Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

1 online prijem registrace Petr Schuska 202006Aktualizováno 26.6.2020: Petr Schuska a Adrian Kolek představují bonus klub

* * *

… Pan Adrian Kolek je široké veřejnosti známý z „MLM“, Online Milionáři, GLOCIN, Business 244 tedy vskutku ohromující kariérou. MLM nebo pyramidové hry budoval nebo stále buduje v několika2 online prijem seminar vizitka Petr Schuska 202006 společnostech. Zajímavé je i spojení Adriana Kolka a společníka ve firmě GLOCIN Aleše KohoutkaRadovanem Krejčířem. …

* * *

O tom, že menší dodavatel elektřiny a plynu Česká Regionální Energetika zvolil nezvyklý způsob hledání nových zákazníků, bylo na českém internetu už mnohé napsáno. Nástrojem toho je také zprostředkovatelský program Online příjem provozovatele Credia Invest s.r.o. založený na síťovém neboli multi-level marketingu (MLM).

Funguje to tak, že se lidem zašle odkaz vedoucí na úvodní video na webu onlineprijem.cz, tam uživatel provede registraci, v té chvíli zahájil svou podnikatelskou činnost, odešlete podklady k odběrnému místu (elektřina, plyn) a téhož dne může šířit dále svůj odkaz. Nejpozději do dvou pracovních dnů účastníkovi Online příjem zavolají z 840 830 820 s individuální cenovou nabídkou a po telefonické akceptaci je sjednána smlouva, příp. lze domluvit podpis smlouvy přes kurýrní službu.

9 facebook post Adrian Kolek 20190228Dva z pěti prezentujících – šmejdi!12 facebook post Adrian Kolek 20190529

V úvodním reklamním videu lákajícím na zapojení do Online příjmu prezentuje slovy o nulovém riziku člověk s trestní minulostí „podnikatel“ pan Petr Schuska, Dr. h. c., známý zejména jako pojistný podvodník. K budování sítě zde vybízí i „tvůrce marketingových kampaní“ Adrian Kolek, známý podporovatel a propagátor letadel a pyramidových her.

Úvodní reklamní video (Vimeo, 11.4.2020)

Je vidět, že ve firmě Credia Invest s.r.o. vybrali do reklamního videa ty opravdu nejlepší a nejúspěšnější, lidi s pověstí šmejdů, u dvou z nich posuďte sami.

3 online prijem youtube kanal Petr Schuska 202006Pan Petr Schuska, Dr. h. c. se stal široké veřejnosti známý z případu u Krajského soudu ve Zlíně, kde se zodpovídal z pojistného podvodu na 107 uzavřených smlouvách o životním pojištění. Za4 online prijem seminar vizitka Adrian Kolek 202006 prokázaný podvod od soudu odešel s podmíněným pětiletým trestem.

* * *

Muži hrozí za pojistný podvod až 10 let vězení (Kroměřížský deník, 22.8.2012)

Zlínský krajský soud začal řešit případ údajného pojistného podvodu (ČRo Brno, 10.9.2012)

* * *

Krejcir RadovanPan Adrian Kolek je široké veřejnosti známý z „MLM“, Online Milionáři, GLOCIN, Business 244, tedy vskutku ohromující kariérou. MLM nebo pyramidové hry budoval nebo stále buduje v několika společnostech. Zajímavé je i spojení Adriana Kolka a společníka ve firmě GLOCIN Aleše KohoutkaRadovanem Krejčířem.

Výrazně se angažoval nebo angažuje v podnicích Business 244, Glocin (Global Commodity Investments LLC), LR Health and Beauty, Bewit (esenciální oleje), Finanční institut a od loňska také v Online příjem (Credia Invest s.r.o. / Česká Regionální Energetika a.s.), často v těchto strukturách figuruje jako marketingový ředitel, director nebo v MLM pozicích s vysokým provizním oceněním. Svůj video pozdrav na reklamní spot Online příjem natočil i se svou ženou a 3 dětmi, pro větší věrohodnost?

Pan ADRIAN KOŁEK, od roku 2019 zahraniční osoba, figuruje jako jediný společník ve společnosti Business 244 World marketing services s.r.o. se sídlem v Ostravě.

