Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Kabajeva AlinaMy, občané Ruska, Běloruska a Ukrajiny, která v současné době prožívá nesmírné utrpení, se spojujeme, abychom apelovali na švýcarské úřady. Veřejnost se právě dozvěděla, že ruská politická a mediální osobnost a bývalá sportovkyně Alina Kabajevová skrývá důsledky sankcí uvalených na Ruskou federaci ve VAŠÍ zemi. Je oblíbenou manželkou pomateného diktátora a válečného zločince, který v posledních týdnech zákeřně útočí na Ukrajinu. Jelikož podporuje sociální aktivity v Rusku, snaží se ruské občany přivyknout realitě sankcí po roce 2014 a osobně prohlašuje: "Čím hůře, tím lépe pro nás!". Proč tedy nyní, vzhledem k objemu sankcí uvalených na Rusko, nadále hostíte ji a její rodinu, zatímco Putin ničí životy milionů lidí.

Poprvé v novodobé historii vaše země porušila svou neutralitu, což neudělala ani vůči nacistickému Německu ve 20. století, a připojila se k sankcím proti Putinovi a jeho okolí. A nyní dovolujete, aby se jeho oblíbená milenka a její děti ukrývaly na území vašeho státu! Chceme vám připomenout, že Alina Kabajevová je nejen žena, která se pošpinila spojením s ruským diktátorem, ale také zločinec proti lidskosti. Zejména patřila k iniciátorům návrhu zákona, který byl v Rusku nazván "zákonem darebáků" nebo "zákonem Dimy Jakovleva". Tento hanebný krok připravil tisíce ruských sirotků o možnost adopce do zahraničí. V důsledku toho bylo mnoho v té době již otevřených žádostí o adopci vážně nemocných dětí zrušeno a žadatelé o kvalifikovanou lékařskou péči jednoduše zemřeli. Alina Kabajevová, jako poslankyně Státní dumy, poslušně schválila jakoukoli protiústavní iniciativu prezidenta Putina, která se později stala téměř genocidou vůči vnitřnímu obyvatelstvu Ruska.

Žádáme vás, abyste velmi pečlivě prošetřili právní základ, na jehož základě je ve vaší zemi přítomna. Zvažte to prosím zejména na pozadí sankcí, které na ni byly uvaleny jako na vrcholnou představitelku ruských propagandistických médií. Rozhodněte prosím, zda je pobyt této osoby ve vaší zemi oprávněný. Rovněž Vás žádáme o prověření "čistoty" finančních prostředků použitých na nákup nemovitostí ve Švýcarsku, které tato osoba využívá. Budeme usilovat o spravedlnost všemi možnými způsoby, a pokud se zjistí skutečnost korupce jednotlivých politických činitelů Švýcarska, která umožnila Alině Kabajevové získat občanství obcházením všech procedur, pak zajistíme, aby tato informace nebyla utajována.

V době, jako je tato, plné obrovské nejistoty, musíte být přísní ve svém jednání i vůči beneficientům Putinova režimu! Je načase, abyste znovu spojili Evu Braunovou s jejím Vůdcem!

Text výzvy v D+F+E>

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2022-07-02 12:33
Tuto šestiletou holčičku Rusové zabili když spala ve své posteli v ukrajinském Mykolajivu. Ten kdo odpálil raketu, určitě četl Dostojevského a sledoval filmy Michalkova. Zatímco nás někteří přesvědčují, že kultura nemůže za vraždy, pohřbíváme své děti. Užijte si ruskou "kulturu".

Yevhen Perebyinis

@YPerebyinis

Velvyslanec Ukrajiny v ČR

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)