Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strachAktualizováno 17.9.2021: Společnost Google mé odvolání zamítla s tím, že poruším-li 3x v 90 dnech její pravidla, bude můj YouTube kanál zrušen. Digitální totalita v praxi. J.Š.

***

Podívejte se na facebook (anglické titulky) a na verzi s českými titulky, kterou mi YouTube obratem zablokoval – podrobnosti o rozhodnutí Google níže, včetně mého odvolání. Poté se můžete také sami řídit zdravým rozumem - ti kdo se o něj nenechali připravit. J.Š.

Výbor pro komunitní a veřejné služby 13/11/2020

Dr. Roger Hodkinson nabízí městskému zastupitelstvu v Edmontonu svůj informovaný pohled na to, jak vlády reagovaly na COVID19. Vyzval k ukončení omezení, používání masek, testování a sociálnímu distancování. Souhlasí, že je čas, abychom se vrátili do normálu.

Dr. Roger Hodkinson je virolog a zastával mnoho prestižních pozic ve zdravotnických zařízeních po celé Kanadě. V současné době jeho firma prodává testy na COVID a má přímé znalosti o nedostatečné účinnosti diagnostiky nemoci.

***

Skandální: Video na YouTube prof. Sucharita Bhakdiho opět zveřejněno

Tři studie ukazují, že injekce nefungují

 

Jan Šinágl, 16.9.2021

***

Hezký den,

 

náš tým zkontroloval váš obsah a bohužel došel k názoru, že porušuje naše zásady zásady pro zdravotní dezinformace. Z YouTube jsme smazali následující obsah:

 

Video: Dr. Roger Hodkinson o tom, jak vlády reagovaly na COVID

 
 
 
 

Uvědomujeme si, že to pro vás může být zklamání, ale naším cílem je zajistit na YouTube bezpečné prostředí pro všechny. V případě, že obsah porušuje naše pravidla, odstraníme jej. Pokud se domníváte, že je chyba na naší straně, můžete se odvolat a my provedeme další kontrolu. Další podrobnosti naleznete níže.

 

 

Jak váš obsah porušil zásady

 

YouTube nepovoluje obsah šířící nepravdivé zdravotní informace o covidu-19, které jsou v rozporu s informacemi místních zdravotnických úřadů nebo Světové zdravotnické organizace (WHO). Další informace najdete zde.

 

DALŠÍ INFORMACE

 
 

Jak to ovlivní váš kanál

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o první případ, je to zatím jen varování. Pokud by k tomu došlo znovu, na váš účet bude uvalena sankce a nebudete moci týden využívat různé funkce, například nahrávání videí do kanálu, publikování příspěvků nebo živé vysílání.

 

Co dělat dál

 

Chceme vám pomoci na YouTube zůstat, proto vás prosíme o následující:

·         Seznamte se s pokyny pro komunitu YouTube a zásadami pro uplatňování sankcí.

·         Kontrolujte svůj obsah z hlediska souladu s našimi zásadami. Pokud se i po kontrole svého obsahu domníváte, že jsme udělali chybu, dejte nám vědět. Proti našemu rozhodnutí se můžete odvolat zde.

 

S pozdravem
tým YouTube

***

Dobrý den,

odvolávám se proti rozhodnutí společnosti Google. Je flagrantním porušením svobody slova a práva veřejnosti na informace, které vnímám jako nepřípustnou cenzuru v demokratické zemi. Jedná se o vyjádření veřejné, respektované osoby, odborníka, ve veřejném prostoru a v zájmu veřejnosti. Děkuji vám předem za urychlené, kladné vyřízení mého odvolání. Bylo zřejmě vygenerováno počítačem, alespoň doufám?

S pozdravem

Jan Šinágl

16.9.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (8 Votes)
Share

Komentáře   

-5 #1 Jan Šinagl 2021-09-16 13:50
5 X NE !

Fašistická PROPAGANDA funguje na jednom principu, neustále vymývaní mozku pořád dokola, proto je třeba jí pořád dokola neutralizovat opakováním protiváhy...

5 otázek a odpovědí proč NE

1. K čemu slouží daná instituce, či provozovna ve které po Vás chtějí roušku, výsledky testů, potvrzení o vakcíně, či jakékoliv jiné informace, nebo sankce a omezení týkající se Vašeho zdraví, oděvu, účesu, nebo celkového vzezření s výjimkou nošení zbraní.., tato instituce, či provozovna slouží pouze pro ten účel pro který byla zřízena a ke kterému je zapsána v obchodním rejstříku.., ne ke kontrole Vašeho odívání či zdravotního stavu, který je vždy a všude chráněn nedotknutelným lékařským tajemstvím!

2. Pokud Vás někdo upozorňuje až v budově a ne přímo před vchodem do budovy, je jakékoliv upozornění za prahem budovy irelevantní.

3. Kontrolovat Váš zdravotní stav bez Vašeho souhlasu může třetí osoba pouze na základě rozhodnutí soudu !, pouze soudem stanoveným lékařem, nebo Konziliem!

4. Toto vládní rozhodnutí, není vládním rozhodnutím, ale Diktaturou a rozhodnutí diktátem zlovůle moci a každý, kdo tento diktát uplatňuje na další osobě se přímo podílí na podpoře fašismu a apartheidu.

5. Každý člověk na kterémkoliv postu, který se vymlouvá, že tak musí činit z jakéhokoliv důvodu má právo svobodné vůle a právo přirozené, které je nadřazeno rozkazům a příkazům proti lidskosti a přesvědčení a tudíž má absolutní právo na odmítnutí vykonávání těchto sankcí na jiné osobě a nese plnou trestně - právní odpovědnost za to, že tak činí ! Zákon č. 101/2000 Sb. zákona o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů § 4 Vymezení pojmů b) citlivým údajem osobní údaj vypovídající o národnostním, rasovém nebo etnickém původu, politických postojích, členství v odborových organizacích, náboženství a filozofickém přesvědčení, odsouzení za trestný čin, zdravotním stavu a sexuálním životě subjektu údajů a genetický údaj subjektu údajů; citlivým údajem je také biometrický údaj, který umožňuje přímou identifikaci nebo autentizaci subjektu údajů.
***
Z naší korespondence.
J.Š.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)