Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Marvanova Hana… Dovoluji si Vás proto požádat, aby jste z titulu Vaší funkce a vysoké odpovědnosti tytoMarvanova Marie okolnosti nechal prověřit a věnoval Vaši pozornost - v rámci Vašich pravomocí a možností – i trestní části této kauzy. Dovolím si upozornit i na minulost její matky, Ing. Marie Marvanové, bývalý nomenklaturní kádr KSČ, jinak by jistě nemohla být ve vysoké funkci v ČSOB v době před listopadem 1989. Nelze vůbec vyloučit, že i ing. Marie Marvanové může být nějakým způsobem do výše zmiňovaného jednání a podezření JUDr. Hany Marvanové, zapletena či zapojena. Je podivné, že svých soudů v tak závažné věci se JUDr. Hana Marvanová nezúčastňuje? Od tzv. „mravní ikony“ disentu by to veřejnost očekávala, tím spíše, když tak často vystupuje v médiích, pravda nyní podstatně méně. Samozřejmě jsem ji kontaktoval osobně i pomocí e-mailu. Její odpověď bylo mlčení…?

 

Odesílatel:

SODALES SOLONIS o.s.,

předseda

Jan Šinágl

Nejedlých 335

267 53 Žebrák

 

Příjemce:

Ministr spravedlnosti České republiky

JUDr. Robert Pelikán

Vyšehradská 16

128 10 Praha 2

 

ISDS: kq4aawz

 

Věc: Podnět na možný nesprávný postup soudů v hl. městě Praze

 

                                                                                                                             V Žebráku dne 10.7.2015

 

Vážený pane ministře,

 

Ve věci bývalé náměstkyně spravedlnosti JUDr. Heleny Válkové, advokátky JUDr. Hany Marvanové, jsem podal oznámení k rukám VSZ JUDr. Lenky Bradáčové. Ta je delegovala na OSZ Praha 1, k rukám místně příslušné SZ Mgr. Evy Viktorové. Ta po mne vyžadovala doplnění dalšími důkazy, jinak že bude odloženo (jako občan nemohu ověřit, natož získat další důkazy, všechny možnosti jsem už vyčerpal). Po mém upozornění na její zákonné povinnosti už st. zástupkyně zčásti považuje mé oznámení za trestní oznámení. V tomto rozsahu byl můj podnět předán k dalšímu šetření na PČR, OŘ Praha 1, SKPV, OHK, Fr. Křižíka 24, 170 00 Praha 7.

Dále mi st. zást. oznámila ve věci mého podezření z možného nesprávného postupu soudů v hl. městě Praze, že to nespadá do její kompetence s doporučením, abych se obrátil na MS Praha, VS Praha či MsP. Vzhledem k možné podjatosti MS a VS Praha, kde se dr. Marvanová má údajně vyskytovat dost často, se proto obracím na Vás. Mimochodem mne překvapuje, že st. zást. obratem a přímo nedeleguje můj podnět na odpovědná místa?

Občan nemůže vědět vše. Právem očekává od zástupce státu poděkování za upozornění na možné porušování zákona, místo přidělání další práce, kterou očekává od zástupce státu.

Jeví se mně a dosud známé okolnosti tomu značně nasvědčují, že nejen dr. Marvanová se dopouští trestné činnosti, ale i soudci či úředníci z obou výše uvedených soudů.

Dovoluji si Vás proto požádat, aby jste z titulu Vaší funkce a vysoké odpovědnosti tyto okolnosti nechal prověřit a věnoval Vaši pozornost - v rámci Vašich pravomocí a možností – i trestní části této kauzy. Dovolím si upozornit i na minulost její matky, Ing. Marie Marvanové, bývalý nomenklaturní kádr KSČ, jinak by jistě nemohla být ve vysoké funkci v ČSOB v době před listopadem 1989. Nelze vůbec vyloučit, že i ing. Marie Marvanové může být nějakým způsobem do výše zmiňovaného jednání a podezření JUDr. Hany Marvanové, zapletena či zapojena. Je podivné, že svých soudů v tak závažné věci se JUDr. Hana Marvanová nezúčastňuje? Od tzv. „mravní ikony“ disentu by to veřejnost očekávala, tím spíše, když tak často vystupuje v médiích, pravda nyní podstatně méně. Samozřejmě jsem ji kontaktoval osobně i pomocí e-mailu. Její odpověď bylo mlčení…?

