Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

CHARTA 2022 logoSvoboda tisku 2015 2019"Covid je v tuto chvíli už bezvýznamným onemocněním, nebezpečný je pouze covidismus..." Prof. MUDr. Jiří Beran

***

Už je tu zase cenzura. Umřela nám diskuse? Cenzura je strach z diskuse. Umlčují se názory odborníků lékařů, vědců, umělců. Diskuse bez censury se nepřipouští. Index ČR svobody tisku ve srovnání se světem klesá (ze 13 na 40 místo). Nemlčme, zasedněme ke společné diskusi. Ještě pořád je to na nás.

Velice upřímná a zásadní slova vědce, odborníka na epidemie na očkování profesora Jiřího Berana při podpisu Charty 2022 - prosím poslechněte si a otevřete konečně oči, než z naší země nezbude nic, co by se dalo ještě zachránit.

***

CoronaDuel 2022: prof. Jiří Beran: Včasná přednemocniční léčba rizikových pacientů s covid-19 jako prevence těžkého průběhu spojeného s hospitalizací

CoronaDuel 2022: MUDr. Hana Zelená: Má vláda i nadále podporovat plošné očkování dětí a těhotných žen?

Okamžik pravdy – názoroví oponenti nepřišli - pobavíte se a pochopíte, proč se nemohli dostavit a vystavit se tak veřejné ostudě a posměchu - zcela zaslouženě!

***

Ministr zdravotnictví MUDr. Vlastimil Válek: „Jsme tady od toho, a doufám, že všichni, vlevo, vpravo, abychom už nikdy, nikdy, nedovolili porušování lidských práv a svobod.“ Doplnil můj hlas „Přijdou z televize“. Samozřejmě, že jsem Chartu 2022 podepsal, ačkoliv mne pořadatelé na TK nepozvali. To už by byl jiný příběh na téma možné, sofistikované infiltrace, jako se děje vždy při vzniku nového, co ohrožuje stávající mocenské struktury v pozadí. Mimochodem Jan Schneider je bývalý zaměstnanec BIS. Také vystoupil v diskusi.

Imunolog a „odborník“ na mnoho oborů, prof. Václav Hořejší, dostávající neustále prostor v médiích, se už podruhé omluvil, že se mýlil. Bude následovat třetí omluva za jeho prokazatelné bludy o covidu-19? Celých 45 miliard korun nás stálo testování a pouhých 380 milionů posíláme Ukrajincům – 120x méně! Za kolik miliard se nakoupily vakcíny? Proč se neobjednávaly postupně, na základě aktuální situace a krátkodobého výhledu? Kolik vakcín skončí ve spalovnách a kanálech kvůli nepotřebnosti, nebo prošlé lhůtě? Kdo ponese osobní odpovědnost? Samozřejmě nikdo ve stylu „Já ne, to stát“. Někteří z těchto darebů a podvodníků, jinak je nelze nazvat, protože věděli a vědomě konali, obdrželi od prezidenta Zemana dokonce i státní vyznamenání! „Odborníci“ a moderátoři „covidově ztichli“, neomlouvá se nikdo z nich?! Ani Jan Konvalinka a moderátorka Barbora Tachecí. Poslechněte si, co si povídají a slibují v rozhovoru obou na ČRoPlus ze dne 10.3.2022 od 10:34 hod. – neuvěřitelné! Pan profesor je viditelně nervózní, mluví daleko rychleji než dříve, vstupuje do otázek, nestydí se říci „Hele, já bych moh mluvit“ jako v hospodě, proč asi? Čím méně si je člověk jistý, tím více a rychleji mluví. Pochybuji, že se nechají Ukrajinci očkovat jako poslušné ovce! Pan profesor už ztratil veškerou soudnost, v tom lepším případě. „Ekonomiku ničí virus“, říká Konvalinka, nemůže přiznat, že to je především „virus opatření“, který páchá největší škody na zdraví, majetku a hospodářství země. Nicméně, kdo by, jako akcionář farma-firmy, neudělal něco proto, aby milión korun ročně na své soukromé konto přicházelo co nejdéle. Toto téma „nezávislá“ moderátorka Tachecí samozřejmě posluchačům nenabídne, stejně jako oponenta v rozhovoru, jak je jinak u ČRoPlus  běžné. Třeba je také akcionářkou…

Novinářských Quislingů se našlo v naší zemi vždy dost. Také budou jednou voláni k odpovědnosti za svůj podíl na zločinech proti lidskosti, stejně jako jejich předchůdci.

Zločinnou podstatu covidu a vakcín odhalila ta nejnovější, vyvinutá nejrychleji a která se ukazuje jako nejúčinnější – UKR 2022! Vymítila covid ze dne na den z „médií a myslí“, především tam existovala. Porovnání statistik zemřelých čistě na covid, s covidem, na infarkt, mozkovou mrtvici, chřipku, rakovinu a další onemocnění, by byly jistě zajímavé. Stejně jako budou otřesné statistiky o poškození zdraví vakcínami, duševních poruch a škod na hospodářství země.

 

Jan Šinágl, 12.3.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)