* * *

Online milionáři na Amazonu (KupInfo, 12.4.2015)

Jak 4 podnikatelé vydělali MILIONY díky síťovému marketingu (Youtube Business 244, 21.4.2016)

„O Adrianovi je zbytečný mluvit, protože ten se prodá. Ten by prodal i na Sahaře písek…,“ řekl Michael Zima, majitel River Diamond Reality.

Adrian Kolek: CO MĚ DOSTALO DO 2 EXEKUCÍ?! Vyvarujte se tomu a ušetřete na výdajích (Youtube, 13.7.2016)

FB stránku Glocinplatform píše Adrian Kolek (Facebook, 8.2.2018)

Adrian Kolek: Chceš vědět, co se chystá? (Facebook, 29.5.2019)

Reportář o Adrianu Kolkovi a garantovaném profitu 20%: Glocin - Podvod a scam na ktorý si dajte pozor! (kanál Krypto-Fun, 2019)

* * *

Náborové semináře a odkazy na úvodní reklamní video

Odkaz na úvodní video lidi často dostávají jako odpověď na svou reakci na nabídku práce na internetu. Může jít například o odkaz na web energetickarevoluce.cz, revolucevenergiich.cz (domény registrovány dne6 diskuse Glocin Adrian Kolek 2018 25. 4. 2019), energetickaprilezitost.cz, e-prijem.cz, vydeleknavic.cz, energie-penize.cz, penizezenergii.cz, ziskoveenergie.cz, energievzisku.cz (domény registrovány dne 21. 5. 2019) nebo další.

Držitelem všech těchto doménových jmen je Česká Regionální Energetika a.s. (včetně onlineprijem.cz) a všechny tyto weby přesměrují na jedinou stránku webu onlineprijem.cz. V odkazu zároveň musí být 4-místný kód ve tvaru ?kod=<WXYZ>&banner=<99> a jak je v affiliate marketingu obvyklé, každý účastník Online příjmu má přidělen vlastní kód, čímž je dáno, komu pak patří Partnerská provize ve výši 500,- Kč a další peníze.

Další místo, kde je zapsán 4-místný kód, je pozvánka na jeden ze tří seminářů.

 • Seminář první: O tom, na čem se dá vydělat v období krize, vykládá podnikatel David Trecha (Nutriční klub) z Pardubického kraje
 • Seminář druhý: Začíná slovy „Jmenuji se Petr Schuska a jsem energetickým poradcem.“ O energo-šmejdech zaujatě, emotivně hovoří a krom jiného do dodavatelských společností ČEZ, innogy, Bohemia Energy, Centropol se naváží13 online prijem seminar 5partneru1000kc Adrian Kolek 202006 pan Petr Schuska, Dr. h. c.

11 facebook post Adrian Kolek 20180104„Představte si, že Česká Regionální Energetika Vám přímo do smlouvy dá fixaci a zmrazí Vám cenu na 3 roky. Vy tak jako klient máte jistotu, že Vám tento dodavatel 3 roky nezmění všeobecné obchodní podmínky, nezmění cenu a že Vám ji nezdraží. Zvlášť teď, když cena neustále roste. Je to tedy úžasné!,“ přesvědčuje zkušený manipulátor Petr Schuska, Dr. h. c. a ač pečlivě seznámen s obchodními podmínkami, touto „jistotou“ jednoduše klame.

„To nejfantastičtější, co mě na České Regionální Energetice totálně nadchlo je, že celé mé rodině, protože absolutně jsem hned doporučil převedení všech smluv celé mé rodiny k ČRE a co mě absolutně nejvíc potěšilo, ze svého zisku se tento dodavatel mé rodině za 7 měsíců podělil a vyplatil nám přes 70.000 Kč zpátky,“ mluví Petr Schuska, Dr. h. c. o 21 smlouvách, které zprostředkoval ve své rodině.14 online prijem seminar businessElektrinaPlyn Adrian Kolek 202006

„Stačí nahrát smlouvu, roční vyúčtování, SIPO, případně nějaký dodatek nebo uvítací dopis, pokud ho máte. Proč? Protože tento dodavatel Vám napřed udělá zcela nezávazný posudek, udělají Vám kalkulaci a do dalšího dne Vám zavolají a řeknou Vám kolik procent a kolik peněz ušetříte oproti svému stávajícímu dodavateli, který Vás až do dnešního dne vlastně okrádal“, ani takovými slovy ve své práci pro Credia Invest s.r.o. potažmo ČRE nešetří podnikatel Petr Schuska, Dr. h. c. a hovoří při tom nad otevřeným formulářem pro odeslání podkladů k plynu a elektřině.

