Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...

   
 • 26.06.2024 08:18
  Tragikomedie justice, kdy oceněné reportérky u soudu letos ...

  Read more...

   
 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Nasledky ockovani covidDva lidé, kteří se obrátili na stát, který prohlásil, že „přebírá odpovědnost“ za případnou zdravotní újmu způsobenou očkováním proti onemocnění covid-19, sdělili své zkušenosti z komunikace s úřady.

***

„Zdravotní obtíže přetrvávaly ještě po dobu jednoho roku. Na imunologii to uzavřeli jako nežádoucí účinky po očkování“. Veškeré podklady o době očkování, typu vakcíny a lékařských anamnézách jsme dostali k nahlédnutí.

Úřady neodpověděly ani po půl roce

„Napsali jsme výzvu ministru Válkovi, aby uplatnil opatření proti nečinnosti dle správního řádu. V žádosti jsme navrhovali, aby ministr věc převzal a namísto nečinného správního orgánu rozhodl, případně aby přikázal nečinnému správnímu orgánu, aby vydal rozhodnutí,“ sdělila deníku Epoch Times advokátka JUDr. Vladana Vališová. Celý článek>

***

ŽALOBA NA LÉKAŘSKÝ SYSTÉM V ČR Z DŮVODU ODMÍTÁNÍ ÚČINNÉ LÉČBY ONEMOCNĚNÍ COVID, JEŽ SE BĚŽNĚ POUŽÍVÁ V ZAHRANIČÍ, A KTEROU MŮŽE UŽÍVAT KAŽDÝ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #3 Jan Šinagl 2024-02-13 20:33
Dobrý den,

průběžně mapuju odškodňování po covid-očkování: "nejlépe" jsou na tom občané ve Skandinávii (snadnější systém uznávání, nicméně jsou to stále zdravotně poškození lidé, ovšem např. švédský zdravotní úřad trvale upozorňoval, že očkování je dobrovolné; Dánsko a Norsko netajily občanům, že se vyskytly závažné nežádoucí účinky).

Rakousko má méně obyvatel než my, zatím uznali odškodnění v 340 případech. V SRN zatím je téměř 12 000 žádostí o odškodnění, zatím uznáno téměř 500, ale asi 5000 žádostí ještě nebylo přezkoumáno (zdravotní poškození by muselo trvat nejméně 6 měsíců, ale odškodnění, příp. renta se platí i pozůstalým, vychází se z "pravděpodobnos ti", že příčina zdravotního poškození pravděpodobně tkví v očkování (např. známý závažný vedlejší účinek, vadná šarže vakcíny, chybné zacházení s vakcínou u lékaře apod., lépe se hodnotí případy, kdy k významnějšímu zhoršení stavu došlo u původně zdravého člověka, nicméně odborníkům je známo, že každý léčivý přípravek vč. vakcín může mít i závažnější rizika).

U českého MZ je to ale tragédie; v Rakousku se žádostmi zabývá nezávislý znalec, zpravidla z univerzitního pracoviště, přezkoumá zdravotní dokumentaci a zdravotní stav žadatele.

Vladimíra Bošková
Píšu o tom na facebooku.
-1 #2 Jan Šinagl 2024-02-13 18:01
Zánět srdečního svalu je velmi vážné onemocnění, které může kdykoliv v jeho průběhu i následně skončit smrtí pacienta v důsledku zástavy srdce. Výrazný nárůst náhlých úmrtí v zemích, kde proti Covidu mRNA vakcínami očkovalo, je nezpochybniteln ý, velká část toho je právě důsledek zmíněného onemocnění.
To už vůbec nemluvím o zásadní změně kvality života, kterou toto onemocnění může trvale přinést, v případě mnoha pacientů navíc spolu s dalšími následky vakcíny.

MUDr.Jaroslav Henzl

seznamzpravy.cz/.../...
-1 #1 Jan Šinagl 2024-02-13 09:13
Kdo má nárok na odškodnění za očkování proti covidu? Jen člověk na prahu smrti - seznamzpravy.cz/.../...

P.S.
Součástí smluv pro dodávku vakcín byla i doložka, že v případě poškození zdraví ponese odpovědnost stát. JŠ

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)