Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.07.2024 08:14
  Ve volbách do europarlamentu ale v poměru 12:9 uspěli ...

  Read more...

   
 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

PRAVDA JE TRPKÁ, JE SILNĚJŠÍ NEŽ SEBEKLAM. A JE-LI VŽDYCKY CTNOSTÍ, VE CHVÍLÍCH KRIZE JE POVINNOSTÍ. ČAS JE SVRCHOVANĚ VÁŽNÝ, NA VYBRANOU JE Z MÁLA. ROZMĚLNÍME-LI JI ZNOVU KOMPROMISEM, NEBYLI JSME HODNI SVÝCH VLASTNÍCH SNŮ ANI SVÉHO VZDORU.

Dobrý den,

některé články a jejich obsah jsou pro mne tak otřesné důkazy, že je kolikrát bohužel nemohu dočíst. Zjišťuji, že v dnešní době už lidstvo postoupilo do stavu, kdy jde hodně věcí do kopru a vše je děláno a podporováno jen pro vyvolené.

Jedna osobní zkušenost o bezmocnosti - jak říkáte - jít proti proudu CONTRA TORRENTEM, musíte na očkování, protože naše firma to požaduje z pohledu, kdybyste byl náhodou přenašeč a naše zboží se dostalo k lidem, kdy by se pak náhodou objevil ten, okolo něhož je tolik povyku. Osobně byla daná osoba objednána. Vzhledem k tomu, že dané osobě bylo naznačeno, že by musela po odmítnutí práci opustit, tak na základě tohohle oznámení, aby nepřišla o práci, tak to podstoupila. Následně dané osobě bylo velmi mizerně. Následně dané osobě bylo sděleno, protože se blížil první den v následujícím měsíci, tak aby daná osoba již do zaměstnání nechodila a takový ten obhajující slovní diplomatický personální slovní průjem. Opět bez práce, ale hlavně, že se naplnila další procenta oběti ovce. Když všechno pročítám a navnímávám pocity, které mám z článků a videí, opravdu vnímám, jak jsme manipulováni, obelháváni.

Všechno je v lidech. Osobně po vlastních zkušenostech a od dětství si neustále říkat - to bude dobrý - to zlepšíme -dá se něco dělat - neztrácej naději, atd. Ať si o mne myslí kdo chce co chce, je to jen jeho názor a jeho problém, já jsem taková jaká jsem a nevidím na svém vidění a vnímání dnešního světa nic špatného, protože je to jen a jen můj náhled a kde je pravda - a co to je vlastně pravda? Každý máme pravdu, ale je to ta naše. Až chytnu člověka přímo za ruku při činu a nebude se moci vykroutit, pak i on sám ví, co je tedy pravdou.

Ano jsou věci, které se stále vyšetřují, protože jsou podloženy mnoha důkazy, mnohdy metrákovými spisy papírů a sbírání důkazů a důkazů a desetiletí trvající kauzy a co - kolikrát nic, nic, nic. Má zkušenost osobní, viz.příběh, který jsem ve zkratce sepsala. Zničený, zmanipulovaný život, hlídaný život, život otroka.

Momentálně žiju každý den svůj život svobodně a ve svobodné vůli co chci a co nechci dělat. Být odvážná a přitom laskavá a mít svou vnitřní sílu uskutečňovat vše, co je dobré pro budoucnost.

Vše bych zakončila jedním citátem, který nevím kdo vyslovil:

PRAVDA JE TRPKÁ, JE SILNĚJŠÍ NEŽ SEBEKLAM. A JE-LI VŽDYCKY CTNOSTÍ, VE CHVÍLÍCH KRIZE JE POVINNOSTÍ. ČAS JE SVRCHOVANĚ VÁŽNÝ, NA VYBRANOU JE Z MÁLA. ROZMĚLNÍME-LI JI ZNOVU KOMPROMISEM, NEBYLI JSME HODNI SVÝCH VLASTNÍCH SNŮ ANI SVÉHO VZDORU.

Děkuji, že mi přeposíláte čerstvé informace, co se děje. Ač jsou to, jak jsem uvedla, někdy šokující zprávy, nicméně je dobré vědět, mít přehled o cenzuře. Jen si přeji, aby každý začal SÁM U SEBE.

ODVÁŽNÉ A LASKAVÉ KONÁNÍ, TAK BYCH TO VŠE SHRNULA. KDY, TO UKÁŽE ČAS.

E.H.

12.9.2021

***

Když...

J.Š. 12.9.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (8 Votes)
Share

Komentáře   

-6 #1 Jan Šinagl 2021-09-13 16:48
Vážený pane Šinágl,

nemohu než souhlasit s Vašimi mě zaslanými názory, protože už roky sleduji Vaše stanoviska a glosy ke všem vnitro-politick ým a mezinárodně politickým šmejdům, které nás tupě bombardují svými žvásty.
Vy, musím s upřímostí uvést, jste jedničkou v této oblasti, která se nenechává umlčet, i když je stále proti Vám vznášena mnohdy nemístná kritika.
Přeji Vám abyste vytrval a stále vnášel do tohoto špinavého světa to co se jiní bojí říkat a uvádět.

J.K.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)