Připojuji článek s potřebnými informacemi - Další z podivných soudů žalované JUDr. Hany Marvanové?! – a v příloze odpověď Mgr. Evy Viktorové, ze dne 7.července 2015. Předpokládám, že moji žádost dle paragrafu 158/2 o učiněných opatřeních k rukám Mgr. Evy Viktorové už nemusím oznamovat výše uvedené PČR a že mi budou sděleny st. zástupkyní? Připojuji i dnešní reakci k jednomu článku, která ani pro Vás jistě nebude bez zajímavostí.

Bude-li MsP vyžadovat případně další, doplňující informace či odpovědi na otázky, mohou se na mne Vaši spolupracovníci kdykoliv obrátit – včetně osobního setkání. Z dosud dvou soudních jednání, o kterých se velmi nesnadno sháněly informace kdy a kde se budou konat, jsem pořídil zvukové záznamy.

Podstatné je ve všech dosud mnou zveřejněných článcích:

JUDr. Hana Marvanová Jekyll & Hyde v ženském rouše?!

JUDr. Hana Marvanová, aneb když advokát obírá klienta…?!

Je JUDr. Hana Marvanová závislá na justici, nebo snad justice na ní?!

Šéf Brana stěhuje firmu z ČR. Insolvenční mafie vládu nezajímá, tvrdí

Schapiro tlačí na reformu české justice

Děkuji Vám předem za zaslání odpovědí na můj podnět a případně učiněných opatřeních.

 

Přeji Vám mnoho zdaru!

 

                                                                               V úctě k Vaší neodejmutelné odpovědnosti

                                                                                                       Jan Šinágl

                                                                                                      předseda

                                                                                           SODALES SOLONIS o.s.

 

Příloha:

Výzva k doplnění: Mgr. Eva Viktorová –- 22.6.2015

Odpověď: Jan Šinágl – 23.6.2015

Vyrozumění: Mgr. Eva Viktorová - 7.7.2015

* * *

Diskutujte: VS Praha: Romana Vostrejšová vrací žalobu Agentury MM na Jana Šinágla soudci KS Praha Vojtěchu Ceplovi

Absolutní FRAŠKA (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) — 2015-07-10 10:26

Vostrejšová sama jede v té v mafii, a proto ji taky dostaly k zametení: Verdikt vynesla soudkyně Romana Vostřejšová, Benešová ovšem upozorňuje, že její manžel – advokát Josef Vostrejš – byl za působení Benešové na Nejvyšším státním zastupitelství trestně stíhán, a když byla Benešová nejvyšší státní zástupkyní, tak bylo Vostrejšovi zpřísněno jeho obvinění. Později ovšem Benešovou vystřídala Renata Vesecká a pod jejím vedením Nejvyšší státní zastupitelství stíhání advokáta zastavilo. Podle názoru Benešové na to měla Vostrejšová upozornit jak předsedu Vrchního soudu, tak i účastníky řízení. Benešová v dovolání upozorňuje i na to, že dcera soudkyně Vostrejšové pracovala v minulosti jako koncipientka v kanceláři Josefa Lžičaře. Ten přitom ve sporu o justiční mafii! zastupoval dalšího. Vostrejšová vzkazuje, že se všechno odehrálo už velmi dávno a kdo vedl Nejvyšší státní zastupitelství v době stíhání jejího muže, prý ani nevěděla. FRAŠKA!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)