Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Covid a protilatkyAktualizováno 21.10.2021KORONAVIRUS: Nastal čas přestat žít ve lži!

… Nastal čas přestat žít ve lži, čas zastavit tento globální stanfordský vězeňský experiment. Nastal čas začít klást otázky, jejichž příklady (nikoli výčet) uvedu níže. …

***

Dle zákona má být u každého léku, tedy i vakcíny, příbalový leták, který informuje o všem, tedy i o negativních účincích. Při očkování vám ho nikdo nenabízí. Na webových stránkách ŚÚKL potřebné příbalové informace naleznete. Vybral jsem jednu z mnoha Spikevax injekční disperze mRNA. Zkoušela se i na potkanech s nepřesvědčivými výsledky…

Z rozhovoru s Anabelou Čížkovou, šéfkou pražské laboratoře Synlab (LN 19.10.2021):

„Až k extrémnímu poklesu hladiny protilátek dochází v případě plně očkovaných, zejména u lidí ve věku nad 70 let, typicky jde o osoby, co dostaly vakcínu v lednu a únoru. Dříve měli hodnotu protilátek 400 BAU/ml, nyní okolo 50.“ – „Nejneočekávanější jsou výsledky testů pacientů, kteří nemoc covid-19 neprodělali, ale jsou očkováni. Jejich obraz protilátek vypadá tak, že mají IGM protilátky buď negativní, nebo jsou slabě pozitivní a vysoce pozitivní jsou IgA a IgE protilátky.“ -  „Prodělání nemoci poskytne robustnější imunitní odpověď. Protilátky jsou konečný produkt té buněčné, ta je jistější, mají ji i tací, jimž třeba v testu vyjdou velmi nízké protilátky. Typické je to třeba pro děti.“ -  „Jakékoliv množství protilátek poskytuje ochranu. Točit se pak na tom, zda mám hladinu 400 nebo 4000 jednotek na mililitr, už je irelevantní.“ -  „Považuji 200 BAU/ml za hladinu, kterou lze brát jako za dostatečnou. Je to podloženo výsledky 60.000 testů. Nabízíme je vládě, místo toho se dělá další studie, která má ukázat něco, co všichni už dávno víme.“

Kolik životů bylo zachráněno očkováním? Kolik životů a podnikatelských aktivit bylo zničeno?

Ultralevicové prvky společnosti jásají. Chybí skutečně nezávislá, demokratická diskuse ekonomů, demografů, lékařů a politiků. Prezentace zástupců jednoho proudu a jednoho názoru jí být nemůže. To je jen jiná forma totality.     

***

O dění v Senátu, které veřejnoprávní média zamlčují. Rozhovor níže veřejnoprávní ČT nikdy neodvysílá – měla by ho vidět a slyšet celá země!

Přečtěte si na SÚKL vedlejší účinky vakcín a potom se rozhodněte, zda se necháte (ne)očkovat?!

Vládní kauzy a covid špína vyplouvají na povrch

Tak mluví skutečný lékař, věrný Hyppokratově přísaze

KORONAVIRUS: Překvapivá čísla - Covid zvýšil roční úmrtnost... na míru dříve běžnou

Dr. Peter McCullough o vakcínách a jejich nebezpečnosti

***

Andreje Babiše rozčílil rozhovor Seznam Zpráv s pravděpodobným budoucím ministrem zdravotnictví natolik, že vzal zpět svá slova. Původně chtěl, aby nová covidová opatření schválila příští vláda. Po dnešku na tom již netrvá.

Na tom, že bez stanoviska budoucí vládní koalice současný kabinet o plánovaných opatřeních proti covidu jednat nebude, se dohodl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Současná vláda se podle Babiše chtěla vyhnout tomu, že by přijala opatření v boji proti epidemii covidu-19 a příští vláda by je zrušila.

Seznam Zprávy ale dnes v pořadu Ptám se já přinesly rozhovor s Vlastimilem Válkem, místopředsedou TOP 09 a adeptem koalice SPOLU na post ministra zdravotnictví. Válek kromě jiného řekl, že nemá od vlády k dispozici data, na základě kterých by se mohl odborně rozhodovat.
A pustil se i přímo do Babiše. „Vláda teď nic nedělá, protože nemá žádného odborníka, který by byl schopen jí dát jakékoliv odborné doporučení nebo stanovisko. Kašlou na to a chtějí nám jako budoucí vládě předat zdravotnictví v co nejhorším stavu,“ řekl. Návrhy premiéra, aby vstoupil už nyní do jeho vlády, považuje za absurdní. „Ve vládě s estébákem bych nikdy neseděl. A budí to dojem pasti, aby to na nás hodili co nejdříve,“ dodal Válek. Už to, že se Babiš snaží vtáhnout do odborné debaty o řešení covidu, je lež. Chce nás vtáhnout do debaty s politiky ANO. O čem se mám bavit s právníkem Vojtěchem, s agrobaronem Babišem?“

P.S.
Ze které hospody přišel pan Válek, že používá takovýto slovník a „argumentaci“? Potěš Pán Bůh mít takového „aparátčika“ za ministra zdravotnictví. 

 

Jan Šinágl, 20.10.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.67 (15 Votes)
Share

Komentáře   

-9 #1 Jan Šinagl 2021-10-21 09:55
Zaprodali duši a svá jména… Více v tomto článku.

K tématu doporučuji ČRoPlus ze dne 17.10.2021 od 11:07 hod.: Proč někteří umělci sloužili nebo ještě slouží totalitním režimům? A liší se služba totalitě od služby demokracii? A zejména hodnocení charakteru poslušných prof. Václavem Černým od 11:57 hod. Jména z dnešních politiků a vědců, na které „sedí“ komentář prof. Černého, si už dosaďte sami. Není jich málo. V médiích nám „káží“ a lžou každý den. Otázkou je jak dlouho ještě…?

sinagl.cz/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)