7 online prijem certifikat energetickeho minima Petr Schuska 202006„Víte, v České republice je více než 25 let společnost LR (LR Health & Beauty Systems), tato společnost má více než 300.000 zákazníků, její potenciál růstu je ale nula. Proč? Ano, stále mají aktivní obchodní9 facebook post Adrian Kolek 20190228 zástupce, stále do této společnosti přicházejí noví a noví obchodní zástupci, ale také ti co už tam byli před mnoha lety odchází, anebo stagnují. Teď v tuto chvíli, kdy lidé potřebují zaplatit nájem, léky a potřebují si zaplatit ENERGIE, plyn a elektřinu, je pro ně tohle to nejdůležitější a nejpodstatnější a nějaké výživové doplňky, parfémy, zájezdy, dovolené, služební auta, to všechno ostatní je teď na druhé koleji, ne-li na třetí, na čtvrté, na páté. Podstata je příjem, zaplatit výdaje a zaplatit to co člověk potřebuje pro to, aby mohl žít. Z hlediska prognózy a nějaké výhledové statistiky po 25 letech dosáhli maxima, čeho dosáhnout mohli. Nicméně ve společnosti LR jsou lidé, kteří díky té práci, kterou těch 25 let odvedli, dosahují NEUVĚŘITELNÝCH  příjmů. Jak se říká, jsou za vodou. Mají splněné své sny a realizují své cíle,“ říká na závěr své připravené řeči Schuska.

 • Seminář třetí: Jak si zajistit stabilně rostoucí příjem online z MLM poučuje Adrian Kolek

„Formou facebook stránek, skupin a placené reklamy dokážete během měsíce oslovit více lidí, než fyzicky za rok. A to je jednoduchý,“ usmívá se Adrian Kolek.

„Představte si, že máte 5 lidí, kterým pomůžete vydělat peníze online a za to, že oni se rozjedou, vy postoupíte v kariéře a u každého tohoto člověka máte za Vaši odvedenou práci 2.000 Kč k výplatě navíc za to, že ten partner funguje, vydělává si peníze. Máte jich 5 a hned máte výplatu o 10.000 Kč větší,“ přihřívá Online příjem Kolek.

15 online prijem seminar LRpotencialNula Petr Schuska 202006„Základem je kvalitní trvale udržitelná služba, ve které nemusíte nikoho přesvědčovat o její důležitosti. Protože když prodáváte například fyzický produkty a musíte člověka přesvědčovat, že mu to v životě pomůže16 online prijem seminar nahratSmlouvu Petr Schuska 202006 a že by to měl jíst, tak ten člověk cítí, že to je něco dobrovolného. Ale když máte třeba takový business jako jsou ENERGIE, kde ten člověk každý měsíc platí elektřinu, plyn, tak on to platí už naprosto dobrovolně a sám, protože to dělat chce,“ vysvětluje Kolek v roce 2020.

„Proto já třeba radím vždycky, abyste se nepouštěli do žádných start-upů, které slibujou to, že si koupíte nějaký balíček a budete z toho dostávat doživotní provize a budete se mít krásně v tom životě jenom za to, že si koupíte nějaký balíček za 100 euro a je to samozřejmě nesmysl. Takhle to na tomto trhu nefunguje a většinou tady ty společnosti (start-upy) zanikají během několika měsíců, maximálně několika let,“ vykládá splachovací pan Kolek, jeden z největších podporovatelů a propagátorů Glocin.com, v Glocin vytvořil marketingové materiály pro obchodníky, kariérní design a veškeré tištěné materiály, videa, web, rozjel showroom ve Frýdku-Místku atd.

Podvod s diplomem?

17 online prijem seminar pres70000meRodine Petr Schuska 202006Petr Schuska Dr. h. c., přední speaker a top lídr od března letošního roku prezentuje Online příjem s čestným doktorátem na vizitce a netají se tím, že na získaný titul je patřičně hrdý. Pan Schuska tvrdí, že titul10 doktorat Stejskal mu byl udělen za zásluhy a přínos v odvětví školení a marketingu, také tvrdí že je prokázal odevzdanými pracemi.

