Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Horejsi Vaclav IIMeteorolog prsi! K odhadu hospitalizací jsme proto použili počítačový model přenosu onemocnění a odvrácených úmrtí do konce listopadu 2022 !

***

Jsem v adresáři 95 lékařů, poslanců, senátorů, známých osobností veřejného života a angažovaných občanů. Většiny si vážím. Oslovil jsem prof. Hořejšího tímto článkem. Obratem zareagoval – viz níže. Připojuji tři vybrané reakce protistrany, hovořící za vše. Podstatné bylo řečeno. Naštěstí už prof. Hořejšího nikdo nikam nezve, aby nemohl šířit své nevědecké, dezinformační teorie a nesmysly. Zda se u něho jedná o zhloupnutí, znerozumnění, pomatení, či jinou psychickou poruchu, či bezcharakternost, si nedovolím posoudit. Po mé reakci níže diskuse skončila. JŠ

Prof. Václav Hořejší:

Takhle je to: https://www.commonwealthfund.org/blog/2022/two-years-covid-vaccines-prevented-millions-deaths-hospitalizations?fbclid=IwAR3FOa1e-l9Sv_GIaFq1DFMesz199m8OiTZX0ZpDqGZ7kpXXR5f_nzfXDoU

Zdravi

:-)

V.Horejsi

***

Vladimíra Beranová Nezvalová

Pane doktore bez pacientů a pacientek, 

pojďte studii obhájit všem lidem s vážnými zdravotními komplikacemi v přímé návaznosti na tzv.vakcinaci proti C-19, všem očkovaným ženám s mrtvými plody z důvodu trombózy pupečníku v 38.t.g., ženám po zdravotních potratech, příbuzným zdravých, mladých lidí, kteří zemřeli náhle...

V červnu 2021 jsem byla poprvé za senátorem Krausem s kazuistikami a podezřením na cca 40 typů nežádoucích účinků vakcinace. Tvrdil, že se data budou sbírat? Kde jsou? Zatím  na otevřený dopis poslaný před měsícem nereagoval. 

V prosinci 2021 jsem sdělením o nežádoucích účincích obeslala cca stovky zainteresovaných osob,  včetně většiny jedinců z tohoto vlákna. 

Mohlo se předejít očkování dětí a mladistvých, následky nemusely být tak vážné, protože každá dávka se počítá (o rozdílu v šaržich nemůže být pochyb), mohlo se TO včas zastavit, kdyby nebyly nad lidské životy politické tanečky a farma lobbing. 

Vakcína ukrátila a ukrátí na životě mnohem víc osob, než kterým byla možná alespoň trochu ku prospěchu. 

Na závěry nejsou potřeba žádné studie, stačí mi oči zkušenosti, kritické myšlení a nemít strach. 

K tzv. vakcinaci rádoby proti C-19 byste měl mlčet přinejmenším do doby, než budete připraven na pravdu a přestanete lidstvo nahlížet optikou Petriho misky. 

Děkuji.      

V. Beranová Nezvalová 

***

Tomáš Fürst

Citace z clanku, ktery Vaclav sdilel:

We therefore used a computer model of disease transmission to estimate hospitalizations and deaths averted through the end of November 2022. (K odhadu hospitalizací jsme proto použili počítačový model přenosu onemocnění a odvrácených úmrtí do konce listopadu 2022. JŠ)

Myslim, ze vic neni treba psat.

Jde o stejnou matematickou cernou magii jako Fergusonovy modely sireni epidemie, modely kolegy Duska z ceskeho UZISu (viz napriklad zde https://www.dzurnal.cz/index.php/2021/04/03/usvit-samanu/) klimaticke modely z dilny nepratel kyslicinku uhliciteho:)

Mame miliony realnych datovych bodu, ktere ukazuji jednak velmi nizkou ucinnost vakcin (jak proti nakaze, tak proti tezkemu prubehu ci umrti) a jednak ohromne mnozstvi nahlasenych podezreni na nezadouci ucinky. Proti temto tvrdym datum posle Vaclav Horejsi .... matematicky model:)

Omlouvam se vsem, kteri chteli vyskrtnout z teto hromadne korespondence, nemam silu to rucne tridit.

zdravim vas

Tomas Furst

matematicky modelar!

***

MUDr. Anna Urbanová

Asi žijeme ve 2 různých světech. Sama v reálu vidím nezpochybnitelně,  co se děje. Divím se, že ještě nikdo nepublikoval studii o tom, že je tráva modrá/ale to asi nic nevynáší.../. A.U.

***

Jan Šinágl

Tuto diskusi jsem otevřel, mohu ji tak snad i zakončit. Už trailer - The Invisible Crisis - šokuje - a burcuje ještě normální lidi. JŠ

Boj o zveřejnění dokumentu televize NTD o negativních účincích covidových vakcín

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)