Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:05
  Až teď jsem si toho emailu všiml.. Advokáta, že nepotřebujeme?

  Read more...

   
 • 14.05.2024 11:21
  Pokud se někdo domnívá, že lživým zápisem v dokladech problém ...

  Read more...

   
 • 13.05.2024 16:04
  “Je velmi těžké najet na válečnou ekonomiku. Ještě těžší ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Covid a svetAktualizováno 3.10.2023: Covidové injekce ničí světovou populaci. 73% úmrtí po očkování je způsobených „vakcínou“?!

***

Na základě současných poznatků o množství závažných a dlouhodobých nežádoucích účinků vakcín na Covid, včetně cca desetinásobného zvýšení počtu náhlých úmrtí celosvětově od doby zahájení vakcinace na Covid, jsem zásadně proti jakékoliv další aplikaci vakcín na Covid a budu tomu bránit všemi silami a prostředky, včetně podávání trestních oznámení.

S pozdravem

MUDr. Jaroslav Henzl

***

Vážené kolegyně a kolegové,

   s žádostí o vydání „Národní strategie očkování proti nemoci Covid-19 a dalším respiračním infekcím“ jsem se na ministra zdravotnictví obrátil již 16.5.2023, a to na základě opakovaných požadavků ze strany lékařů.

   Chtěl jsme po Ministerstvu zdravotnictví ČR, aby v dostatečném předstihu, pokud možno do začátku letních prázdnin, vydalo metodický pokyn, případně jiné autoritativní doporučení lékařům, jak mají postupovat na podzim při očkování pacientů proti nemoci Covid-19 a dalším respiračním onemocněním. Takový komplexní materiál potřebují lékaři v dostatečném předstihu, aby se mohli včas připravit. Dokument by měl obsahovat nejenom doporučení jaké očkovací látky používat, koho a kdy očkovat, respektive přeočkovávat, ale také informace o tom, jak bude zajištěna distribuce a úhrada těchto očkovacích látek.

    Vydání Národní strategie očkování proti nemoci Covid-19 a dalším respiračním infekcím, kterou bychom se mohli řídit, považuje Česká lékařská komora za jeden ze základních předpokladů, jak zabránit další epidemii respiračních infekcí v sezoně 2023/2024, respektive jak alespoň zmírnit její intenzitu a následky.

   Dne 8.6.2023 jsem od pana ministra Válka obdržel odpověď, že: „V současné době intenzivně pracujeme na tvorbě doporučení k očkování proti covid-19 a dalším respiračním onemocněním, které by mělo pokrývat celou škálu důležitých informací a doporučení nejen pro lékaře, ale i pro veřejnost. Toto doporučení bychom rádi představili v červenci, tak aby se s ním všechny zapojené subjekty měly možnost seznámit před podzimním obdobím.“

    Vzhledem k tomu, že tento slib zůstal nesplněn, a komora žádnou informaci pro své členy neobdržela, urgoval jsem svoji žádost dne 12.9.2023. Následně jsem obdržel dopis od pana ministra Válka datovaný 21.9.2023 s informací, že dne 14.9.2023 bylo na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR konečně zveřejněno aktuální doporučení k očkování proti covidu-19.

   Doporučení Mz k očkování proti Covidu-19 nalezete zde: Doporučení k očkování proti onemocnění covid-19 pro letošní podzimní a zimní sezónu – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

   Zároveň věnujte pozornost Metodickému pokynu hlavní hygieničky k surveillance akutních respiračních infekcí, který naleznete zde: Metodický pokyn hlavní hygieničky ČR k sentinelové surveillance respiračních virů pro epidemickou sezónu 2023-2024 v ČR - Česká lékařská komora (lkcr.cz)

   Závěrem mi dovolte, abych vám popřál pevné zdraví. Pro jistotu se však pojďme proti covidu i chřipce přeočkovat.

  

S kolegiálním pozdravem 

MUDr. Milan Kubek  - prezident ČLK

***

Nejvyšší soud Švýcarska: Televize vytváří falešný obraz kritiků opatření proti covidu

Musk reagoval na Jourovou videem s vtipnou slovní hříčkou na téma dezinformací

Po covidu se zvedla stavidla, psychiatrie zaplavily dospívající dívky. Řeší gender i sebepoškozování, říká expert

„Neviditelná krize“ - fascinující dokument o těch, kteří se nenechali zastrašit – „Velké covidové mlčení“ končí

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)