Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 24.04.2024 10:01
  Odsouzený kriminálník Maxim Ponomarenko opět podniká v ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 09:00
  Dobrý den vážený pane Šinágle, obracím se na Vás, protože ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 07:47
  Předpokládám, že paní Gavlasové a jejím klientům bylo zveřejněním ...

  Read more...

   
 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

McFaul US velvyslanec v RuskuVladimír Putin: „A tímto prohlašuji mé hry za zahájené.“Putin meine Spiele

McFaul: "Tady je divoká země." - Michael McFaul mluví rusky, „twítuje“ neúnavně, na diplomata je neobvykle otevřený. Ale nyní se vrací USA. Jako americký velvyslanec v Moskvě se stal Putinovým „obětním beránkem!.
… Záhadným způsobem byly všechny plány velvyslance reportérům známy, což naznačuje, že americká NSA není jediná tajná služba, která ovládá své řemeslo. ... V březnu 2012 už toho měl McFaul už toho měl a ž po krk: "Tady je divoká země," řekl do kamery NTV poté, co ho novináři tvrdě napadli kvůli setkání s aktivisty za lidská práva.

... přes 9420 twítů, mnoho z nich v ruštině, odeslal McFaul během posledních dvou let v Spaso House, neoklasicistní rezidenci amerického velvyslance. 60100 twitterers ho následovalo, o tom mohou mnozí ruští politici jen snít.

… Obama a jeho zástupce Joe Biden nepojedou na zimní olympijské hry do Soči. Jako důvody jsou uváděny jak Snowden, tak i ruský způsob zacházení s lidskými právy obecně, zvláště homosexuálů.

... Když velvyslanec nyní deklaroval svoji rezignaci, populistický politik Vladimir Žirinovskij zase zaútočil, jako obvykle, anti-americky: "Myslím, že nesplnil úkol, který mu uložilo americké ministerstvo zahraničí - po volbách v prosinci 2011 zorganizovat oranžovou revoluci v Moskvě."

http://www.welt.de/politik/ausland/article124575832/Putin-vertreibt-Amerikas-Russland-Versteher.html

* * *

P.S.

Putinova přítelkyně byla předposlední nositelkou štafety, nesoucí Olympijský oheň. Ano, blíže pravdě bylo prohlásit: „A tímto prohlašuji mé hry za zahájené,“ jak stojí ve výstižné německé karikatuře, jsou to především jeho hry! Prohlášení Věry Čáslavské v angličtině a ukrajinštině (níže), rozešlu mailingem do celého světa příští týden! Omlouvám se, nemám čas přeložit celý článek z Die Welt.

 

Jan Šinágl, 8.2.2014

 

Putimkinovy OH v Soči jsou postaveny doslova na zločinných základech!

Vyjádření Věry Čáslavské k ZOH v Soči a k Ukrajině

Vera Caslavska to the Olympic Games in Sochi

Zatímco Němci se přes padesát let omlouvají za nacismus a pietně udržují místa po nacistických zvěrstvech, Rusové zapírají, mlčí, místa bolševických hrůz neopatrují, nechávají mizet. Proto s Němci můžeme jednat jako rovný s rovným - a s Rusy s ohnutými hřbety, při zamlčování vlastních zločinů spáchaných za totality a na českých Němcích. Proto německá mládež ví o zločinech svých otců a česká pomalu vůbec nic.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)