Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 24.04.2024 10:01
  Odsouzený kriminálník Maxim Ponomarenko opět podniká v ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 09:00
  Dobrý den vážený pane Šinágle, obracím se na Vás, protože ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 07:47
  Předpokládám, že paní Gavlasové a jejím klientům bylo zveřejněním ...

  Read more...

   
 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Volkova Kvetoslava

Aktualizováno 29.2.2024: Poslechněte si Reportéry ČT o krádeži cca 50 milionů korun, trvající roky – DĚS A HRŮZA! Na svědomí ji měla podvodnice v insolvenci, která byla přesto ČOS zaměstnaná?! Stala se asistentkou a osobní přítelkyní starostky Hany Moučkové! Přikládám moji korespondenci se starostkou Sokola z listopadu 2019. Podrobný životopis starostky jsem nenašel? Měl by být samozřejmostí. Dost možná nemá rodinu. Osobní vztah s podvodnicí mohl být více než osobní a mnohé by vysvětloval? JŠ

***

Dne 27.02.2024 v 19:35 Martin Chara napsal(a):

Vážený pane, nelíbí se mi, jak píšete o mé příbuzné paní Volkové na svém webu. Moje babička nikomu v životě neublížila! Naopak měla velmi těžký osud. Podívejte se na Paměti národa. Naopak fašistické ji zavraždili celou rodinu, ale to bohužel nevíte!  Děkuji za pochopení Bc. Martin Chára, DiS. vnuk paní Květy Volkové 

***

Dobrý den pane Charo,

děkuji, věřím Vám, že Vaše babička nikomu v životě osobně, přímo neublížila. Články nemohu odstranit bez uvedení důvodu. Pokud máte důkazy, že Vaše babička nebyla členkou zločinecké organizace KSČ a jako sokolka aktivně bojovala proti komunistům, samozřejmě aktualizuji článek s patřičnou omluvou.

Věřím, že jste slušný člověk a vyvrátíte komentář níže a že jde zřejmě o shodu jmen. Takovýto lidé byli "zločinci v rukavičkách", profitující, bezcharakterní kolaboranti a kariéristé, kteří pomáhali za výhody udržovat zločinný režim při moci. Získávali tituly, funkce, dobře si žili, zatímco druzí byli zbavováni majetku, zavíráni, mučeni, popravování a stříleni na hranicích, pokud nestihli včas opustit rodnou zemi. Vzdělavatelský odbor ČOS selhal a skuteční sokolové jsou zděšeni - 40 milionů zmizelo! Jeho členem byla i Doc. PhDr. Květoslava Volková CSc. Psala o Internacionále, KSČ a Gottwaldovi. Doufám, že nenapsala nic o dějinách Sokola. Na takovou babičku bych moc hrdý nebyl a zřekl bych se jí...

S pozdravem

Jan Šinágl

bývalý člen Sokola Luzern, Sokola Zürich, náčelník župy švýcarské a čestný člen Sokola Žebrák
***

„Za revoluční internacionálu“ Příspěvek k dějinám mezinárodního dělnického hnutí v etapě 1914-1917. Autor: Květoslava Volková, 1978

„V bojovém svazku“ KSČ a Komunistická internacionála (1919-1943) : sborník statí. Autor: Květoslava Volková, 1988

„Klement Gotval'd - revoljucioner, roždennyj oktjabrem“. Autor: Květoslava Volková 1980

***

Doc.PhDr. Květoslava Volková CSc: Komunistický kostlivec ve vedení ČOS!

Praha Hlavní nádraží 26.2.2024: Společně za Ukrajinu!

***

Sokol se stal obětí sofistikovaného bankovního a úvěrového podvodu – mimořádně zasedne Výbor ČOS
Desítky milionů korun získala neoprávněně na základě sofistikovaného bankovního a úvěrového podvodu zaměstnankyně České obce sokolské. Ve chvíli, kdy byla trestná činnost odhalena, vzala si život přímo v Tyršově domě. Celá záležitost je v tuto chvíli předmětem vyšetřování Policie ČR. Ve čtvrtek 14. 2. zasedalo mimořádné Předsednictvo ČOS, na kterém starostka Hana Moučková, jednatel Josef Těšitel a 1. místostarosta Martin Chlumský seznámili účastníky s dostupnými informacemi.
Předsednictvo ČOS svolalo mimořádný Výbor ČOS, který je nejvyšším orgánem spolku v období mezi sjezdy, na sobotu 9. března.  Na programu bude projednání případu a schválení dalšího postupu ČOS. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentáře   

-3 #2 Jan Šinagl 2024-02-28 19:32
Zkorumpované vedení Sokola je jen další ukázkou mravního rozkladu společnosti. Nemůže být většího důkazu! Sokol býval vždy nositelem těch nejvyšších mravních a morálních hodnot. Postkomunistick á sebranka dílo zkázy dokonala. Bude Sokolský slet pokračováním této plebejské frašky, nebo se Sokolové pozvednou k novému vzletu. Rozhodne kvalita sokolské základny!
-3 #1 Jan Šinagl 2024-02-28 19:27
Starostka Sokola Moučková by měla ve funkci skončit, míní šéfové některých žup.

Podle informací pořadu Reportéři ČT vyváděla zaměstnankyně Sokola peníze z organizace delší dobu. Za peníze si podle ČT kupovala luxusní kabelky, šperky, oblečení a dovolené. Na dovolené v Dubaji byla společně s Moučkovou. Žena byla v insolvenci a část její mzdy posílal Sokol insolvenčnímu správci. ČT také uvedla, že zaměstnankyně byla před nástupem do ČOS už dvakrát odsouzena za milionové podvody. Asistentka starostky Moučkové podle ČT v letech 2020 až 2023 vyvedla z ČOS desítky milionů korun. Měla podle ČT oprávnění zadávat platby z účtu organizace u Komerční banky, převáděla je na účet Světového svazu sokolstva a odtud na svůj soukromý účet.

ceskenoviny.cz/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)