Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strach... Zejména proto, že oficiální údaje jsou jasně proti povinnému očkování: Skutečnost je taková, že každý třetí pacient na jednotce intenzivní péče Corona je očkován dvakrát. Očkované osoby mohou přesto onemocnět koronou, skončit na jednotce intenzivní péče nebo nakazit virem další osoby. Současně bylo jen v Německu za prvních devět měsíců roku 2021 hlášeno 1 802 úmrtí po očkování a v USA za stejné období až 17 128 úmrtí, což představuje 240násobný, resp. 92násobný meziroční nárůst ve srovnání s obdobím před očkováním vakcínou Corona. ...

***

Zavedená média a politici dlouho odmítali všechny zprávy o plánovaném plošném očkování proti koroně jako "primitivní konspirační teorie", ale nyní se mění v hořkou realitu. Rakouská vláda chce jako jedna z prvních zemí na světě zavést od 1. února 2022 povinnost plošného očkování proti Coroně a pod hrozbou drakonických sankcí tak donutit všechny Rakušany, aby se podrobili prvnímu očkování nebo následnému očkování.

Oznámení vlády ve Vídni vyvolalo zděšení po celém světě. Jak oznámili kancléř Alexander Schallenberg (ÖVP) a ministr zdravotnictví Wolfgang Mückstein (Zelení), v pondělí 22. listopadu 2021 vstoupí v platnost nová výluka pro všechny, po níž bude od 1. února 2022 následovat všeobecná povinnost očkování Corona. Kancléřka pohrozila všem, kteří se do té doby nenechali očkovat, "správními sankcemi". Co to konkrétně znamená, lze vyčíst z návrhu zákona o povinném očkování zdravotnického personálu, který se již dostal na veřejnost: za odmítnutí prvního očkování stanoví pokutu 3 600 eur nebo čtyři týdny odnětí svobody. Za odmítnutí každého dalšího přeočkování se předpokládá pokuta 1 450 eur nebo čtyři týdny odnětí svobody.

Dříve či později se tyto nepředstavitelné plány dotknou všech občanů. Nejprve více než dva miliony neočkovaných, pak za několik měsíců téměř šest milionů dvakrát očkovaných - a v určitém okamžiku pravděpodobně také více než 800 000 třikrát očkovaných. Ministr zdravotnictví Mückstein již dal jasně najevo: bude čtvrté a možná i páté očkování! Vždyť vláda objednala 72,5 milionu dávek vakcíny - to je dost na osminásobné očkování každého obyvatele! Vlády v Německu, Švýcarsku a dalších zemích se pravděpodobně rozhodnou zavést všeobecné povinné očkování v závislosti na tom, s jakým odporem se setká v Rakousku.

Jediným způsobem, jak tomuto absolutnímu porušení tabu zabránit, je proto postavit se nyní na rozhodný odpor proti plošnému povinnému očkování v Rakousku. Protože bez ohledu na to, zda někdo osobně podporuje nebo odmítá očkování Corona, ve svobodné společnosti by měl existovat základní konsenzus, že žádná vláda na světě nemá právo nutit své občany, aby si nechali do těla vpravit jakoukoli látku. Zejména proto, že oficiální údaje jsou jasně proti povinnému očkování: Skutečnost je taková, že každý třetí pacient na jednotce intenzivní péče Corona je očkován dvakrát. Očkované osoby mohou přesto onemocnět koronou, skončit na jednotce intenzivní péče nebo nakazit virem další osoby. Současně jen za prvních devět měsíců roku 2021 bylo v Německu po očkování hlášeno 1 802 úmrtí a ve stejném období bylo v USA hlášeno až 17 128 úmrtí, což představuje meziroční nárůst 240krát, resp. 92krát ve srovnání s obdobím před očkováním vakcínou Corona.

Proto se nyní musíme všichni spojit - ať už očkovaní, nebo neočkovaní, ať už Rakušané, Němci, Švýcaři nebo občané jiné země - a společně s veškerou rozhodností protestovat proti tomuto naprosto bezostyšnému a tyranskému pokusu rakouské spolkové vlády vzít občanům svobodu rozhodovat o zásahu do jejich tělesné integrity. Dnes očkování Corona - zítra něco jiného.

Nyní musíme vládu postavit na její místo a bránit naše základní práva!

Podepište proto, prosím také přiloženou petici spolkovému kancléři Alexandru Schallenbergovi (ÖVP), kterou ho vyzýváme, aby okamžitě upustil od plánů na plošné povinné očkování. Společně vyšleme jasný signál pro naši svobodu a ukažme ostatním vládám, že povinné očkování naráží na masivní odpor lidí. Nezapomeňte prosím také sdílet petici a informovat své přátele a známé o našem společném zájmu.

Děkuji mnohokrát!

https://www.patriotpetition.org/2021/11/20/die-allgemeine-corona-impfpflicht-muss-gestoppt-werden/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)