Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

BaliciŠvýcarsko udělalo ČR velkou mezinárodní ostudu v kauze MUS - Nikdo z odpovědných se za nic nestydí…?! – Smlouvu podepsali Miloš Zeman a Vladimír Špidla - Babiš v „Show Jana Krause“ a dupající prezident Zeman…

Česká justice nedokázala kauzu MUS vyřešit ani za 15 let, švýcarská to dokázala za par měsíců. Jednalo se o zločin na území ČR, spáchaný Čechy, kdy škodu utrpěla ČR. Nesouhlasím tak docela se slovy vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenky Bradáčové: „Švýcaři umí. My ještě ne.“ Přesnější by bylo říci: „My bychom uměli, kdybychom mohli, resp. i chtěli, pokud by zde byla politická vůle, kdy justice byla a zřejmě ještě je stále dost závislá na politické moci, pokud jde o velké kauzy, zasahujících do nejvyšších pater politiky.“ Jen pro pořádek připomínám odchody nejlepších vyšetřovatelů, kriminalistů a policistů právě proto, že nemohli dělat poctivě svoji práci. V této souvislosti připomínám dokument Kdyby mne zabili, aneb 55 minut pravdy o České republice!

Už jednou jsem psal o informaci z dobrých zdrojů, kdy česká justice už měla být informována o konkrétních jménech korupčních politiků a finančních částkách, které obdrželi v kauze MUS…?!

Připomínám, že za vládu smlouvu o prodeji MUS podepsali Vladimír Špidla a Miloš Zeman. Měli by být oba obžalováni pro zneužití pravomoci veřejného činitele při správě státního majetku – místo obžaloby se jeden stal eurokomisařem a druhý prezidentem! Mimochodem mlčí i JUDr. Marie Benešová, která tehdy byla nejvyšší státní zástupkyní a dnes je ministryní spravedlnosti!!! Divíte se, že prozatímní vláda už vyměnila 100 úředníků…?!

O kauzu MUS se zajímá i občanské sdružení Veřejnost proti korupci. Připomínám ony 2 miliardy o které se na švýcarském kontu nikdo nehlásil. Švýcarská policie požádala o domovní prohlídku u Janouška, vrchní státní zástupce Rampula potřeboval na zajištění překladu žádosti půl roku! Švýcaři ztratili zájem a o 2 miliardy se najednou přihlásil Janoušek, ten, který si může veřejně, opilý „jak zákon káže“, takřka zabít člověka, po tragédii si telefonovat, řidičský průkaz ponechat, stejně jako cestovní pas. To zase neumí pro změnu švýcarští policisté, paní Bradáčová… Možná budou viníci nečinnosti a ztráty miliard souzeni zase 15 let a nakonec opět amnestií osvobozeni, nedojde-li k radikální změně politické situace v naší zemi…

V pátek jsem pomáhal Hnutí ANO 2011 v Modřanech. Potkal jsem i „konkurenci“ – tři mladé lidi, „verbující“ pro ODS. Za necelých 5 minut jsem získal další 3 voliče Hnutí ANO 2011. Byli to studenti, dostali pěknou ODS-bundu a trochu peněz, ale zdravý rozum si zachovali. Během těchto pěti minut nás navštívili dva „dozorci“ z ODS ve středním věku. Po mé argumentaci zase rychle odešli. Věřím, že tito tři studenti tuto „práci“ dělali naposledy, alespoň pro ODS.

Podívejte se na vystoupení Andreje Babiše v Show Jana Krause ze dne 12.září 2013 a dvě neuvěřitelná, krátká videa, první je o Tomio Okamurovi, Evě a Vaškovi, to druhé svědčí, že prezident Miloš Zeman by si měl začít dělat více starostí o své psychické zdraví – neuvěřitelné! Není to vůbec ke smíchu, ale k pláči, že takovýto člověk, schopný takovýchto způsobů, obývá Hrad kdysi slavných českých Králů!

Stále více lidí si uvědomuje, že jedinou důvěryhodnou a smysluplnou volbou je volba Hnutí ANO 2011, při všem respektu ke KDÚ-ČSL a SZ. Do volební kampaně se už zapojily i balíky slámy. Nepochybně bude v tomto duchu volební kampaň ještě gradovat!

Vladimír Vysocký: „Jistěže jednou ve světě zvítězí Pravda, ale až dokáže to, co dokáže Lež!“

Beznaděj je smrt duše a degradování života na pouhou existenci! Nadcházející volby budou především o naději!

 

DOBROU VOLBU!

 

Jan Šinágl, 13.10.2013

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.87 (15 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #2 Jiří 2013-10-16 11:39
..jasný tak nám budou tu vládnou paštikáři" a salámisté", budeme muset povinně tankovat dotovanou bio-naftu z Babišovi řepky( už teď jsou motory zasrané od tý prosazený sračky") a žrát koláče a rohlíky z jeho Mega-pekáren! Nebude soukromníka a malých pekáren ani řezníka, neboť Babiš maká" a jeho holding zvládne vše sám. To řekl, že malé firmy jsou na PRD"!!! Má na to přece školy ve Švajcu kde za bolševika studoval, zato my jsme nemohli ani do Jugoslávie. Podívejte se, jak vapadají a smrdí např. ta jeho výroba granulí,jak otravuje lidi kolem jeho sila co bydlí..atd. Lže účelově jako když tiskne..a zaměstnanci Agrofertu povinně ho prý budou muset volit! To tu zase bude!!
-3 #1 Vitezslav Haramule 2013-10-13 22:05
NAD TATROU SA BLYSKA, HROMY DIVO BIJU..http://ww w.parlamentnili sty.cz/zpravy/z ahranici/pohled -jinam/Zaciname -revoluci-proti -tyranii-zni-Sl ovenskem-Intern etem-koluje-vid eo-289313

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)