Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Janousek_a_JanstaZáznam z rozhovoru mezi Romanem Janouškem /pražský lobbista ODS - viz dokončený SPIS Pavel.B,  spolumajitel BigBoard/, Miroslavem Janstou /pražský lobbista ČSSD/ a Richardem Fuxou /spolumajitel a statutární orgán bilboardové společnosti BigBoard/. Uskutečněno v hotelu Hilton v Praze, březen 2012, několik dní před havárií lobbisty Janouška. 10. dubna 2012 v 21:57, odesilatel této zprávy není znám.

 

Janoušek: zdar a sláva neúplatnému senátu

Fuxa: Romeši, ty jsi fakt čaroděj

Janoušek: já ne, to moje škvára čaruje

Jansta: a pak že koalice ČSSD a ODS je mrtvá

Fuxa: chlapi, jste kouzelníci, ale kolik mě to bude stát

Jansta: já to mám na rozdíl od Romeše jednoduchý, pro Karlíka Korytáře a jeho kluky ze senátu jeden a čtvrt milionu, ale je potřeba připravit 2,5 milionu pro Pepíka Smýkala a jeho parlamentní bandu, peníze budou u mě v trezoru a až to odsouhlasí, jak mají, tak jim je pak vyplatíme

Janoušek: to máš Mirku jako u notáře, ale ty seš vlastně kolega právník, to víš, doktor jako doktor.

Já to mám složitější počítání, Hillary Vrecionová chce pro sebe a svůj týmeček dvojku / rozuměj ve vekslácké hantýrce 2 miliony Kč / a parlamentní divize mojí firmy Boris, Pavka a spol. čtyry mega.

Jansta: dáme něco Paroubkovi?

Janoušek: na toho sere bílý tesák a netlač ho sem Mirku furt, to je potřetí, co pro něj chceš love pro toho Řeka z Ithaky, mě už to nebaví, Haška toho samozřejmě vytopit musíme, ale péčko je nám na nic, ale musíme nasypat tomu nenažranýmu Drobilovi, jinak do toho hodí vidle.

Jansta: ale přece Drobil má slíbeno několik stovek billbordů do kampaně tak byl informovanej i Ivoš Ritigů a souhlasil s tím, že jim to kampaň hodně zlevní.

Fuxa: ten Drobil s Ritigem jsou neuvěřitelně nenažraný hovada, nikdy nezapomenu jak jsem Ritigovi k Prašný bráně nes 5 milionů v hotovostia on se mi vysmál, proč mu nesu drobný na kafe. Hlavně ale v rozpočtu nesmíme zapomenout na Markovou ze Solutionu, která chce za svoje parlamentní sexuální služby milion čtyřista tisíc. Jen abych se s těma všema darmošlapama politickejma vůbec dopočítal.

Janoušek: neříkej vždyť ti Richarde taky ale snad přispějou i další ne?

Fuxa: přiloží taky AVK, dali už milion a minimálně další doloží, ale především seženou špínu na toho zoufalce Laudáta když dělal v obecňáku ředitele a ještě na toho druhýho poslance, jméno už si nepamatuju, co nám dělal ty problémy. Ale aby to nedopadlo jak na pražský radnici, kde si Svoboda přes Hanče řekne o dva miliony a ta Pecičova srbská dcerka Udženija o milion a bezpohlavní topácký komici Hudeček, Richtr a Tůma taky milionek za držhubný a pak to podrazej. To jsou ale strašlivý křiváci, až je mi z nich na zvracení.

Janoušek: to víš, ty maj speciální školení od rezavýho Hávy, kterej je český otec myšlenky, nejdřív to zkasíruj a pak to polož

Jansta: na Hávovi je nejlegračnější jak každýmu vyhrožuje finančně analytickým útvarem a sám by se ho měl bát nejvíc s těma svejma lichtenštejnskejma firmičkama. Teď mi zrovna Láďa Johanes vyprávěl jak strašlivě Háva kasíruje Beneše v Čezu. A jak si poradíme s těma poslancema co už minule v parlamentu s nima byly ty problémy?

Janoušek: Vždyť ten seznam máš, sepisovali jsme ho minule. Tady všichni furt melou jak to s Ivošem Ritigů kasírujem, ale rezavej Háva to vykošťuje brutálně o řád vejš, nic nedělá, přijede ze Švýcar a jen chodí a vybírá to jak mafiáni v Bronxu, je mi toho Beneše až trochu líto, Roman to psychicky nevydržel dávat každej měsíc takovýhle rakety protože Háva ČEZ pojal jako kosmickej výzkum. Divím, že už za ty vybraný prachy Omnipol nevypustil pár raket do kosmu.

