičné úrovni…

Shlédl jsem i nový dokument Martina Duška ROZEZLENÍ. Na rozdíl od skandálního dokumentu MEIN KROJ natočil tentokrát kultivovaný, objektivní, hodnotný a naprosto skvělý dokument. Od 18:40 minuty můžete sledovat otřesnou besedu s dětmi ve škole, kdy jim je pamětníky podrobně vyprávěno jak byly jejich vrstevníci usmrceni plynem v autě, kdy naštěstí učitelka rychle ukončila diskusi, kdy se děti začaly nebezpečně ptát. Takovouto formu působení na dětské duše považuji za zločin na jejich duši. Nenazval bych to jinak než zhovadilostí a primitivismem, stejně jako odmítnutí skvělého audioprojektu, jehož působivost jde až „pod kůži“ na konci dokumentu.

V dokumentu vystupuje i Jana Bobošíková jak je ji vlastní, jako kdyby ani nebyla ženou, ale čistým produktem nenávisti a zášti proti všemu německému. Od 34:10 jsou jmenováni i všichni čeští členové krajanského spolku českých Němců pánové Habermann, Pecina a Šinágl, včetně pana Posselta, který tyto pány v lásce kupodivu příliš nemá.

 

Jan Šinágl, 24.3.2013

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

+1 #2 Vladimir Suna 2013-03-27 07:16
Jak to vubec funguje? Kdo voli ty (voly) do EP? Ja vim, je to takova trafika (Spidla, Falbr) , ale kdo tam poslal Ransdorfa? A na jak dlouho?
0 #1 Vitezslav Haramule 2013-03-24 15:45
Male tluste NIC okupuje jeho komunistickym zadeckem kresilko evropskeho parlamentu ktery stejne NIC nevyresi.
Ma zastupovat malou zemicku ktera NIC neznamena a tak ho radeji nechte spinkat alespon NIC nezkazi.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)