Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 24.04.2024 10:01
  Odsouzený kriminálník Maxim Ponomarenko opět podniká v ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 09:00
  Dobrý den vážený pane Šinágle, obracím se na Vás, protože ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 07:47
  Předpokládám, že paní Gavlasové a jejím klientům bylo zveřejněním ...

  Read more...

   
 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Jsou pouze dve pohlavi Vít Rakušan: „Manželství má být pro všechny bez výjimek. S touhle prosbou za mnou dnes přišli do Sněmovny zástupci středoškolských samospráv. A já v tom s nimi plně souhlasím.“

***

Pomalu už nelze na nic poslance chválit, v tomto případě výjimka potvrzuje pravidlo. Svět se zbláznil a každý záblesk zdravého rozumu podporuje naději, že to nebude trvalý stav. Muž je muž a žena je žena. Nenormální způsob „blahobytného“ života způsobuje, že vnikají „mužoženy“, „ženomuži“, nebezpečně jich přibývá. Potkat skutečného muže a skutečnou ženu je stále vzácnější. Možná už je v chodu mechanismus přírody, aby se ochránila před zničením „škůdcem“. Kdy začne diskuse o nediskriminujícím názvu manželství? Mužoženství? Ženomužství? Z dětí se stávají mamánci a papánci. Neví už pořádně, co vlastně jsou - psychiatři a psychologové nestíhají… Budou si brzy kluci hrát z panenkami, vozit kočárky a holky si budou hrát v lesích a hrát na vojáky? Bez skutečných mužů a žen, nemá svět budoucnost. JŠ

***

***

Prof. Petr Piťha: „Obávám se úplného rozpadu společnosti.“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

0 #3 Jan Šinagl 2024-03-12 11:06
Návštěva radnice

Dobré ráno, rádi bychom se vzali.
Vaše jména prosím.
Petr a Pavel Novákovi.
Vy jste příbuzní? Vidím, že jste si podobní.
Ano, my jsme bratři.
Bratři? Tak to se nemůžete vzít.
Pročpak? Vy neoddáváte páry stejného pohlaví?
Ale oddáváme, tisíce, ale ne sourozence, to by byl incest.
Incest? My nejsme homosexuálové!"
"Ne? Tak proč se chcete brát?"
"Samozřejmě pro finanční výhody. A máme se rádi. A žádné jiné vyhlídky kromě toho nemáme."
"Ale my oddáváme jen homosexuály a lesbičky, kterým byla odepřena práva zaručená ostatním občanům. Když nejste homosexuálové, můžete si vzít ženu."
"Ale počkejte, to přece mohou homosexuálové také. To, že nejsem homosexuál ještě neznamená, že si chci vzít nějakou ženskou. Já se chci oženit tady s Pavlem." "A já zase s Petrem." "Tak vy nás budete diskriminovat jenom proto, že nejsme homosexuálové?" "Dobře, dobře, nechme toho. Tady máte ty papíry. Další!"

Ahoj, chceme se brát!" "Jména?" "Jan Hrubý, Jana Čížková, Robert Zelenka a Julie Hrušková." "Kdo si bere koho?" "My všichni se chceme navzájem oženit a provdat." "Ale vždyť jste čtyři!" "Správně. Čtyři normální bisexuálové a máme se navzájem rádi. Já miluji Janu a Roberta, Julie miluje Roberta a Jana a Robert zase miluje Julii a mne. Takže se chceme všichni vzít. Zdůraznit své sexuální preference v manželském svazku je ta jedině správná cesta." "Ale my oddáváme jen homosexuální a lesbické páry." "Takže vy diskriminujete bisexuály?" "Ne, ne, to jen, že tradiční představa manželského svazku se týká párů." "Ale, a odkdy se zastáváte tradic?" "Ne, to ne, chtěl jsem jen říci, že někde prostě musí být stanoven nějaký limit." "A to říká kdo? Neexistuje žádné logické zdůvodnění limitovat sňatek jen pro dvojice. Větší skupiny jsou mnohem lepší. Kromě toho, chceme svá práva. Starosta města prohlásil, že ústava zaručuje rovná práva všem. Naval ten oddávací list." "Tak dobře. Další prosím."

"Dobrý den. Chci se oženit." "Jména?" "David Procházka." "A jméno partnera?" "Žádné není. Já si chci vzít sám sebe." "Sám sebe? Co tím sakra myslíte?" "To je tak. Můj psychiatr tvrdí, že mám rozpolcenou osobnost. Takže já bych ty dvě poloviny chtěl spojit sňatkem. Abych mohl podávat daňové přiznání jako rodina." "V pořádku. Tady máte ten papír." "Další! Ta paní s tím kokršpanělem, prosím......"
-2 #2 Jan Šinagl 2024-03-06 17:35
Myslí to pan redaktor vážně, nebo už je také obětí nenormální společnosti?

lidovky.cz/.../...
-2 #1 Jan Šinagl 2024-03-03 09:09
V Senátu se připojím a budu hlasovat pro pozměňovák zaručující plné a ničím nelimitované manželství pro všechny. Nic jiného už mě nezajímá. Keců o hledání kompromisu mám už plné zuby!

Lžeme! Pořád jen lžeme. Istanbulská úmluva, manželství pro všechny… slibujeme ochranu, bezpečí, rovná práva. Ale ani prd. Jako politická reprezentace akorát všem jen lžeme a ani nemáme koule na to říct “nezajímáte nás, kašlem na vás”. Prosté všem jen lžeme…

twitter.com/.../...

P.S.
Emoce jsou prevít, zatemňují zdravý rozum a úsudek. JŠ

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)