Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Za dlouhých zimních večerů jsem brouzdal po internetu a narazil na stránky Klubu českého pohraničí, dále jen Harmonicky BohumilKČP/odkaz/ a na stránku Volarské setkání. / odkaz /

Nechám na každém z vás zvlášť, ať si udělá sám názor na to, co si na těchto stránkách přečte, co uvidí na fotografiích. Cítím potřebu na začátek vysvětlit, že jsem vyrůstal v rodině majora, náčelníka štábu PS útvaru a na základě jeho rozhodnutí jsem strávil dva roky vojenské služby u Pohraniční stráže. Zatímco mně došlo, že nechráníme své rodiny a svou vlast, jak tvrdí KČP, ale jsme obyčejní bachaři v kriminále zvaném Československá socialistická republika, a zabraňujeme se zbraní v ruce lidem tento lágr opustit.

Oni, KČP jsou na svou minulost hrdi, já se za to stydím. / pro mladší ročníky – odmítnout použít zbraň, znamenalo cca dva roky kriminálu /. Takže mé pocity jsou jasné. Udělalo se mi špatně. Přidejte k tomu výroky soudružky Semelové, stále častější názory jako …co z tý svobody vlastně máme, co nám za komunistů vlastně chybělo apod.

Poslední kapkou bylo zjištění, že naše radnice jim půjčuje městský sál již třetím rokem zdarma a vznikl Otevřený dopis / odkaz /. Na tento dopis jsem dostal odpověď jen od jednoho zastupitele a to ústně. Jinak TICHO!

Poslal jsem dopis všem předsedům parlamentních stran s dotazem, jak by odpověděli na otázku v závěru, kdyby byli v roli zastupitele ve Volarech. Vojtěch Filip za komunisty mi dal přednášku o lidských právech, Pavel Bělobrádek za lidovce mně poučil, že nevím jak se jmenuje jeho místopředseda a použil nějaké fráze, když jsem mu napsal, že jsem v těch frázích nenašel odpověď na mou otázku, tak nastalo TICHO, manažerka za Hnutí ANO mi odpověděla, že jí z Volar sdělili ,že je to řádně registrované hnutí ,v kterém se angažují i volarští občané a těm se sál pronajímá zdarma. K mému velkému smutku nepřišla žádná reakce ani Petra Fialy, ani od Karla Schwarzenberga. Bohužel, zas jen to TICHO.

Tak jsem si tak vzpomněl na volební kampaně politických stran, hnutí, hnutí nezávislých.

Co byl výsledek? Že každý máme právo na svůj názor a máme právo jej vyslovit. Tak jsem začal psát muzikantům různých žánrů, požádal o pronájem náměstí a koncert je na světě.

Jak dopadne, teď hodně záleží na Vás. Zda přijedete, ať už jen kvůli muzice, či oslavit svobodu, vyjádřit svůj názor.

Váš Bohumil Harmonický alias Miroslav Crha


Více zde: http://koncert-pro-svobodne-lidi.webnode.cz/proc/

* * *

Pro KČP se zastavil čas v 50-tých letech

Utajené odhalení bezejmenné pamětní desky o největším masakru v době míru, děsivějšího než Lidice, na území bývalého Československa!

Trestní oznámení na 67 českých komunistických zločinců, včetně Jakeše, Štrougala a Colotky, bylo podáno v Německu dne 18.8.2016!

* * *

V listopadu 2013 si Sněmovna zvolila v anonymním hlasování svým prvním místopředsedou předsedu KSČM a usvědčeného agenta StB-udavače JUDr. Vojtěcha Filipa celými 75% hlasů všech poslanců. Připomínejme si to neustále do voleb a nezapomínejme!

 

Jan Šinágl, 20.9.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)