Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Tempel BLESKKdo bude další obětí „pankráckého kata“ JUDr. Jiřího Lněničky po Gilbertu McCray, MartinuTempel KS Plzeň 060307 Barkócim a Robertu Tempelovi?! - Napsala mi další oběť „Pankráckého kata“ JUDr. Jiřího Lněničky! - ČR loni osmkrát prohrála ve Štrasburku, porušila lidská práva.

MS Praha, Spálená, otřesné svědectví o zločinných poměrech v české justici - justice 50-tých let v "sametovém balení". Zvukový záznam dnešního jednání a vyhlášení rozsudku nás navrací do nejprimitivnějších dob totality! Právo na spravedlivý proces a spravedlivé odškodnění pošlapáno jako za Urválka či Stalina! Osvobozující rozsudek ze dne 6.3.2007 KS Plzeň má 88 stran! Robert Tempel už na jednání soudů nechodí. Na druhém videu níže doporučuji videozáznam z jeho posledního vystoupení před soudem ze dne 29.11.2013!

 Kdo bude další obětí „pankráckého kata“ JUDr. Jiřího Lněničky po Gilbertu McCray, Martinu Barkócim a Robertu Tempelovi?! Zločinné justiční společenství samo od sebe neodejde a nepřestane páchat bezpráví. Příliš mocných je v ohrožení. Bojí se pouze nezávislých médií a rozhněvaných občanů. Kde jsou nezávislá veřejnoprávní média?! Kde jsou rozhněvaní občané…?!

 

Jan Šinágl, 29.5.2014

* * *

Dvojnásobný „vrah“ Robert Tempel, 4x osvobozen, poté doživotí…?!

Napsala mi další oběť „Pankráckého kata“ JUDr. Jiřího Lněničky!

* * *

ČR loni osmkrát prohrála ve Štrasburku, porušila lidská práva

Praha - Evropský soud pro lidská práva vydal v loňském roce celkem osm rozsudků, podle nichž Česká republika porušila Evropskou úmluvu o lidských právech. Vyplývá to z bilanční zprávy, kterou ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) předloží ve středu vládě a kterou má ČTK k dispozici. Soudci Česku vyčetli mimo jiné připoutání zadrženého muže v policejní cele nebo nevyslechnutí obviněného při rozhodování o jeho vazbě.

… České vládě soud loni oznámil 35 nových stížností. Mezi nimi je například stížnost odsouzeného vraha Alberta Žirovnického, který kritizuje podmínky ve věznicích. Zhruba 800 dalších stížností na ČR soud odmítl. …

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cr-loni-osmkrat-prohrala-ve-strasburku-porusila-lidska-prava/1085811

P.S.

Pozvánku na soud s Robertem Templem mi poslal Albert Žirovnický. Obávám se, že ani jemu nebyla vražda prokázána a bylo mu upřeno právo na spravedlivý soud, stejně jako občanu USA a Velké Británie Gilbertu McCray. J.Š.

MS Spalena Tempel prg 290514

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)