Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 25.01.2023 09:42
  K povšimnutí: V listopadu 2022 stála před soudem ve městě ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 10:03
  Dva lidi se maj rádi a pořídili si dítě. Úplně mi z tý ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:31
  Lidé, kteří vynášejí rozsudky nad druhými jako soudce či Bůh ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:30
  Taky jste toho názoru jako správný proněmec,že Ukrajina udělala ...

  Read more...

   
 • 17.01.2023 10:16
  Velvyslanec ČR na Slovensku Tomáš Tuhý „splňuje podmínky“ ...

  Read more...

   
 • 12.01.2023 18:02
  V Rusku odsoudili první vojáky v souvislosti s odmítnutím ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

ANNA ŠABATOVÁ BY SE MĚLA ZODPOVÍDAT PŘED PARLAMENTNÍ KOMISÍ

Naše politická jádra jsou nahlodána komunisty, kteří v nich fungují coby pravičáci nebo sociální demokrati, prostě jak se to hodí. A když je třeba při tajném hlasování hlasují jinak. Proto také V. Filip byl „zvolen“ 75% hlasů na místo prvního místopředsedy parlamentu. Je to více jak sociálních demokratů a komunistů v parlamentě dohromady. A to je jádro pudla. Tajné hlasování, které si poslanci odhlasovali. Dokavad se neodstraní nebudeme vědět kdo je kdo, kde komunističtí krtci jsou. Jak řekl president Reagan už v mládí, když byl presidentem herecké asociace hollywoodských herců: „Komunisté či jejich skrytí pomocníci nemohou zastávat odpovědná místa, kde se rozhoduje, protože mají závazek ke komunistické straně, který PŘEVYŠUJE jejich ostatní povinnosti“. Tajné hlasování v parlamentě zakrývá voličům skutečnou podstatu myšlení a je potřeba žádat v programu zrušení tajného hlasování. Na anonymní dopisy neodpovídáme, ale anonymní hlasování máme v našem nejvyšším orgánu. To by mělo být odstraněno politickou stranou, která by si toto mlžení vzala za své odstranit a dala to do svého volebního programu. Ledacos by se ukázalo, až by na svých sjezdech ta která strana dala hlasovat veřejně o tomto bodě.

K.Mrzílek, 14.10.2015

P.S.

Svého komunistického „Krtka“ má i ČTK. Potvrzuje mi většinu mého zpravodajství, nikdy nic nezveřejní, ale tento e-mail odmítla. Ostatně jako vždy, když se téma týká komunistů a jejich zločinné ideologie. Dalším „Krtkem“ je Anna Šabatová kdy zdárně doplňuje svého manžela Petra Uhla. V rodinné tradici pokračují i oba synové, jeden jako radní ÚSTR, druhý jako obhájce. Má na svědomí jako obhájce rodičů malé Natálky drakonické, exemplární odsouzení mladých mužů. Jejich třetího potomka, dceru neznám, snad je výjimkou potvrzující pravidlo? Připomínám, že soudce odmítl svědectví policistů a hasičů ve prospěch pachatelů a v neprospěch rodičů nešťastné Natálky. Mezitím se pomátl na rozumu a spáchal sebevraždu. J.Š.15.10.2015

* * *

Předmět:

Nepřečteno: Komunističtí vrazi mezi námi: “JUSTICE 2.0″ 13.říjen 2015 právnická fakulta Praha - Přímá demokracie – pojítko důvěry občanů v jejich stát? - Piket proti invazi Alexandrovců – ne válečným trumpetám!

Od:

CTK dispecink Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datum:

15.10.2015 7:06

Komu:

Jan Šinágl - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* * *

ANNA ŠABATOVÁ BY SE MĚLA ZODPOVÍDAT PŘED PARLAMENTNÍ KOMISÍ

O tom, že jablko nepadá daleko od stromu svědčí i orientace Anny Šabatové, co by ombudsmanky, tedy veřejně činné osoby, kterou platíme my všichni ze svých daní, proto máme právo se vyjádřit k její činnosti, která spíš připomíná řádění sopky než slušné úřednice, dbající o naše blaho.

Otec Jaroslav Šabata jako předseda akční trojky na filosofické fakultě v Brně likvidoval studenty a připravoval jim doslova peklo. (Své by mohla vyprávět například bývalá pracovnice Muzea Vyškovska dr. Eva Zemanová, která si kvůli němu odseděla dva roky v kriminále….)

Ale dcera Anna Šabatová snad předčila i svého tatíka… Nedávno navštívila zařízení ministerstva vnitra v Bělé-Jezová na Mladoboleslavsku a velice se pohoršovala mimo jiné nad tím, že jsou utečenci večer "vyvlékáni z postelí" a přepočítáváni. Přitom i velice umírněné kruhy varují, že mezi těmito uprchlíky se nacházejí zcela jistě radikálové Islámského státu s největší pravděpodobností plníce zadané úkoly. Riziko je maximální! Jak jinak se přesvědčit, že nějaký potenciální terorista nezmizel, než večerním přepočítáním stavů…!!!

Paní Šabatová snad ani neví, co činí. V tom případě jí odpusť, ó Bože! Ale pokud ví, pak by měla vysvětlit své jednání před bezpečnostní komisi Parlamentu České republiky. Protože tady už končí sranda!

Josef Špidla

* * *

ÚSTR oficiálně vystoupil z Platformy evropské paměti a svědomí

Komunističtí vrazi mezi námi: “JUSTICE 2.0″ 13.říjen 2015 právnická fakulta Praha

Přímá demokracie – pojítko důvěry občanů v jejich stát?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)