Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt čvn 01 @08:00 - 05:00PM
Pochod Postoloprty Žatec
so čvn 10 @08:00 - 08:00PM
Dejvice: CH stánek na Festivalu ambasád
po čvn 12 @14:30 -
OS Praha 2: dr. Bartsch

Nejnovější komentáře

 • 29.05.2023 16:39
  Rozhodnuto. Český lékař půjde za údajné plácnutí po zadku ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:33
  Michael Žantovský už nepovede Knihovnu Václava Havla. Ředitelem ...

  Read more...

   
 • 25.05.2023 12:30
  Tak ještě jedna perlička od soudu. Napsala jsem klientovi ...

  Read more...

   
 • 20.05.2023 16:15
  Nic proti tomu, pokud president jezdí na motorce v okolí Lán ...

  Read more...

   
 • 17.05.2023 12:38
  Vakcíny, obě založené na technologii messengerové RNA (mRNA) ...

  Read more...

   
 • 17.05.2023 07:45
  Jsme ve válce, paní Anežko. Některé bitvy se prohrávají, ale ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

JANUV_ZAKONNa rohu ulice vrah o morálce káže — z písně Karla Kryla

Neuplynul ani týden a komunistický soudce Pavel Slavíček nám vysvětlil i v písemné formě, proč je v pořádku, aby jeho bývalí spolustraníci rozhodovali, klidně i v tříhvězdičkovém senátu, ve sporu Jana Šinágla s Miroslavem Grebeníčkem, resp. s vydavatelem Haló novin.

Celkem chápeme, že soudruh Slavíček nevidí to, co my ostatní, totiž že vstupem do KSČ adept prokázal takové osobní vlastnosti, které jej pro soudcovský úřad diskvalifikují. Tím méně je takový morální invalida kvalifikován pro rozhodování sporu týkajícího se předního antikomunistického aktivisty, a ještě méně pak v případě, je-li druhou stranou vydavatel komunistické tiskoviny a předmětem řízení spor týkající se Šináglových antikomunistických aktivit.

Argument, že napadené řízení bylo vedeno v objektivním duchu, je jedním slovem směšný: připomínám, že Haló noviny otiskly pamflet, který z rozsudku Vrchního soudu v Olomouci vyňal passage rekapitulace vyjádření neúspěšného žalovaného (tedy M. Grebeníčka) a prohlásiv ji za kritický názor soudu na Šinágla, uzavřel svůj text slovy: K této soudní charakteristice činnosti a mentální úrovně osoby J. Š. už netřeba nic dodat. Což je difamace jako z učebnice, a nevidět to vyžaduje skutečně velkou míru zaujatosti, založené například – bývalým členstvím v komunistické straně.

Neúspěšný žalobce je rozhodnut pokračovat v zápase s postkomunistickou justicí dál, klidně až do Štrasburku: tam možná budou mít o tom, co je to nepodjatý soudce (resp. independent and impartial tribunal), poněkud jiné představy než soudruh Slavíček.

http://paragraphos.pecina.cz/2013/03/komuniste-sobe.html

* * *

Fraška u městského soudu aneb Nadšení blázni v akci

Nechte psát Šinágla

Aktivista nepopírá genocidu, jen úřední interpretaci dějin. V tom spočívá jeho "zločin"

* * *

Komunistická ideologie je zločinná a zavrženíhodná dle Ústavy ČR. KSČM je v Parlamentu, vychází její deník plný lží a beztrestné propagace této zločinné ideologie. Soudce, bývalý člen této zločinecké organizace se cítí omezován ve svých právech, když by nesměl soudit cokoliv, co s komunisty souvisí. O hloupém tvrzení, že bych neprotestoval, kdyby mi dal soudce-komunista za pravdu o zpochybňování seznamu soudců-komunistů MsP nemluvě! Soudce Slavíček jen potvrzuje svůj neměnný charakter a amorálnost o čemž svědčil i jeho úsměv po skončení jednání! Zdalipak by v SRN povolili vydávání deníku NSDAP hned po válce?! Jsme opravdu zemí neomezených možností, resp. nemožností – hlavně pro bývalé členy KSČ i dnešních členů KSČM!

 

Jan Šinágl, 19.3.2013

 

Soud definitivně zastavil stíhání náměstka Vlacha

Kdo má peníze a je náměstkem, může zřejmě i beztrestně vraždit! Neuvěřitelné! J.Š.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

+1 #2 Pepa Nos 2013-03-22 08:52
Všechno v této zemi ovládal zločinný, zavrženíhodný komunistický režim.
A dnes?
"UDĚLÁME VŠECHNO PRO TO, ABY V ČESKU OPĚT VŠE OVLÁDALA BESTIE A JEJÍ POSLUŠNÉ SLUŽEBNICE A SLUŽEBNÍCI! LIDSKÉ ZRŮDY, SPOJTE SE!"
+8 #1 Jan Herna,Th.Dipl. 2013-03-19 21:18
Je to chyba, že ještě dnes zasedají soudci s komunistickou minulostí a nestydatost takového soudce. Podle mého názoru se měl v tomto procesu vzdát, pro podjatost.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)