Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:05
  Až teď jsem si toho emailu všiml.. Advokáta, že nepotřebujeme?

  Read more...

   
 • 14.05.2024 11:21
  Pokud se někdo domnívá, že lživým zápisem v dokladech problém ...

  Read more...

   
 • 13.05.2024 16:04
  “Je velmi těžké najet na válečnou ekonomiku. Ještě těžší ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strachDeník New York Times informuje, že farmaceutická společnost Johnson & Johnson zastavila výrobu vakcíny Corona.

Vedlejší účinky, zejména v podobě krevních sraženin, byly příliš velké. Nyní mohou jásat ti, kteří nebyli použiti jako pokusní králíci. Stále více jich vychází najevo: WHO zveřejňuje seznam nežádoucích účinků vakcín na adrese www.vigiaccess.org

Americká armáda registruje všechny diagnózy nemocí svých zaměstnanců. Od zahájení očkování proti klíšťové encefalitidě se počet případů rakoviny a potratů zvýšil o 300 %. Informuje o tom nezávislý německý novinář Boris Reitschuster.

Facebook již nepodniká žádné kroky proti "uživatelům", kteří informují o tom, že virus byl vytvořen člověkem nebo v laboratoři. Ve Wuhanské virologické laboratoři se nejméně 10 let prováděly zakázané pokusy o to, jak se virus může přenést z netopýra na člověka. Za jakým účelem?

Prof. Christian Drosten dokonce říká, že by se mohlo zdát, že za tím byly zlé úmysly. To však není tento případ.  Docela zajímavé.

Georg Dobrovolný

10.2.2022

***

Nárůst potratů o 300% v porovnání s posledními pěti lety. O rakovině se nemluví, kromě dr. Ryana Colea

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #7 Jan Šinagl 2022-02-12 11:53
Prof. Hořejší postrádá i emocionální inteligenci. Také je zřejmou obětí covidu aniž tuší a je schopen si to vůbec uvědomit a připustit. Bohužel se na tomto zločinném obchodu se zdravím sám velmi aktivně podílí, ať už vědomě, či nevědomě – v tom lepším případě.
-2 #6 Jan Šinagl 2022-02-12 11:45
Tak to je opravdu „studie“ u neočkovaných těhotných meridian.allenpress.com/.../.. ..

Myšleno ironicky. Retrospektivní analýza, pár vybraných případů z několika zemí, aby se dobrali alespoň k nějakému „výsledku“ bez srovnání s naočkovanými těhotnými – ty by mě zajímaly podstatně více. A i zde se uvádí „There was no evidence that SARS-CoV-2 involvement of the fetus had a role in causing these deaths.“ Ani to nebudu číst celé. O používaných PCR testech a jejich relevanci se snad ani nemá cenu zmiňovat. Test, u kterého se lze dobrat k pozitivitě nebo negativitě nastavením a případně podle zájmu hodnotitelů opravdu není věrohodným důkazem.

Chtěla jsem si rozkliknout i další zaslané informace, ale skončila jsem u pregnant poeple. Tohle fakt někdo bere vážně?

Upozorňuji, že bylo na Evropské lékové agentuře k 21.1.2022 nahlášeno po vakcinaci 557 případů Congenital anomaly!!! A to se hlásí jen zlomek případů, SÚKL oficiálně udává 5 %, neoficiálně je to 1-2 %. Tak si připočtěme jednu až dvě nuly, ale stále to nikoho nezajímá.

Jak je možné, že se dále naše očkované těhotné nesledují, kolik bylo potratů (a že jich bylo), jak dopadly u nich pitvy, které se nedoporučují atd. Prostě se nahrává jen aplikaci těch koktejlů bez ohledu na dopad na naší populaci. Tlak na těhotné se nechat naočkovat experimentální látkou je z mého pohledu zločin.

