Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Marvanova HanaAž po nepochopitelných 10 letech začal soud (4T10/2015) u MS Praha 1.2.2016?! Obdoba zkrachovalého H-Systemu„Před soudem stojí bývalý šéf společnosti Lidové domky Pavel Hric. Od lidí dostal peníze na projekt laciného bydlení. Výsledkem je, že zákazníci přišli o své celoživotní úspory“. ČT tuto zprávu odvysílala 1.2.2016 v Událostech jako 24 z 28 zpráv až ve 40-té minutě. Více ke kauze ZDE a o sdružení poškozených ZDE. Otřesný pořad natočili Reportéři ČT – poslechněte si hlavně konec (!). Podnikatel Hric před projektem Lidové domky zpronevěřil 73 milionů, PČR prokázala dalších 43 milionů, přesto PČR tvrdí, že nejde o podvod! Nepodařilo se prý prokázat jednání ve špatném úmyslu?! Neschopnost, nebo zase velký tunel, kdy se profitující kryjí na vzájem?! Další zajímavé a závažné souvislosti níže.

Zajímavé je, že správcem konkursní podstaty v této aktuální kauze je Michal Edl, který v roce 2003 dělal „správce podniku“ Pražskému stavebnímu bytovému družstvu (byl tam dosazen exekutorem JUDr. Jurajem Podkonickým). Tato osoba velmi pravděpodobně tehdy pracovala pro Tykače a Dienstla. Není vyloučeno, že je tomu tak dodnes. Jde o ty samé lidi, kteří tunelují (lépe řečeno vyvádějí z dosahu poškozených věřitelů Petra Smetky (stavebníků H-Systém) jeho majetek).

V kauzách H-systém a Lidové domky zastupuje okradené klienty JUDr. Hana Marvanová? Bude se i v kauze Lidové domky opakovat historie H-systému, kdy budou klienti dr. Marvanové roky platit a ničeho se nedočkají? Pracovat pro 307 poškozených klientů sama a roky je jistý, lukrativní, bezrizikový příjem. Můžeme jen doufat, že poškození obdrželi či obdrží alespoň hromadnou slevu za stejné právní úkony, resp. za pouhé kopírování stejného?

Připomínám článek zveřejněný dne 4.9.2014 na stránkách ČAK (Česká advokátní komora) od Ireny Válkové „Kárné žaloby na advokáty: Nečinnost, kolize, porušení mlčenlivosti i nekolegiální vztahy“ – tyto pasáže by si měla přečíst JUDr. Hana Marvanová, obávám se, že je ne zrovna respektuje a dodržuje. Její podivné chování a podivnosti kolem jejích utajovaných soudů (aktuálně žalovaná AK Žižlavský), včetně mediálního mlčení jinak tak mediálně známé osoby, toto mé podezření bohužel jen podporují:

… Například Hana Marvanová v pozici advokátky s pozastavenou činností jako první náměstkyně ministryně spravedlnosti veřejně osočila kolegy advokáty z negativního působení a z nátlaku „advokátní lobby“ na ministerstvo spravedlnosti ve věci změny advokátního tarifu, aniž by svá tvrzení jakkoli konkrétně doložila. …

… Nejpřísnější sankce, tedy dočasné zákazy výkonu advokacie nebo vyškrtnutí ze seznamu advokátů, což je rovno zákazu výkonu advokacie, jsou podle Ivy Chaloupkové ukládány za úmyslné porušení povinností advokáta, zejména při neplnění smluv o úschovách. „Sáhnout na peníze klienta je smrtelný hřích advokáta,“ říká Iva Chaloupková …

… Osobní život advokáta je svázán etickým kodexem …

… i mimo profesní život se advokát má chovat poctivě, čestně a slušně a tím přispívat k důstojnosti a vážnosti advokátního stavu,“ vysvětluje Iva Chaloupková. …

Zajímavý postup při žalobě o vydání cca 8 milionů proti členovi statutárního orgánu AK Veverka. Řízení má být údajně rozděleno na dvě – jedno u MS Praha (neúčinnost) a OS Praha 5 (obohacení). V případě JUDr. Hany Marvanové insolvenční soud postupoval jinak – o neúčinnosti úkonu dlužníka (výplata 3.250.000,- Kč JUDr. Haně Marvanové) nerozhodoval !!!

Prosím věnujte čas odkazům níže! Nic dobrého a optimistického o české justici nevypovídají. O to je důležitější informovanost občanů. Jen zveřejňováním pravdivých informací může začít náprava nedobrého stavu. Obětí zločinné části české justice a policie se může stát každý z nás. Ing. arch. Marek Řičář by mohl vyprávět…

 

Jan Šinágl, 3.2.2016

* * *

Vrchní státní zástupce Boris Havel ve službách nespravedlnosti?!

Bála se snad soudkyně Šnajdaufová pravdy a proto neodsoudila svoji bývalou kolegyni, advokátku Marvanovou?!

Veverka - prokázána defraudace cca 28 milionů korun !!!

Pohonné hmoty: Íránec podezřelý z daňových úniků 2 ½ miliardy, za 150 milionů na svobodě – Antonín Michal a spol. za 1.2 miliardy na svobodě už 3 roky - bez kauce?!

Je exekutor spojencem slušného člověka?

Jan Urban: Lenka Bradáčová aneb Ne-spravedlnost s lidskou tváří

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

0 #1 86czz 2016-02-04 12:00
Čeští úředníci šidí Evropskou unii a nechali se chytit
echo24.cz/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)