Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Korupce a ruceKorupce stále a stále...

***

Generální ředitel společnosti Ringier nabídl s aplikací certifikát. Kromě toho bylo sledování kontaktů ETH prosazováno interně: "Jako základ jejich úspěchu". Marc Walder se propadá stále hlouběji do korunovační bažiny mezi institucemi a médii v zemi.

V listopadu 2020, kdy FDHA, oddělení ministra zdravotnictví Alaina Berseta, připravovalo svou aplikaci pro očkování, zapojil šéf Ringieru do hry dceřinou společnost Ticketcorner. "Na konci roku 2020 federální vláda hledala řešení pro online registraci na očkování," potvrdila včera mluvčí společnosti Ringier. "Společnost Ticketcorner představila FDHA řešení, které se v té době již úspěšně používalo v zahraničí. Společnosti Ticketcorner nebyla zadána žádná zakázka."

Když v březnu 2020 vypukl Covid-19, Walder omezil velké mediální domy, včetně novinových skupin NZZ, Tages-Anzeiger a Aargauer, a také televizi na vládní úroveň.

Generální ředitel společnosti Ringier rozeslal všem významným médiím inzeráty "Zůstaňte doma" z federálního úřadu. Součástí Walderovy distribuční kampaně bylo také poselství spolkové prezidentky Simonetty Sommarugové o stavu Unie. O něco více než měsíc později, 27. dubna 2020, zaslal Walder e-mail nejdůležitějším novinářům z nakladatelství Ringier, v němž mimo jiné uvedl:

Jonas Projer z Blick-TV, Andres Büchi z Beobachter, Andreas Dietrich a Christian Dorer z Blick, Gieri Cavelty ze SonntagsBlick, Stefan Barmettler z Handelszeitung, Dirk Schütz z Bilanz:

"Vážení šéfové," začal Walder výzvu k novinářským představitelům skupiny v době, kdy se první vlna blížila ke konci s úplnou celostátní uzávěrou. A pokračoval: "Nyní jsme ve fázi měkkého otevření. Klíčovým krokem pro další omezení šíření viru je podle mého názoru sledování kontaktů." Walder rychle přešel k věci. "Máme iniciativu z ETH / EPFL ve Švýcarsku (odkaz na EPFL následuje zde)." A pokračoval: "Dobře: naším zpravodajstvím bychom mohli přispět k věcným a na faktech založeným informacím o iniciativě."

Nový odstavec, Walder pokračuje: "To jako základ úspěchu." Znovu odstavec: "Pouze v případě vysoké míry přijetí mezi obyvatelstvem lze dosáhnout potřebného kritického množství." Vrcholný představitel médií jako bubeník pro vyhledávání kontaktů, které bylo na počátku krize Covid stěžejní.

Walder věděl, co dělá.

"Vzhledem k tomu, že se nejedná o necitlivé téma - ochrana klíčových dat - navrhuji, abychom se domluvili společně." "Nejlépe přímo s některým z odpovědných pracovníků ETH/EPFL. Moje kancelář bude koordinovat. Zdravím. Marc".

Generální ředitel, který vedl skupinu Ringier Group do budoucnosti odvážnými obchody, překračuje všechny hranice. Předkládá otázku, o čem by měly noviny jeho nakladatelství v historické situaci informovat.

Každé nakladatelství zná problém dvou světů: tady obchod, tam žurnalistika. V Ringieru pod Walderem už nebyly u covidu žádné hranice.

Článek včetně diagramů: https://insideparadeplatz.ch/2022/02/10/marc-walder-bot-berset-amt-seine-ticketcorner-an/

***

Marc Walder se zasadil s pomocí všech významných médií o covidovou paniku

J.Š. 11.2.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)