Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Covid a svetAktualizováno 3.5.2023: Dr. Thomas Binder: Pandemie = plándemie. Pandemie COVID byla především pandemie RT-PCR testů

***

Světová zdravotnická organizace (WHO), kterou nikdo nevolil, pokračuje ve svých plánech na globální pandemickou smlouvu. WHO přitom sahá na suverenitu národních států tím, že si nárokuje pravomoc vyhlašovat pandemie, určovat "vědeckou pravdu", cenzurovat údajné "dezinformace" a dokonce disponovat částmi státních zdravotnických rozpočtů. Tomuto pokusu o globální převrat ze strany WHO je třeba za každou cenu zabránit!

V současné době pracuje mezivládní vyjednávací orgán (INB) v rámci WHO na "úmluvě, dohodě nebo jiném nástroji pro pandemickou připravenost a reakci". Jako základ slouží návrh nazvaný "Nultý návrh". V něm se uvádí, že suverenita státu může být omezena, pokud jeho rozhodnutí "poškodí jeho obyvatelstvo nebo jiné státy", aniž by byl pojem "poškození" blíže definován. Za tímto účelem mají být všechny státy světa nuceny vyčlenit část svého hrubého domácího produktu na "mezinárodní spolupráci a pomoc v boji proti epidemiím", tj. podřídit ji kontrole WHO.

Kromě toho návrh obsahuje rozsáhlé pravomoci WHO v boji proti údajným "dezinformacím". Zatímco směrnice WHO sloužily k potlačování kritických, ale zcela přesných a racionálních hlasů lékařů již za éry Corony, nyní se má cenzura pod diktátem byrokratů WHO stát celosvětovým zákonem. WHO by tak měla pravomoc svévolně určovat "vědeckou pravdu" a zavazovat všechny státy k boji proti nesouhlasným hlasům a označovat je za "dezinformace".

Pokud by byla pandemická smlouva ratifikována v této podobě, k čemuž je nejprve zapotřebí dvoutřetinové většiny členských zemí, WHO by tak měla v rukou všechny prostředky k podkopávání demokraticky zvolených vlád. Představitelé WHO by pak mohli zavést výluky, omezit svobodu pohybu, uzavřít školy, kostely a podniky nebo nařídit omezení lékařské péče, aniž by s tím vlády jednotlivých zemí mohly cokoli udělat. Zcela nevypočitatelná hrozba pro naši bezpečnost a svobodu, uvážíme-li, že WHO a zejména její generální ředitel Tedros Adhanom Ghebreyesus jsou pod masivním vlivem Komunistické strany Číny (KS Číny)! Na příkaz ČKS může Tedros kdykoli změnit svět v globální policejní stát a způsobit hospodářské krize, bankroty a inflaci nepředstavitelných rozměrů.

Navrhovaná pandemická dohoda WHO je zcela zbytečná a představuje vážnou hrozbu pro naši národní suverenitu a nezadatelná práva. Dává WHO děsivou moc vyhlašovat neodůvodněné pandemie, zavádět nehumánní opatření a proti vůli lidí vnucovat drahou, nezdravou a neúčinnou léčbu. Pokud se dnes jako suverénní národy pandemickému diktátu WHO nepostavíme na odpor, bude brzy nad našimi hlavami ovládat zdravotní politiku všech zemí. Vyzvěme proto vlády Německa, Rakouska, Švýcarska a Lucemburska přiloženou peticí, aby pandemickou smlouvu WHO za žádných okolností neratifikovaly. Připojte se prosím k této naléhavé výzvě podpisem a sdílením petice. Jde o svobodu nás všech, "Corona" byla možná jen zkušebním testem něčeho mnohem většího.

https://www.patriotpetition.org/2023/04/20/der-who-pandemievertrag-darf-auf-keinen-fall-ratifiziert-werden/

21.4.2023

***

Vakcína je cílená biologická zbraň

IN-DEPTH: Léčba COVID-19 za 5 dolarů, která mohla zachránit tisíce životů

Epidemie náhlých úmrtí u dospělých se konečně dostala do zpráv

Ohlédnutí se za Covidem: Česká cesta z Covidu, diskusní fórum ke knize

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)