Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Lékařka Iveta Křížová (54), která se u Obvodního soudu pro Prahu 4 zpovídá ze šíření poplašné zprávy kvůli výrokům o hromadných úmrtích po očkování proti nemoci covid-19, už podle svých slov medicínské povolání nevykonává.

Křížová se podle veřejně dostupných informací zaměřuje na estetickou medicínu a byla i šéfkou kliniky. Sama se na internetu označila za praktickou lékařku, jež se pohybuje „dvacet let v první linii“.

Na svém profilu na sociální síti, na webu v různých videích a příspěvcích, ale i v dopise určeném řadě veřejných činitelů šířila předloni v lednu a únoru, že lidé po očkování proti covidu hromadně umírají. Například v Ostravě šlo údajně až o 69 seniorů po vakcinaci v tamním domově důchodců. Jde podle ní o „vakcinační holokaust“ či „vakcinační genocidu a zločin proti lidskosti“.

Obžalovaná odmítla, že by byla dezinformátorkou, ale zopakovala, že jsou vakcíny proti covidu nebezpečné. Očkování podle ní způsobuje smrt, sterilizaci a neplodnost tisíců lidí.

Svůj názor o nezákonném očkování opírá podle svých slov o medicínské vzdělání. Soudu předložila více než stovku dokumentů stažených z internetu či odkazů na různá videa, konference a články.

„Testy a vakcíny jsou biologické zbraně, což si myslím od začátku. Statistiky ukazují, že vakcíny zabíjí. Pokud tomu nechceme říkat genocida, tak je to masové vraždění,“ tvrdila Křížová.

Doplnila, že jestli kohokoli odradila od očkování proti covidu, je prý ráda. „Mým cílem bylo zabránit biologické válce. Jsem se svým výsledkem spokojená,“ řekla.

V úterý šla ještě dál. Kdyby prý nestála u soudu, celou obžalobu, kterou označila za vykonstruovanou a lživou, by mu „omlátila o hlavu“.

„Je na čase vzít dobytkářský bič a celé to tady vymlátit,“ uvedla v úterý Křížová na adresu české justice, načež ji soudkyně varovala, aby své výroky mírnila.

Jednání bude pokračovat v červnu výslechy svědků a přehráním některých videí, jež přinesla jako důkaz k soudu sama Křížová.

Celý článek>

P.S.

Když se člověk v nenormální společnosti chová normálně, je nutne označen za „nenormálního. JŠ

***

Dr. Thomas Binder: Pandemie = plándemie. Pandemie COVID byla především pandemie RT-PCR testů

Skandál s vakcínou Corona: Pfizer chce EU vydírat ještě několik let

Zemřela Petra Banat, hlásila prudké zhoršení zdravotního stavu po druhé dávce vakcíny Pfizer

Převor opatství odmítl poskytnout prostory pro konferenci o covidu a vakcínách, přinutil ho prý zástupce společnosti Společně, o.p.s.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)