Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Semelova MartaKomunistka Semelová vypovídala o Horákové, bude třeba znalec - Kvůli knize šířící stejně extrémní muslimské názory obratem obviněn muž, bez znalce – Jan Šinágl podal jako první TO na Semelovou, média stále píší jen o dvou dalších…?!

… Dle slov žalobce je kauza důkazně velmi nenáročná. "Nemáme sebemenší pochybnosti. Dokazovat to, co se stalo, nemusíme," poukázal státní zástupce na fakt, že slova komunistky Semelové jsou k dohledání i na YouTube. "Není to zpronevěra, krádež či znásilnění. Tady bude hrát roli posouzení, zda toto je trestný čin," poznamenal. Jak již dříve řekl, je možné, že zváží zadání znaleckého posudku na komunistčiny výroky.

Na základě pokynu žalobce Jana Petráska byly v kauze výroků Marty Semelové  policií zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze tří trestných činů: založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka; projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka; popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy. Za první z nich zákoník pamatuje odnětím svobody od tří do deseti let, za zbylé dva od šesti měsíců do tří let. Vysoká sazba za založení, podporu a propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka je dána tím, že skutek byl spáchán prostřednictví sdělovacích prostředků, tedy v pořadu ČT24 Hyde Park.

Státní zastupitelství v Brně se věcí zabývá na základě dvou trestních oznámení: od starosty městské části Starý Lískovec Vladana Krásného (ODS) a Dušana Makovského z iniciativy ProtiAlt. (Mé TO ze 17.2.2014, doplněné 28.2.2014, bylo obratem předáno brněnské policii. J.Š.)


"Marta Semelová svým vystoupením a výroky zpochybňovala a bagatelizovala zločiny spáchané komunistickým režimem na svých odpůrcích. Stejně tak zpochybňovala všeobecné oběti komunistických režimů a odmítala srovnání s oběťmi nacismu," zdůraznil Vladan Krásný pro ČTK krátce po podání trestního oznámení.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/krimi/komunistka-semelova-na-policii-vypovidala-o-horakove_305193.html#.U1s3SKJtfaQ

* * *

Policie kvůli knize šířící údajně rasismus obvinila 55letého muže

Praha - Policie po pátečním zásahu v Islámské nadaci v Praze dnes odpoledne obvinila pětapadesátiletého muže české národnosti z podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Obviněný je z Prahy, hrozí mu až deset let vězení. ČTK to sdělil mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Pavel Hanták. Už dříve uvedl, že muž je podezřelý, že v Česku zajistil vydání a distribuoval knihu šířící rasismus. Indonéská ambasáda chystá kvůli zásahu stížnost k ministerstvu zahraničí.

… Název knihy, kvůli které byl muž obviněn, ÚOOZ nebude po dohodě se stáním zastupitelstvím upřesňovat, protože nechce knize dělat reklamu. Podle informací ČTK mohl zásah údajně souviset s knihou Základy tauhídu-Islámský koncept Boha. Bývalý muslim Lukáš Lhoťan v pátek ČTK řekl, že kvůli knize nedávno podal trestní oznámení. Podle něj jsou v ní extrémní muslimské názory a vydalo ji Ústředí muslimských obcí v ČR s Islámskou nadací. …

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/policie-kvuli-knize-sirici-udajne-rasismus-obvinila-55leteho-muze/1072283

* * *

Jan Šinágl, 27.4.2014

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

0 #1 кредити бе 2014-05-15 00:49
I drop a leave a response whenever I like a article
on a site or I have something to contribute
to the discussion. It is a result of the sincerness displayed
in the article I browsed. And on this post Semelová stále neobviněna.
Za šíření stejně extrémních, muslimských názorů, padlo obvinění
okamžitě…!?. I was excited enough to post a thought ;-) I actually do have a few questions for you if you tend not to mind.
Is it simply me or do some of these remarks appear like they are written by brain dead visitors?

:-P And, if you are posting at additional online sites, I'd like to
keep up with you. Would you make a list all of all your shared sites like your linkedin
profile, Facebook page or twitter feed?

Feel free to surf to my homepage ... кредити без доказване на
доход: barzi-krediti-online.com/

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)