Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st pro 11 @09:00 -
OS Praha východ: ing. Petr Vlček

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2019 09:24
  Vzhledem k udané skutečnosti je vidět že zde má převahu levice.

  Read more...

   
 • 03.12.2019 21:46
  O co jde. Rusům nejde o spolupráci a mírové soužití, ale o ...

  Read more...

   
 • 30.11.2019 11:10
  “Jediná země, kterou vám dáme, budou vaše hroby.” Vzkaz finské ...

  Read more...

   
 • 29.11.2019 20:29
  Pan Vodička zapomněl poděkovat panu velvyslanci za mírové ...

  Read more...

   
 • 21.11.2019 11:51
  Když se řeči jenom vedou realita je za horizontem - Máme v ...

  Read more...

   
 • 21.11.2019 11:47
  Herečka Bára Hrzánová: „Já bych pro české politiky navrhla ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dvoracek Igor

Aktualizováno 12.4.2019: GIBS - odpověď plk. Ing. Františka Molinariho ze dne 10.4.2019

Vše začalo tímto ze dne 7.2.2019. Dne 8. února jsem podal k rukám NSZ . Dne 19. února mi NSZ . Dne 26. února reagovalo . Dne 29. března věc pár řádky . Dne 30. Března jsem podal k rukám ředitele .   

S ostudou musel  dr. Dvořáček odejít z fakultní nemocnice jako předseda fakultního akademického senátu, společně se svoji ženou Janou Dvořáčkovou, proděkankou pro specializační vzdělávání. …

Jako občan už více udělat nemohu, ale že si na „apríla“ ze mne GIBS udělá „apríl“ je více než pravděpodobné. Pokud tomu tak nebude, budu jen rád stejně jako všichni slušní občané naší země.

Pověst PČR není dobrá, zvláště když vyšetřuje bohaté a vysoce postavené. Dokáží si vzájemně vyhovět, třeba i pomocí vědomě nesprávného znaleckého posudku, který umožní „usvědčit“ nevinné osoby a pobírat odměny za „úspěchy“ ve vyšetřování. PČR zadá, bohatě zaplatí z našich kapes a spokojenost zavládne na straně PČR i soudního znalce. To by tak snadné nebylo, kdyby PČR zadávala znalecké posudky i jiným znalcům a ne pouze jednomu, které umožňují „obchod“ na účet nevinných, nespravedlnosti a nás všech.

Bude jen velkým překvapením a pozitivním signálem, když začne PČR vyšetřovat sama sebe z trestné činnosti. Nevyvratitelné důkazy má k dispozici. Otázkou je zda i vůli je uplatnit a chovat se jak jí ukládá zákon a občané očekávají. Peněz z práce občanů dostává více než dost.

O výsledku šetření GIBS bude veřejnost informována.

 

Jan Šinágl, 1.4.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.82 (17 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #2 Jan Šinagl 2019-07-24 14:50
Hovořil jsem nedávno s jedním řadovým policistou. Kdysi měla PČR jednoho generála - policejního presidenta. Dnes už jich má několik.Řadoví policisté jsou zděšeni neschopností nadřízených a děním v nejvyšších patrech PČR, kde jde jen o moc, funkce, platy a výslužky, služba zemi je na posledním místě - pouze v ústech na prvním.

Jonas Jonason (II.díl knihy „Stoletý stařík“): „Lépe bude až tehdy, kdy se po dostatečně dlouhou dobu bude dostatečný počet lidí chovat dostatečně co nejhůře.“

Václav Havel: „Myslím, že moderní historie nám nabízí dost důkazů toho, že svoboda není dar za který bojují a který pak rozdávají mocní tohoto světa, ale že ji může získat či ubránit jen ten, kdo sám pro její získání či obranu něco udělá.“

Teprve až se tímto výrokem bude řídit většina, bude naděje na skutečnou svobodu.
-1 #1 Není Důležité 2019-07-24 12:41
Vy něco chcete po ostravských policajtech? :D Mě pomohli pouze jednou a to v páchání trestného činu . Což nebudu dál rozvádět. Ale když mě chtěl třeba agresivní podnapilý školník z bývalé základky urazit hlavu lopatou a nechtěl mě pustit na návštěvu ke kámošovi co bydlel ve stejném vchodě jako on.. po příjezdu velmi nevrlé až agresivní policie, jsem měl rázem problém o to větší, ti policajti mu div nepomohli seřvali mě co že si je to dovoluji otravovat a normálně mě k tomu kámošovi ani ti policajti nepustili, normálně tomu vychlastanci ještě dali za pravdu.. Nadruhou stranu jsem zažil naprosto perfektní zkušenost s jinou stanicí o pár bloků dál. Tam dokonce kriminalista nad rámec své práce se mnou přes hodinu diskutoval.. Což se mnou nechce nikdy nikdo ze zodpovědných diskutovat..Kaž dopádně já policii považuji za hrozbu. Po tom posledním napadení na stanici, při vyšetřování vnitřním oddělením, jsem na otázku co udělám příště, odpověděl příště se dám na zběsilý útěk pryč od jakéhokoli policajta. Na což mě řekl že to by mi moc nedoporučoval jelikož v případě že by mě policajt doběhl, se často stávají zranění při tom jak vás srazí k zemi, vzal jsem v potaz a pořídil si pro jistotu slzák, který neváhám proti policajtům použít v jakékoli situaci kde se budu cítit ohrožen. A právníka sem nikdy nedostal ani po opakovaných žádostech a urgencích, jediné čeho jsem dosáhl že policajt zvedl telefon, po chvíli řekl smůla právník není.. :D pochopil jsem že policajtům je lepší se velkým obloukem vyhnout považuji je za nebezpečné sobě i okolí.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)