Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 21 @10:00 - 04:00PM
Diskusní fórum: Beneš – zachránce, nebo zrádce národa?
čt úno 22 @08:30 -
OS Kolín: Šinágl a spol. obžalován
so úno 24 @12:30 - 10:30PM
Praha: DEN PRO UKRAJINU
út úno 27 @11:00 -
OS Ostrava: Jana Domanská
út bře 05 @08:00 -
OS Ostrava: Pokračování boje ing. Jana Karase

Nejnovější komentáře

 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...

   
 • 19.02.2024 16:20
  Příchod uprchlíků z Ukrajiny, kterých je v Česku zhruba ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 14:46
  Německé i britské ministerstvo zahraničí si předvolalo ruského ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Leyenovi Ursula a HeikemJourova v kloubouku„Volodymyr Zelenskyj se stal z komika politikem, zatímco ze „západních“ politiků se stali komici.“ - Západ potřebuje nového Churchillaa Volodymyry Zelenskyje! J.Š.

***

Více v tomto článku z něhož cituji:

Smazaná komunikace s vedením Pfizeru

Pět poslanců Evropského parlamentu z Německa, Francie, Litvy, Rumunska a Chorvatska ostře kritizovalo předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, za to, že zatajuje část obsahu komunikace s vedením americké farmaceutické společnosti Pfizer. Více…

Zveřejnění obsahu SMS zpráv, které byly zasílány mezi předsedkyní Evropské komise a vedením americké farmaceutické společnosti Pfizer, požaduje také evropská ombudsmanka Emily O’ReillyováVíce…

Evropská komise uvedla, že neukládá SMS zprávy a konverzace členů komise ze služeb, jako je WhatsApp nebo Signal, a tak je nemůže zpřístupnit veřejnosti. Vyplývá to z odpovědi místopředsedkyně komise Věry Jourové na oficiální dotaz Evropského parlamentu.

Jourová uvedla, že SMS a rychlé zprávy se zásadně nearchivují – protože jsou „krátkodobé“ a neobsahují „žádné důležité informace“ o opatřeních nebo rozhodnutích komise. Podle Jourové to říkají interní pravidla komise, která si však komise sama vymyslela, ale která jsou i podle komise zastaralá a jejich modernizace již probíhá, uvedla Jourová. (zdroj)…

„Je tohle Evropa, kterou chceme? Kde předsedkyně, lidmi nevolená předsedkyně Evropské komise, osobně vyjednává s vedoucím soukromé společnosti něco, co se dotkne našich základních práv, jak již řekli všichni moji kolegové? Nejen to. Podle zákona a smlouvy o Evropské unii máme právo na přístup k těmto dokumentům. Ale měla to být ona, kdo nám tyto informace sdělí jako první… nám jako europoslancům, vám jako novinářům a všem, kteří žijí v Evropské unii, protože nás všech se tato rozhodnutí týkají. A to se nestalo,“ řekl rumunský europoslanec Cristian Terhes.

***

Ani minulost eurokomisařky Věry Jourové není nezpochybnitelná. O její minulosti jsem napsal mnoho článků, kterou jsem přirovnal k české „Watergate“. Jeden z nich připojuji, názor si udělejte sami. Nemyslím, že na základě těchto informací by si tyto ženy zvolili občané Evropy v přímém hlasování, kdyby měli životopisy obou žen k dispozici, skutečné a bez zatajování ničeho, tedy i jejich zločinné minulosti.

 

Jan Šinágl, 4.3.2022

***

„Lidé, kteří ode dneška zemřou, zemřou také kvůli vám - Vedení Aliance dnes (4.3.2022) dalo zelenou dalšímu bombardování ukrajinských měst a vesnic tím, že odmítlo vytvořit bezletovou zónu - Všichni lidé, kteří ode dneška zemřou, zemřou také kvůli vám, kvůli vaší slabosti, kvůli vaší nejednotě - Jediné, co Aliance dokázala udělat, bylo dostat přes svůj zásobovací systém 50 tun nafty pro Ukrajinu - Snad abychom mohli spálit Budapešťské memorandum (smlouva z roku 1994, ve které Rusko, USA a Británie slíbily Ukrajině bezpečnost výměnou za to, že se vzdala jaderných zbraní z dob SSSR) - Chtěli jsme takové NATO? - Vy jste takovou Alianci vybudovali?“ - Nekupujte nám litry paliva za litry naší krve, prolité za naši společnou Evropu, za naši společnou svobodu, za naši společnou budoucnost - Vydrželi jsme devět dní temnoty a zla. Jsme bojovníci světla. Dějiny Evropy si to budou navždy pamatovat“.

Volodymyr Zelenskyj 

 P.S.Skutečný „kyj“ na vedení všech stupňů EU a NATO! J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-4 #3 Jan Šinagl 2022-04-03 09:01
Putin už přenesl válku i do vesmíru, planeta země mu už nestačí. Měl by také zabavit majetky západním politikům, aby se konečně probudili, efektivně konali a ne jen zbaběle reagovali na tahy Putina!
-4 #2 Jan Šinagl 2022-03-26 13:42
Radu bezpečnosti OSN Rusko blokuje právem veta. To je stejné, jako by v Radě bylo Německo za Hitlera. Nefunkčnost nevládních bezpečnostních struktur se odhalila. Neschopní politici – funkce, konference, summity, platy, diety, řečnit, efektivně nekonat jen „papat a kakat“. Změny v nedohlednu. Putin nutně dopadne jako Stalin ve Finsku. Stateční Ukrajinci jsou dnes v pozici statečných Finů. Země svobodných, statečných lidí, pevného charakteru, mravních zásad a zdravého rozumu. Na rozdíl od politiků, kteří často nikdy v životě poctivě pracovat nemuseli, natož bojovat, riskovat a nic obětovat pro druhé – bojují pouze o své výnosné a vlivné funkce! Zkorumpovaný systém, vytvořený blahobytem, se časem vždy nutně rozloží a likviduje sám sebe. Následná doba vynese do čela nové politiky, sloužící občanům a zemi. Ty, kteří myslí jen na své „pašalíky“, odstraní „imunitní systém lidskosti“ jako rakovinný nádor.
-6 #1 Jan Šinagl 2022-03-05 10:58
„Lidé, kteří ode dneška zemřou, zemřou také kvůli vám - Vedení Aliance dnes (4.3.2022) dalo zelenou dalšímu bombardování ukrajinských měst a vesnic tím, že odmítlo vytvořit bezletovou zónu - Všichni lidé, kteří ode dneška zemřou, zemřou také kvůli vám, kvůli vaší slabosti, kvůli vaší nejednotě - Jediné, co Aliance dokázala udělat, bylo dostat přes svůj zásobovací systém 50 tun nafty pro Ukrajinu - Snad abychom mohli spálit Budapešťské memorandum (smlouva z roku 1994, ve které Rusko, USA a Británie slíbily Ukrajině bezpečnost výměnou za to, že se vzdala jaderných zbraní z dob SSSR) - Chtěli jsme takové NATO? - Vy jste takovou Alianci vybudovali?“ - Nekupujte nám litry paliva za litry naší krve, prolité za naši společnou Evropu, za naši společnou svobodu, za naši společnou budoucnost - Vydrželi jsme devět dní temnoty a zla. Jsme bojovníci světla. Dějiny Evropy si to budou navždy pamatovat“. Volodymyr Zelenskyj

novinky.cz/.../...

P.S.
Skutečný „kyj“ na vedení všech stupňů EU a NATO! J.Š.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)