Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 29.05.2024 00:07
  "Česká republika nemá letectvo, má aeroklub, ve kterém má pár ...

  Read more...

   
 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

PrezivsiNastroje na umlcovaniN. Machiavelli: „Je velmi nebezpečné osvobozovat lidi, kteří chtějí být otroky.“

***

Aktulizováno 2. 11. 2021: Přečtěte si na SÚKL vedlejší účinky vakcín a potom se rozhodněte, zda se necháte (ne)očkovat?! - KORONAVIRUS: Překvapivá čísla - Covid zvýšil roční úmrtnost... na míru dříve běžnou - Dr. Peter McCullough o vakcínách a jejich nebezpečnosti - Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., světově uznávaný epidemiolog a vakcinolog, vyzývá vládu, aby „zastavila absurdní hru“

***

Vážení, nerad rozesílám nevyžádané zprávy, ale v reakci na poznámku pana kolegy Marečka stran rok pětkrát odkládaného a nakonec zrušeného senátního semináře s názvem Co budeme učit mediky o infekci SARS Cov2 ? musím ještě reagovat proč jsem se "vyrezignoval" na jeho konání, a to  ze tří důvodů, aby bylo jasno, není-li  :

1) z 18 původně přihlášených a souhlasících kvalifikovaných přednášejících  zastupujících 18 oborů na páté svolávání  třetina překvapivě odmítla, třetina neodpověděla, jen  třetina potvrdila (plánované termíny dříve covidí patálií rušené byly 6.10. a 7.12.2020, 1.3. a 17.5.2021, možný termín 20.9.2021  zůstal již nerealizován) 

2) předseda senátního  zdravotního výboru MUDr. R. Kraus, MBA obdržel dopis Asociace děkanů LF, kteří konání semináře nedoporučili a zřejmě by ho bojkotovali neúčastí

3) žaloudík odmítá být garantem jakékoli akce, kde by se názorově selektovali přednášející, že se jejich názory někomu nezdají dosti konformní, údiv nad některými přednášejícími vyslovila telefonáty redaktorů velmi operativním dohledem  dokonce i dvě naše skvělá média, Deník N a Hospodářské noviny

Ano, zrušení semináře vnímám jako důsledek normalizačních tendencí, kterým jsem nechtěl být ani nebudu nápomocen !

Víru ve svobodu slova v ČR však neztrácím. 

 

Jan Žaloudík 

místopředseda senátního Výboru pro zdravotnictví a dřívější garant exsemináře 

***

 

Vládní kauzy a covid špína vyplouvají na povrch

 Kamery pryč, roušky pryč. Žaloudík sypal svědectví o covidu. Jinde nebude

***

Manzelstvi ockovanist 13. 10. 2021 v 16:29 odesílatel Vít Mareček <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.> napsal:

Prezident Dr. Kubek požádal členku představenstva MUDr. Dernerovou o vysvětlení tiskové zprávy senátorky MUDr. Jitky Chalánkové ze dne 29.9.2021, ve které je uvedeno, že se senátorky MUDr. Chalánková a MUDr. Dernerová společně se zástupci institutu Pro Libertate - Institutu práva a občanských svobod, obrátily na Mezinárodní trestní soud v Haagu, protože v České republice dochází k diskriminaci obyvatel a porušování lidských práv v souvislosti s očkováním proti nemoci COVID-19. 

Dr. Dernerová opustila plánovaně z rodinných důvodů jednání představenstva v 11.55 hodin, přítomno je 18 členů představenstva. 

Představenstvo ČLK se od této aktivity členky představenstva MUDr. Dernerové distancuje. 

Hlasování – přítomno 18 hlasujících: pro: 11 proti : 3 zdržel se: 4 Návrh byl přijat. 

***

… A tak je skutečně velká škoda, že se, možná že i díky vámi organizovanému hurá meetingu v tom senátu, neuskutečnil ten tak dlouho očekávaný a tolik potřebný senátní seminář pana profesora Jana Žaloudíka - který se na to nakonec rezignovaně vykašlal. Jaká marnost.

S kolegiálním pozdravem VM

***

Připojuji názorový střet MUDr. Jana Hnízdila s prezidentem ČLK MUDr. Milanem Koubkem ve věci PCR testů.

ČRoPlus dnes hlásil, že v Rusku přibylo 32.000 „nakažených“ Covidem. Rusko je zase jednou „vzorovým“ příkladem, jak v této obrovské zemi, na jejímž území se mnohdy žije jako v předminulém století, má „dokonalý“ systém, kterému nic neunikne. V podstatě ve světě probíhá nový druh války proti obyvatelstvu bez jediného výstřelu. Ti kdo ji z řad tzv. odborníků stále podporují, budou možná jednou souzeni za napáchané zločiny proti lidskosti a masivní porušování základních lidských práv a svobod, podobně jako nacističtí zločinci v Norimberku. Nesou za vzniklou situaci stejnou, plnou osobní odpovědnost. Nebudou se moci vymlouvat, že jen „plnili rozkazy, přepisy, nařízení a zákony“.

Všimli jste si, jak při volbách covid z médií náhle zmizel a opět v nich nabývá na síle?  

J.Š. 15.10.2021

***

Stranická věda v Americe

Vládní kauzy a covid špína vyplouvají na povrch

Tak mluví skutečný lékař, věrný Hyppokratově přísaze

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (7 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2021-10-23 10:38
"Lidé, kteří mě znají, vědí, že jsem velmi opatrný ve svých vyjádřeních. Tady je pro mě ale situace naprosto jednoznačná – jsem přesvědčen, že lidé musí přestat respektovat mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví. Protože jsou nezákonná, protiústavní, nehumánní. Ředitelé škol, zaměstnavatelé, provozovatelé kadeřnictví, restaurací a podobně prostě musí vyhlásit občanskou neposlušnost, opřít se o čl. 23 Listiny základních práv a svobod a vytvářet prostředí bez diskriminace, bez segregace, bez zásahů do soukromí lidí. Lidé by měli opravdu začít chránit demokratické principy a humanismus."

JUDr. Tomáš Nielsen

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)