Pan Schuska dobře ví, že čestný doktorát obvykle udělují vysoké školy, sám dává za příklad Václava Havla nebo prof. Václava Klause. Ovšem na rozdíl od jím zmiňovaných našich českých prezidentů, pan Schuska k čestnému doktorátu přišel úplně jinak – otevřel si letos stránku doktoratonline.cz, v objednávce zakliknul obor „Motivační poradenství“, potvrdil obchodní podmínky společnosti PECKY INTERNATIONAL s.r.o. (IČ: 06424872), zaplatil 699 Kč s DPH a do 14 dnů obdržel vytisknutý diplom se jménem „Petr Schuska, Dr. h. c.“, to je celé.

18 doktor vandrak„Je nám ctí Vám pogratulovat k získání prestižního titulu Doctor honoris causa se zkratkou Dr. h. c., který jste získal jmenováním našeho odborného senátu, který zasedal dne 11. 3. 8 online prijem registrace Adrian Kolek 2020062020.

Titul Doctor honoris causa Vám byl udělen za mimořádné zásluhy v oblasti motivačního poradenství. Je nám ctí Vám doživotně propůjčit prestižní titul Doctor honoris causa k užívání.

Titul Doctor honoris causa byl udělej jako titul profesní pro Vaši osobu.

Vážíme si Vašich zásluh, které pro společnost děláte. Nadále prosím ve svých aktivitách pokračujte,“ píše se na diplomu vystaveném „univerzitou“ ARROGANT LIMITED :-)

O podvodech s čestnými doktoráty jsem psal už v lednu 2015: Začněte používat čestný doktorát Dr. h. c. za Vaším jménem! Je to snadné!

* * *

Sestaveno z informací čtenářů.

 

Jan Šinágl, 8.6.2020

* * *

Česká regionální energetika láká na online příjem bez velké námahy

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.95 (20 Votes)
Share

Komentáře   

+7 #2 Kryptofun 2020-06-26 17:30
Chlapci z Glocinu sa (okrem vyhrážania) neustále snažia blokovať moje video - nechápem prečo keď tvrdia že ich klienti vedia o ich kriminálnej minulosti a o ponzi schémach v ktorých figurovali.
Takže pár odkazov ktoré sú funkčné
lbry.tv/.../...

dailymotion.com/.../x7os89w

mojevideo.sk/.../...

uloz.to/.../...
+4 #1 Ondřej Martinec 2020-06-18 11:20
Vyjádření projektu Online Příjem

 
Vážený pane Šinágle,

jediné, o čem Vás Vaši čtenáři informovali pravdivě, je skutečnost, že projekt Online Příjem je postavený na obchodním modelu multilevel marketing. Ostatní informace ohledně našeho projektu jsou polovičaté a některé zcela mylné. Vycházíte převážně z informací portálu Elektřina.cz, který má jediný úkol, pomluvit ostatní dodavatele a jejich projekty, vzbudit tak v lidech pochyby a nalákat je postupně na přidružený projekt Ušetřeno.cz. Zde poté donutí odběratele ke změně dodavatele a inkasují provizi. Na výše zmíněný portál byla tento týden zaslaná předžalobní výzva, a pokud nedojde ke stažení jejich naprosto lživého a dezinformačního článku, budeme nuceni celou tuto kauzu řešit u soudu.

Co se týče našich dvou partnerů Adriana Kolka a Petra Schusky, v projektu Online Příjem se může stát Top leaderem kdokoliv, neboli ten, kdo je nejlepší. Do vyšší pozice naší kariéry jsme nikoho uměle nedosadili, tito dva partneři svých pozic dosáhli pouze díky svým výsledkům. Ohledně historie našich partnerů, tu nijak detailně nelustrujeme, jelikož veškeré kontrolní mechanismy jsou nastavené tak, že nemůže dojít k žádnému podvodu. Od vyhodnocování energetických smluv až po vyplácení provizí je vše řešeno centrálně prostřednictvím našeho back office a nemůže tedy dojít k žádnému pochybení. 

V souvislosti s Vaším článkem jsme přesto provedli detailní kontrolu a ani u jednoho z výše zmíněných partnerů jsme nenarazili na jedinou chybu, či sebemenší náznak podvodu. 

Závěrem Vás musíme informovat o našem mírném zklamání. Známe Vaši postavu již dlouho a vždy jsme Vás viděli jako demokrata a člověka, který bojuje za pravdu. Ovšem napsat článek bez ověření informací z obou stran je naprosto neprofesionální a s demokracií to nemá nic moc společného.

 

S pozdravem

Váš Online Příjem

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)