Fuxa: jasně, to zařídíme, euroavk zprodukuje tu špínu na potížisty, vždyť Marková už jim dodávala nějaké kompro na největší kverulanty, ale nejvíc můžeme věřit mediální kampani Mirka Soukupa, vždyť už si na to nakoupil i časopisy a je strašně hladovej

Janoušek: Michal Voráček je taky nachystanej, ještě mám v záloze dva hlasy z véček a jednoho odpadlíka

Jansta: já mám taky v záloze čtyři komunisty, ale Voráček je žvanil, tady bych se určitě spoleh na Míru Soukupa, ten když ty poslanecký parazity poleje kýblem špíny, tak už to ze sebe nikdy nesundaj

Janoušek: a kdo by si tak ještě potřeboval přihrábnout?

Jansta: já myslím, že ta zoufalka Pík z vévéček, v novinách psali, že v tom daňovým přiznání uvedla, že má našporováno jen 15 milionů, vždyť je to bída a utrpení

Janoušek: jo tak to je tragédka, ta má doma toho Asiata s malým dráždidýlkem, ale pozor, ta je úplně blbá, a víte co se chlapi říká, že hroby se nemaj votvírat

Fuxa: jo to si taky myslím, to je děsný strašidlo.

Janoušek: tak kluci domluveno, příště se zas svoláme, já už musím běžet, mám další termín s Láďou Johanesem

http://berossos.blog.cz/1204/ceska-mafie

P.S.

Můžeme o pravosti přepisu samozřejmě pochybovat. Jeho obsah a forma vzhledem ke korupčnímu prostředí v naší zemi, častému úniku policejních informací a dosud veřejnoprávními médii zveřejněným přepisům jiných odposlechů,  jeho pravost nevylučuje, naopak činí ji velmi reálnou. Dost možná si u soudu originál nahrávky poslechneme i když je v naší zemi možné všechno. Dostatek peněz přinutil už mnohokrát jasné vítězství práva a spravedlnosti k porážce. J.Š.

 

Rathova-omluvaNon_mra_snmovny

 

* * *

TIBETSKÉ MOUDRO

"Kdo nepozná, kde dobro, kde zlo je ukryto, netouží poučit se zas a zase

a vždycky všude dbá jen o své koryto – i kdyby neměl štětiny, je prase…"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (3 Votes)
Share

Komentáře

0 #4 Oskar 2012-05-31 22:49
JÁ BYCH VĚDĚL.JEDINĚ JE POSTŘÍLET.POSTU PNĚ.....
+2 #3 Pavel 2012-05-29 00:38
A tento nesmysl má být jako vtipný?
+2 #2 David Alfik Dewetter 2012-05-28 20:14
O neúplatnosti našich politiků si nedělám iluze, je ale třeba podotknout, že tento text sice už nějakej čas obíhá internet, ale dal jsem tomu tu cca hodinu a všude se objevuje s identickým komentářem, bez uvedení zdroje a všude pouze jako příspěvek v diskuzích pod články s podobnou nebo taky úplně jinou tématikou. Pouze náš dobrý pan Šinágl ho překopíroval a uvedl jako samostatnou pecku. Jistě... :oD Při přečtení rozumnej člověk jistě pochopí, že tohle někdo vymejšlel z legrace po pár pivech. Jednou spisovné výrazy, podruhý hovorový (vidíte jak to vypadá divně i v týhle větě?), záměřné opakování jmen, vysvětlování, aby náhodou laskavý čtenář neměl potíže s rozeznáním aktérů. Ach jo.
-1 #1 Aleš Krejčí / Brno 2012-05-28 15:47
"Kluci" si tedy zkorumpují skoro každého, prostředky na to mají.
Pak ale není řešením ani volba nyní neparlamentní strany.
VV a TOP09 byli také nové strany a už jsou v tom až po uši.
Nepomůže jakákoliv nová značka, ani ObčanéCZ ani ANO2012.
Ti "kluci" jsou příliš bohatí a lidé příliš plní tužeb.
Stávající systém takové jevy prostě umožňuje.
JE NUTNÉ TENTO SYSTÉM ZLEPŠIT, ALE JAK?

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)