Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

ne čvn 16 @13:00 -
Přerov: 79. výročí masakru na Švédských šancích
pá čvn 21 @20:00 -
Žebrák: 70 let hvězdárny
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů
út čvc 16 @13:00 -
OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů

Nejnovější komentáře

 • 14.06.2024 08:49
  Naši vládní politici jdou ve stejných stopách jako pokrokářští ...

  Read more...

   
 • 13.06.2024 12:29
  „Žádné morální zábrany“. Spekulanti útočí na majitele podílů ...

  Read more...

   
 • 10.06.2024 16:07
  Půlroční angažmá se po návratu domů vydávalo za velký úspěch ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:56
  Tolik k „úžasné práci Covida“ Berseta, bezcharakterníh o ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:50
  Soviel zum "wunderbaren Covid-Job" des Charakterlumpen Berset ...

  Read more...

   
 • 07.06.2024 09:38
  Masakr práva ve Zlíně pokračuje a organizovaný zločin kvete.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Kabajeva KalinaNíže je odkaz na petici v němčině, francouzštině, angličtině a ruštině. Slušný člověk nemůže nepodepsat. Nadávat na Západ a současně využívat jeho výhody, které zločinný ruský systém neumí a nemůže nikdy sám vytvořit, je jen potvrzením morální zvrhlosti ruského režimu. Pokud peníze začnou přebíjet trvale mravní hodnoty, nevyhnutně následuje i hospodářský kolaps.

***

Vážená švýcarská konfederace, proč poskytujete spoluviníkům, resp. komplicům Putinova režimu povolení k pobytu? Putin a KabajevovaSpojte prosím Alinu "Evu Braunovou" Kabajevovou s jejím "vůdcem" Vladimirem Putinem.

My, občané tří zemí: Ruska, Běloruska a trpící Ukrajiny - se obracíme na orgány Švýcarské konfederace s následující plánem a žádostí. Širokému okruhu veřejnosti je známo, že zlověstná postava ruské politické a mediální sféry, bývalá profesionální sportovkyně Alina Kabajevová, která je osobní oblíbenkyní šíleného diktátora a válečného zločince Putina, jenž v těchto dnech zákeřně útočí na Ukrajinu, se před důsledky sankcí uvalených na Rusko skrývá ve vaší zemi. Přitom právě ona, která se v Rusku těší přízni veřejné činnosti a poučuje občany Ruska o realitě sankcí po roce 2014, osobně prohlásila, cituji: "Čím hůře se máme, tím lépe!". Proč se nyní, ze všech dob, vzhledem k obrovskému rozsahu sankcí, díky nimž se podle ní má spolu se svými spoluobčany lépe, raději schovává v krásném Švýcarsku, a nestojí bok po boku se svým národem?

Vaše země poprvé v novodobé historii porušila neutralitu, což neudělala ani vůči nacistickému Německu ve 20. století, a připojila se k sankcím proti Putinovi a jeho okolí. A nyní se na území vašeho státu skrývá jeho oblíbenkyně se svými dětmi. Chceme vám připomenout, že paní Alina Kabajevová není jen obyčejná žena, která se pošpinila stykem s ruským diktátorem, ale také zločinec proti lidskosti. Mimo jiné byla jednou z průkopnic návrhu zákona, který v Rusku dostal název "Zákon darebáků" nebo "Zákon Dimy Jakovleva". Tato trapná iniciativa znemožnila adopci tisíců ruských sirotků ze zahraničí. Výsledkem bylo, že otevřené žádosti o adopci těžce postižených dětí byly již v té době zneplatněny a žadatelé o kvalifikovanou lékařskou pomoc jednoduše zemřeli. Alina Kabajevová, která byla v té době poslankyní ruské "Státní dumy", poslušně schválila svévolné protiústavní zákony prezidenta Putina, které se při zpětném pohledu ukázaly být téměř genocidními zákony vůči ruskému obyvatelstvu. Alina Kabajevová tuto válku podporuje a označuje ji za speciální operaci, nikoli za útočnou válku porušující mezinárodní právo.

Žádáme vás, abyste s plnou pozorností prověřili skutečnost naturalizace či získání občanství vaší země ze strany paní Kabajevové a nutnost sankcionovat tuto osobu jako osobu, která stojí v čele mediálního holdingu ruských propagandistických masmédií. A přijmout rozhodnutí o přípustnosti dalšího pobytu této osoby na vašem území. Žádáme rovněž o prověření "čistoty" finančních prostředků použitých k získání nemovitostí ve Švýcarsku, které nyní tato osoba využívá. Budeme usilovat o spravedlnost všemi možnými způsoby, a pokud se v průběhu soudního řízení ukáže skutečnost korupce jednotlivých švýcarských politických činitelů, kteří umožnili paní Alině Kabajevové získat švýcarské občanství obcházením zákonem stanovených postupů či předpisů, pak budeme usilovat o maximální zveřejnění této skutečnosti. Buďte prosím v případě dnešního zločinu proti lidskosti všech beneficientů Putinova režimu zásadoví! Spojte prosím "Evu Braunovou" s jejím "Vůdcem"!

https://www.change.org/p/martin-hilti-schweiz-warum-hast-du-die-helfer-des-putin-regimes-unterschlupf-genommen

***

Putinova přítelkyně vlastní až 20 nemovitostí, k domu má speciální železnici.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #5 Jan Šinagl 2023-03-07 11:04
Daniela Drtinova má novou fanynku. A bude jich víc....

Vůbec nesouhlasím. To je jak kritizovat ty ukrajinské novináře, kteří otevřeně fandí Zelenskému. Novináři mohou ukázat sympatie, pokud jim to neovlivní novinářský úsudek, pátrání po faktech a pravdě. Komu to nejde, měl by jít dělat něco jiného. Navíc se tím mstila jedné osobě.

twitter.com/.../...
-1 #4 Jan Šinagl 2023-03-07 10:19
Záběry neozbrojeného zajatce, který byl zastřelen poté, co řekl "Sláva Ukrajině" A pak chtějte mír...

twitter.com/.../...
-1 #3 Jan Šinagl 2023-03-06 08:48
Počet čtvrtečního raketového útoku ruských teroristů na obytný dům v Záporoží vzrostl na 13. Záchranáři dál pracují v troskách.
Ruští okupanti zavraždili i celou mladou rodinu s osmiměsíční holčičkou.

twitter.com/.../...
0 #2 Jan Šinagl 2023-03-05 07:45
Přibližte si ty obrázky. Takhle Rusáci “osvobozují” Ukrajinu. Doufám, že dobytci zodpovědní za tato zvěrstva skončí před soudem. Stejně jako by měli ti, co tuto genocidu podporují v ČR.

twitter.com/.../...
-2 #1 Jan Šinagl 2023-03-01 11:29
Vyznání na dálku: Mimořádně silný vztah prvního páru Ukrajiny. Jedna z rodin, které rozdělila válka.

twitter.com/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)