Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 19.07.2018 10:58
  Obávám se, že k praktikám StB máte možná blíže Vy pane "gsm"?

  Read more...

   
 • 19.07.2018 07:31
  Ve vší úctě, pane Šinágle, ten nenávistný Babišův projev ...

  Read more...

   
 • 18.07.2018 14:47
  Rád potvrzuji, že se potomci bývalých obyvatel Českého lesa o ...

  Read more...

   
 • 14.07.2018 16:26
  To je slovíčkaření! Já se v těch papalášských funkcích nevyznám ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 13:17
  Co ten český národ ještě nesvede?!! Ve světě nevídané. To už ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 11:56
  Zdravím p. Šinágl, máte naprostou pravdu ohledně kampaně proti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Hrbitov pro cizincePokud jakákoliv současná demokratická, politická strana se sníží k amorálnímu jednáníJANUV ZAKON s KSČM, dopouští se zrady na voličích, urážky všech obětí komunismu a začíná si kopat svůj vlastní hrob!

Z diskuse: Díky. Nikdy nezapomeneme ... !!! - Krásný příběh skvělý herci, je vidět že ČT umí dělat kvalitní věci. V porovnání s tímto pořadem je smutné, že chce ČT lákat i na takový "odpad" jako je sanitka 2. - Bylo to smutné, ale pravdivé! – DOPORUČUJI VŠEM ZHLEDNUTÍ TOHOTO SKVĚLÉHO DRAMATU!

Josef Dvořák v dramatu: „Jeden doktor v blázinci mi řekl - Největší bludy hlásí ti, co jim sami věří.“

Tragikomický příběh Hřbitov pro cizince z tragikomické doby, který měl premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v Anglii a po návratu domů museli prožít tak dobře známé martyrium, je příběhem o síle přátelství, odvaze překročit sám sebe v utkání s násilím i o právu na zachování lidské paměti. Televizní film s celou plejádou našich výborných herců byl poctěn prestižní mezinárodní cenou Prix Europe v Reykjavíku. … Skvělé charakterní role si v dramatu zahráli Josef Dvořák a Jiří Bartoška. Normální člověk musí na konci dramatu brečet – vzteky, bezmocností a zoufalostí dnešní doby. Drama bylo vysíláno 17.listopadu 2013 na ČT 1 od 14:50 hod., kdy se nedívá takřka nikdo! Drama mělo být vysíláno od 20:00 hod. místo „Ryba smrdí od hlavy“ na ČT 2. Repríza se nekoná! Něco v naší zemi pořádně smrdí – i ty „hlavy“ ve veřejnoprávní ČT! Tak kvalitní věci, jako v roce 1991, už dnes ČT dělat neumí! Co jsme to za národ, který opět začíná zapomínat na své hrdiny – ty ze Západu…?!

http://www.ceskatelevize.cz/porady/134815-hrbitov-pro-cizince/29031073730/

Toto drama by mělo být distribuováno na všechny stupně škol a být povinnou součástí vyučování dějepisu a varováním před zločinnou, komunistickou ideologií. Jako jediná je něčeho tak hluboce odporného a nelidského, schopná! Vypovídá to i o naší povaze, kdy KSČM je jako jediná komunistická strana, ze zemí bývalého východního bloku, zastoupena v Parlamentu demokratické země. Přitom Ústava stejné země označuje komunistickou a nacistickou ideologii jako zločinnou a odsouzeníhodnou.

Ústavu bude třeba ještě doplnit: Členové komunistické strany jako zástupci, vyznavači a nositelé této zločinné ideologie, nesmí být nikdy označováni sami za zločince, být za to trestně stíháni, ani ti, co s nimi jednají a politicky se s nimi spolčují. Ani zločinná, komunistická ideologie, kterou propagují nesmí být souzena. Odsuzovat stejně zločinnou nacistickou ideologii je povoleno, včetně jejích nositelů a všech, kdo se s nimi spolčují!

Pokud jakákoliv současná demokratická, politická strana se sníží k amorálnímu jednání s KSČM, dopouští se zrady na voličích, urážky všech obětí komunismu a začíná si kopat svůj vlastní hrob!

Závěrečná scéna nevymizí dlouho z paměti každému slušnému a normálnímu člověku…

 

Jan Šinágl, 18.11.2013

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.81 (21 Votes)
Share
Přidat komentář