Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...

   
 • 25.01.2023 09:42
  K povšimnutí: V listopadu 2022 stála před soudem ve městě ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 10:03
  Dva lidi se maj rádi a pořídili si dítě. Úplně mi z tý ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:31
  Lidé, kteří vynášejí rozsudky nad druhými jako soudce či Bůh ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:30
  Taky jste toho názoru jako správný proněmec,že Ukrajina udělala ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Plasil VladimirZa MsP na můj podnět k rukám ministryně JUDr. Marie Benešové (23.6.2019) odpověděl dne 25.10.2019 Mgr. Jan Převrátil, ředitel odboru dohledu a kárné agendy - po 4 měsících: „Postup soudního exekutora v předmětném řízení odpovídá zásadám vedení exekučního řízení …“  Stejného dne jsem odeslal druhý podnět po druhém odsouzení prezidenta ČEK JUDr. Vladimíra Plášila…

Cituji deník PRÁVO 19.9.2019: „Odvolací soud se naprosto ztotožnil s názorem soudu prvého stupně, že na straně žalovaného došlo k bezdůvodnému obohacení,“ sdělil ve středu předseda senátu Lubomír Velc. Prezident Exekutorské komory si vybral tu špatnou stranu, čímž se v zásadě vysmál poctivým exekutorům.

Advokát Petr Němec:

Obohacení podle advokáta Petra Němce spočívalo v tom, že Plášil si vymohl náklady na exekuci v rámci exekučního řízení, přestože „při zastavení exekuce bylo rozhodnuto, že exekutor nemá právo na náhradu nákladů“.

„Zároveň jsem velmi zklamán z chování prezidenta Exekutorské komory, který by měl zvážit svou rezignaci. V praxi se setkáváme s tím, že někteří exekutoři si takto vymožené peníze nechávají a nechtějí je vydat. Jiní exekutoři je vracejí a jednají poctivě. Prezident Exekutorské komory si vybral tu špatnou stranu, čímž se v zásadě vysmál poctivým exekutorům. Proto jsme za výhru opravdu rádi,“ komentoval pro Právo výsledek sporu Němec.

Dodal, že exekuci vedla společnost, jejíž smlouvy jsou soudy označovány za lichevní. „Byly to tedy navíc ještě špinavé peníze,“ prohlásil advokát, který se stal známým bojem proti nezákonným exekucím.

* * *

Neumím si představit, že by ředitel odboru dohledu a kárné agendy MsP odmítl můj druhý podnět stejnou větou: : „Postup soudního exekutora v předmětném řízení odpovídá zásadám vedení exekučního řízení …“. Jinak bych musel podat třetí podnět – na pana ředitele…   

 

Jan Šinágl, 26.10.2019

* * *

Kdy bude odvolán prezident Exekutorské komory JUDr. Vladimír Plášil a souzen – po tomto webu jeho další skandál zveřejnil deník PRÁVO!

 Prezident České exekutorské komory JUDr. Vladimír Plášil je usvědčeným zločincem!

Na památku pana Jaroslava Janaty - za obranu před exekutory zaplatil životem! Měl smůlu, nežil v USA, ale v České republice…

Jak se stát bohatým podnikatelem okrádáním lidí v exekuci!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)