Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Rejzkova JanaJUDr. Jana Rejžková, obhájkyně Petra Kramného, podala žádost o obnovení soudního procesu. Kramný byl v červnu 2016 odsouzen k trestu 28 let odnětí svobody za dvojnásobnou vraždu. Soudní případ provázely nečekané zvraty, masivní pozornost bulvárních médií i tvrdé spory soudních znalců o příčinu úmrtí 36-leté Moniky Kramné a její 8-leté dcery Kláry Kramné, které byly nalezeny v hotelovém pokoji v hotelu Titanic Palace v egyptské Hurghadě. Celý článek>

***

Kauza Kramný: znalecký ústav a znalec doc. Vorel ukončili činnost

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

0 #1 Jan Šinagl 2022-07-21 17:20
… K případu Petra Kramného mám vlastní poznatek s elektřinou a jejím probíjením do sprchy a do vany. Před několika lety, se nám stalo, že nás poněkud potřásala baterie u vany. Když se chtěl syn osprchovat, dostal ránu, já jsem to vyzkoušela, opravdu mne to taky potřáslo. Takže nastoupil manžel, který zjistil, že byl v nějaké zásuvce uvolněný drát a elektřina si vytvořila vlastní okruh a samozřejmě, voda přitahuje, takže proud směřoval do sprchové baterie. Vše poutahoval, spravil a již nás nic netřese. Pak jsem si všimla, že v důsledku této události se vytvořil na kovovém kroužku kolem odtokového otvoru kulatý flek, to způsobila elektřina, která se bludným okruhem svedla k tomuto kovovému kroužku a z něj pak do vany a tedy i do vody. Pokud bychom si byli napustili vanu, zřejmě by nás to bylo pěkně požahalo.

Jak tato naše příhoda souvisí s Kramným? Vím, že Egypťané jsou, co se týká rozvodů elektřiny, vody atd. docela fušeři, takže je dost dobře možné, že tam mohlo být někde něco uvolněného, nepřišlo se na to, nebylo to opraveno a proud si mohl najít vlastní cestu, tedy si vytvořit vlastní elektrický okruh a dostat se do vany. Někde jsem četla, že podobné případy se stávají např. i ve starších domech, kde jsou již starší el. rozvody, chybí izolace, uzemnění apod., pak voda ze sprchy člověka štípe, protože se do ní dostává elektřina. Při větší závadě a silnějším proudu elektřiny, může skutečně dojít k úrazům, ale například i k výbuchu plynu, který zažehne zbloudilá el. jiskra. Pochopitelně, i když by onen hotel závadu odstranil, tak nepřizná, že tam nějaká byla... Ale o tomto problému by jistě uměl víc povědět znalec. Sama si myslím, že normální chlap přece neodkrágluje manželku (i když mu leze na nervy) společně s malou dcerkou.

No, jo, a Fialu, toho nám byl taky čert dlužen….

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)