A co se týče docenty Svobody, ať svá tvrzení doloží. Ať dále doloží, jestli nebyl naočkován otec počatého dítěte před početím, jestli se těhotná nevyskytovala dlouhodobě v okolí očkovaných a jestli nemusela nosit roušku. Je zajímavé, že nošení roušek u těhotných a snížení kyslíku a tím ohrožení jejich plodu docentovi Svobodovi a ostatním tzv. odborníkům nevadí. Plus absence srovnání se sledováním všech skupin. A to už ani nemluvím o celé té hysterii strachu, která podstatně zhoršila zdravotní stav občanů ČR.

Docent Svoboda ani netušil do setkání se mnou tento týden, že až 1 dítě z 10 tisíc onemocní na myokarditidu/pe rikarditidu po aplikaci geneticky modifikovaného koktejlu. Dále v desítkách procent jsou uváděny nežádoucí účinky. Už při známých hodnotách u dětí je zcela jasné, že nebyl důvod schvalovat pro ně tyto koktejly.

A dalo by se pokračovat. Kdo chce vidět, vidí.

MUDr. Pynelopi Cimprichová
12.2.2022
-2 #5 Jan Šinagl 2022-02-12 11:43
Vážený pane profesore,

při čtení Vašeho mailu se mi v hlavě vynořuje opakovaně jediné - thalidomid.

S pozdravem

Sabina Králová
12.2.2022
***
cs.wikipedia.org/.../...
-1 #4 Jan Šinagl 2022-02-12 08:57
Dnešní sdělení: Žena, 53 let, 3 roky klimax, nyní opět krvácení, 2.dávka vakcíny Pfizer v 6/2021. Sestra na gynekologii: "Další dávku vakcíny si v žádném případě nedávejte, to tu máme teď často. A také obrovský nárůst rakoviny prsu u poměrně mladých žen." Asi není třeba komentovat.

J.Henzl
11.2.2022
-1 #3 Jan Šinagl 2022-02-12 08:55
Vážení,

o jakékoliv prokazatelnosti bezpečnosti očkování u těhotných nemůže být vůbec řeč. Pokud kdokoliv z “odborníků” něco takového připouští, tak by měl okamžitě vrátit všechny své diplomy. Jak po necelém roku testů je možné tvrdit, že se jakási nová látka i nová technologie neprojeví na zdraví dítěte, když z principu, kdyby před tím rokem někdo píchnul testovanou látku těhotné ženě, tak dítěti bude maximálně půl roku a nějak významně posoudit vývoj dítěte zkrátka nejde?

A přes to všechno je někdo schopen věřit nějakým studiím? Které jsou z principu založené výhradně na jen nějakých nepřímých faktorech?

Vždy platilo, že jakýkoliv lék, zvláště nový, se těhotným zkrátka nepodává. Těhotným se nedávají i v podstatě téměř neškodné bylinkové čaje!

Všichni očkovací fanatici by si skutečně měli uvědomit, že doporučovat podávat takovou experimentální látku těhotným je za hranicí lékařské etiky a pravděpodobně i na hranici zločinu a pokud si myslí, že jim v jejich svědomí pomohou nějaké studie, které jsou z principu lživé a zavádějící, tak jim skutečně nepomůžou. To, že někdo napíše nesmysly a oni jim jakoby věří, je neomlouvá.

Srdečně zdravím všechny ostatní, kteří mají rozum, a zdravím i zmíněné fanatiky, aby se jim, třeba i časem, alespoň trochu rozbřesklo.

Václav Hrabák
11.2.2022
-1 #2 Jan Šinagl 2022-02-12 08:53
No, ohledně těch těhotných doporučuji shlédnout toto:

forum24.cz/.../...

A pokud jde o účinnost a bezpečnost vakcín - doporučuji věřit vědeckým studiím s řádným statistickým vyhodnocením rizik očkování vs. prodělání nemoci...

Zdraví

V. Hořejší
11.2.2022
-1 #1 Jan Šinagl 2022-02-11 10:22
Fialova vláda včera v Senátu prohrála svůj boj o jeden hlas. Kvůli kumulaci funkcí chyběl senátor a ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek ze STANu.

senat.cz/.../...

Erik Best, 11.2.2022

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)