Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.04.2024 07:59
  Vážený pane Šinágle, ještě jednou Vám chci poděkovat za půjčku.

  Read more...

   
 • 13.04.2024 09:48
  Není podstatné kolik lidí sleduje informace, ale kdo a jak ...

  Read more...

   
 • 13.04.2024 07:45
  Vondráčková s Michalem se na soudy obracejí často, vedou ...

  Read more...

   
 • 09.04.2024 07:03
  A businessman from the USA wrote to me I don't know anyone ...

  Read more...

   
 • 09.04.2024 06:59
  Napsal mi podnikatel u USA: Neznám nikoho dalšího, kdo by ...

  Read more...

   
 • 08.04.2024 18:19
  Zdravim, pane Šinágl Ještě si někdo myslí, že ČR je právní ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Meteorolog prsi

Aktualizováno 19.9.2023: Covid Summit v Evropském parlamentu – Projev dr. Davida Martina

Aktualizováno 18.8.2023: Konečně jsem shlédl Neviditelnou krizi, otřesný, hluboce lidský a motivující dokument. Vypovídají oběti a nezpochybnitelná, děsivá fakta. Doporučuji vystoupení republikánského senátora Rona Johnsona (od 1:06:40 hod.). Na konci vyzývá dokument k potřebné nápravě byrokratických struktur a vysílá NADĚJI celému světu s mottem postižených očkováním: „CHYSTÁME SE POHNOUT LEDY!“ Pravda by neměla být nikdy cenzurovaná. Nezachrání ji ti, co na lži staví svoji moc a nemravně získané bohatství. JŠ  

***

Úvodem si můžete poslechnnout dr. Reinera Fuellmicha ze 17.11.2022 a níže odkazy na jeho dřívější projevy. Doplňuji projevem Stefana Oelricha na WHO konferenci, z koncernu BAYER.

***

Ostře (ne)sledovaná krize

Představte si, že v zemi – vzdálené od Spojených států – probíhá válka. Americká armáda se do ní zapojí a vyšle tam své jednotky. Děje se to v době povinné vojenské služby, takže vojáci nemají na vybranou, zda chtějí jet bojovat. Desítky tisíc amerických vojáků v této válce zahynou, stovky tisíc jsou vážně zraněny. Milionům jejich rodinných příslušníků, příbuzných a kamarádů se navždy změní život.

Zásluhou The Epoch Times se můžete podívat na fascinující dokument – či spíše thriller – s přiléhavým názvem Neviditelná krize. Dokument během 90 minut shrnuje skoro všechno, o čem se v souvislosti s covidovými vakcínami za poslední tři roky mělo mluvit – a důsledně nemluvilo.

Poslechnete si rozhovor se statečnou Brooke Jackson, která odhalila zásadní podvody v registrační studii mRNA vakcíny firmy Pfizer, nahlásila je FDA – a šest hodin poté byla vyhozena z práce. Po několika měsících její důkazy publikoval slavný British Medical Journal – a byl sociálními sítěmi okamžitě zcenzurován.

Uslyšíte, jak se úřady (FDA a CDC) a farmaceutické giganty zuřivě bránily zveřejnění jakýchkoliv dat, jak k tomu nakonec byly donuceny a jak je jejich vlastní data usvědčila z mnoha lží a podvodů. Dozvíte se, co jsou databáze VAERS, V-SAFE a DMED a jak s nimi úřady manipulovaly.

Především ale uslyšíte mnoho autentických příběhů lidí, kteří byli vakcínou vážně postiženi. A téměř všichni popisují, jak je celý lékařský establishment nechal na holičkách. Nikdo jim nevěřil, nikdo jim nepomohl. Když se svým příběhem vystoupili veřejně, byli cenzurováni, označeni za lháře nebo hysteriky, obrátili se proti nim přátelé, dostávali nenávistné zprávy. Přesto byli schopni vytvořit životaschopné komunity, kde si navzájem pomáhají. Mnozí z nich dnes považují za smysl svého života informovat veřejnost o této neviditelné katastrofě.

Kampaň povinného (či alespoň pod hrubým nátlakem „doporučeného“) očkování mRNA vakcínami proti covidu vstoupí do dějin jako největší selhání západní medicíny a systému její regulace. Nikdo v tuto chvíli neví, jak závažné, jak rozšířené a jak dlouhodobé budou nežádoucí účinky již podaných vakcín.

Zdá se ale, že Velké Covidové Ticho končí a začíná dlouhá a velmi bolestná diskuse o tom, co se to s námi poslední tři roky dělo. Na dokument Neviditelná krize se podívejte. Věnujte 90 minut svého času a učiňte krizi méně neviditelnou. Oběti brutální vakcinační kampaně si to zaslouží. Za nedlouho tuto ostře nesledovanou krizi stejně uvidí všichni.

Celý článek>

***

13.10.2020: Právník Reiner Fuellmich: Zločin proti lidskosti – zkrácená verze 14 minut, plná 49 minut!

29.06.2021: Sdělení Reinera Fuellmicha

31.07.2021: Dr. Reiner Fuellmich: Bombshell - ohromující důkaz. Pandemie je zločin se všemi důkazy

07.08.2021 Právník Reiner Fuellmich: 500.000 Američanů zemřelo na tuto experimentální vakcínu

***

Boj o zveřejnění dokumentu televize NTD o negativních účincích covidových vakcín

Covidová „ikona“ prof. Hořejší se opět „vyjevil“…

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentáře   

0 #2 Jan Šinagl 2023-12-29 11:06
Vážení kolegové,
v souvislosti s vaší pokračující propagací mRNA vakcín proti Covidu a propagací jejich aplikace současně s vakcínou proti chřipce, vám oznamuji, že vás ve svých veřejných vystoupeních, prohlášeních i článcích už naprosto otevřeně budu označovat za darebáky a vaše jednání za zločinné.

MUDr. Jaroslav Henzl

---------- Původní e-mail ----------
Od:
Komu: Kubek Milan , , , , Válek Vlastimil , Chlíbek Roman
Datum: 28. 12. 2023 16:48:41
Předmět: Covid a vakcíny
-1 #1 Jan Šinagl 2023-09-17 10:17
Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom vydělává.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)