Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Keller JanJan Keller může svou mrkev prodávat ve Frýdku-Místku i ve Vermontu - Pokud lídr kandidátky ČSSD pro volby do Evropského parlamentu o svobodném obchodu nelže, je to takzvaný idiotus maximus

Roučkovo odsunutí až na 9. místo kandidátky a jeho nahrazení Kellerem si strana pochvalovala. „Jan Keller je jedna z našich nejvýraz­nějších nezávislých osobností s le­vicovými názory,“ vítal nominaci profesora sociologie stranický před­seda Bohuslav Sobotka. „Přitom se dlouhodobě shoduje s programový­mi prioritami ČSSD.“ … Kellerův výpad proti TTIP není prvním případem, kdy se volební lídr ČSSD vymezuje proti politice sociálních demokratů. Již dříve se distancoval od údajně příliš proukrajinského postoje české diplomacie k dění na Ukrajině, za což se mu do­ stalo uznání od šéfa sdružení Přátelé Ruska v České republice. „Jan Keller by se lépe se svými ná­zory vyjímal v čele kandidátky KSČM než ČSSD,“ komentoval výběr volebního lídra největší vládní strany europoslanec ODS Jan Zahradil. S tím by možná souhlasili i samotní komunisté: pracovní komise KSČM k volbě hlavy státu známého sociologa svého času oslovila s na­bídkou prezidentské kandidatury. Ač Keller kandidovat odmítl, v loňském rozhovoru pro stranický list Haló noviny měl pro politiky KSČM slova uznání. „Vojtěch Filip patří k té nepatrné hrstce politiků, kteří v dnešní době dokážou uvažo­vat racionálně, mají kontakt s reali­tou a zastávají čitelné a pevné posto­je,“ pochválil předsedu komunistů, který podle něj vždy mívá promyšlených několik tahů dopředu. „Lidé mají až po krk systém, kde se k nim před volbami strany lí­sají a po volbách začnou dělat něco úplně jiného, než co slibovaly." uvedl Keller v témže rozhovoru. Má-li být odpor k TTIP příkladem čitelného a pevného postoje, a nikoli před­volebním lísáním, pak ČSSD Kellerovým vysláním do EP několik tahů dopředu zřejmě nedomyslela.

Dan Macek, LN, 12.4.2014, Eurolídr Keller přidělává ČSSD vrásky

P.S.

Komunisté se také v roce 1948 „lísali“ – chovají se i dnes stejně, jinak to nikdy neuměli, neumí a umět nebudou. Popřeli by sami sebe a svoji zločineckou ideologii. J.Š.

* * *

6 důvodů mimořádné odpornosti rádobyposlance Jan Kellera

Margaret Thatcher: „Problém socialistů je, že jim nakonec dojdou peníze i těch druhých.“

Jedničkou na kandidátce ČSSD voleb do Evropského parlamentu je komunistický sociální inženýr Jan Keller. Kdyby nás měl reprezentovat tenhle člověk, museli bychom si ublinknout hnusem - 1. Bezcharakterní kariérismus - 2. Marxistické překrucování  vědy - 3. Lhaní a demagogie - 4. Obdivování Polpotových koncentráků - 5. Obhajoba dnešních komunistů - 6. Nemravný ekoterorismus - Opravdu budete tohoto veskrze nemravného režimního slouhu volit? A budete ještě někdy volit Bohuslava Sobotku, který Kellera do čela eurokandidátky za ČSSD navrhl?

* * *

Jan Keller může svou mrkev prodávat ve Frýdku-Místku i ve Vermontu

Pokud lídr kandidátky ČSSD pro volby do Evropského parlamentu o svobodném obchodu nelže, je to takzvaný idiotus maximus, píše Roman Joch.

* * *

„Ukrajina je zemí Ukrajinců. Ze  45, 444. 000 milionů jejich obyvatel je 17,3% ukrajinských Rusů. Menšiny kdekoliv v Evropě  nemají právo násilím ohrožovati celistvost státu.! 

K.Mrzílek 

Jan Šinágl, 22.4.2014

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.71 (7 Votes)
Share

Komentáře   

+2 #1 Bohuslav Hynek 2014-04-24 15:57
Podporuji Kellera. B. Hynek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)